KESKİN BAKIŞ MAKYAJI

KESKİN BAKIŞLAR

Eğer Angelin Jolie misli doğuştn kedi gözü gibi klkık göz kpklrın ship değilseniz, birkç küçük hile ile düşük göz kpklrınızı dh belirgin hâle getirebilirsiniz. Tom Ford defilesinin mke-up rtist’i Chrlotte Tilbury, buğulu, koyu ve eyeliner ile dışrı kuyruk çizilen göz mkyjını yprken ilk olrk kirpik dibine koyu renkte klem sürerek mkyj bşlmış. Ardındn sürdüğü klemi fırç yrdımıyl dğıtrk göz bitimine doğru bir kuyruk oluşturmuş. John Gllino defilesindeki metlik mkyjı ypn Tom Pecheux ile Jen-Pierre Brgnz defilesindeki klın eyeliner’lı göz mkyjını ypn Terry Brber d bu sezon gözlerde kedi gözü görünümünün olcğını knıtldı. Brgnz defilesinde siyh eyeliner ile göz kpğını tmmen boyrken, Pecheux kullndığı prlk yeşil fr ile göz rengini belirginleştirdi. Eğer dh sır dışı bir göz mkyjı rıyorsnız sdece göz çukurun çizgi olrk çekilen Mrios Schwb defilesindeki Vl Grlnd’m yptığı göz mkyjındn ilhm lbilirsiniz.

EDİTÖRÜN ÖNERİSİ

Krem ürünler göz kpğının yğlnmsı sonucu klıcılığını yitirdiği için uygulmdn önce fr bzı sürebilir y d mkyjınız bittikten sonr üzerinden trnsprn bir pudr ile geçebilirsiniz

MALZEMELER

İnce uçlu eyeliner fırçsı özellikle Mrios Schwb defilesindeki gibi gözlerinize ince bir çizgi çekmenize yrdımcı olck.

ÇIPLAK TEN

Bu sezon tüm görünümlerde tze ve doğl mkyj hâkim. Blumrine defilesinin mkyjını ypn Tom Pecheux, mkyjın bkımlı m âdet sbh ytktn klkmış kdr doğl görünmesi gerektiğini söylüyor ve ekliyor; “Artık herkes dh doğl mkyjın peşinde. Eğer siz de böyle bir görünüm istiyorsnız pürüzsüz bir cilt için ışıltı veren bir mkyj bzı ile bşlyın. Tüm cilde pudr y d fondöten sürmek yerine; gözltlrı, burun kenrındki kızrıklıklr ve ciltteki renk frklılıklrını kptıcı bir ürünle kpttıktn sonr üzerinden şefff bir pudr ile hfif dokunuşlrl geçin.” Tbii ki her şey sdece mkyjl hllolmuyor. Doğl ve tze bir görünüm için cilt bkımı d büyük bir önem tşıyor. Biz günlük yıkm ve nemlendirmeden oluşn bkım rutininize mutlk cilt tipinize uygun mske ve peeling eklemenizi de öneriyoruz. Böylece cildinizin doğl ışıltısı orty çıkmış olck.

EDİTÖRÜN ÖNERİSİ

Versce defilesindeki gibi cnlı ve tze bir cilt mkyjı için, mkyj cilt tipinize uygun bir bz ile bşlyıp renkli nemlendirici gibi hfif bir ürün ile devm edin.

Cildinize ne sürüyorsnız her zmnkinden dh z miktrd sürmeye gyret edin.

MALZEMELER

Pürüzsüz ve eşit bir görünüm için ürünleri uygulrken mkyj fırçlrındn yrdım lın.

VICHY’DEN YAŞLANMA KARŞITI YENİLİK

Gün boyu yşlnm belirtileri zmnl klıcı bir hl lır ve cildin genç görünümünü etkiler.

GÜN BOYU SIKILIK SAĞLAYAN İLK BAKIM UZUN SÜRELİ ETKİ

Cilt gün boyunc stres ve dış etkenlere mruz klmktdır. Bunun sonucu olrk ciltte gün içerisinde yşlnm ve yorgunluk belirtileri rtr. Çizgiler dh belirgin bir hl lır, cilt esnekliğini kybeder. Zmnl yşlnm belirtileri rtr ve klıcı olrk cildin genç görünümünü etkiler. Yorgunluk izleri derinleşir ve cilt sıkılığını kybeder.

LIFTACTIV SUPREME

Vichy Lbortuvrlrı’ndn Yenilik:

Mtlştırıcı pudr ile ciltte nınd pürüzsüz ve ydınlık görünüm sğlr. [Adenozin + Kfein] ile gün boyu cildin yorgunluk belirtilerine krşı etki eder. Rhmnose + Neohesperidin bileşimi ile uzun süreli yşlnm belirtilerine krşı svşır.

“Hızlı emilen dokusu keyifli bir kullnım sğlıyor. Cildimdeki sıkılştırıcı etkisini gün geçtikçe dh fzl hissediyorum.”

[gllery ids=""]

Yorum Yaz