Nişan Kıyafeti Modelleri

Her bayanın hayatında yaşadığı ve unutamadığı çok özel günler vardır ki bunlardan en önemlilerinden biri nişan törenleridir. Özellikle bu nişan sizin nişanınız ise o gece için çok şık olmak, hayallerinizin nişanlık modellerine sahip olmak en büyük dileklerinizden biri oluyor.Nişan törenleri erkekler içinde özel bir gün olmasına rağmen bayanlar için taşıdığı önemin çok daha azını hissederler. Bu süreç çeşitli hazırlıklar, organizasyon planları, giyilecek kıyafet seçimleri, saç ve makyaj derken uzun süreli koşuşturmalar ile sürer gider. Ancak kadınlar için seçecekleri nişanlık modelleri her şeyden çok daha önemlidir. Nişan kıyafeti modelleri seçimi nişanlanacak genç bayanlar için çok yorucu ve zahmetli bir iş oluyor. Bu kararsızlığı ortadan kaldıracak ve karar vermenizi daha da kolaylaştıracak nişanlık modellerini bu yazımızda sizler için incelemek istiyoruz. Bu yaz sezonu nişanlık tasarımlarında hangi modeller ön planda hangi modelleri daha çok tercih edilecek sizlerle paylaşacağız.

Bu yıl nişanlık modellerinde daha çok şifon, tüllü ve balık model abiyeler ve şifon detaylı abiye modeller ön plana çıkmaya devam ediyor. Oldukça kabarık prenses tarzı nişanlık modelleri yavaş yavaş etkisini kaybetmeye başladı. Yerini daha sade ve düz modellere bırakan prenses nişanlık modellerinde çok az da olsa hafif kabarık eteği olan modeller de vitrinlerde gözümüze çarpmaya  devam ediyor. nişanlık elbiselerinde göğüs dekolteli, askılı, straplez ve tek omuzlu modeller bu yaz da etkisini göstermeye devam ediyor. Modacılar tarafından en çok kullanılan renkler ise; mavi tonları, mor, kırmızı, pembe, yeşil, ve pastel renkleri, mercan rengi, siyah gibi etkisini hiç bir zaman kaybetmeyen renkler olarak karşımıza çıkmakta. nişanlık modelleri sunduğu renk seçenekleri ile bayanların beğenisini şimdiden kazanmaya başladı.

Bu yaz sezonunda ayrıca dantel nişanlık modelleri de bayanların bir hayli dikkatini çeken tasarımlardan olmaya devam ediyor. Dantel kollu detayları olan ya da askılı nişanlıklar nişan sezonu tasarımlarının vazgeçilmezi arasında bulunuyor. Ayrıca parlak taşlı ve elle işlemeli nişanlık modelleri de bir hayli ilgi görüyor.

Nişan Kıyafeti Modelleri ResimleriYorum Yaz