DEBORA ZAKUTO

Güzellik sizin için ne anlama geliyor?

“Güzellik, güçlü yanlarınızın neler olduğunu bilip, onları öne çıkarmaktır. Eğer harika dudaklarınız varsa vurgulayın ya da güzel saçlarınız varsa kestirmeyin. En önemlisi kendine nasıl baktığındır.”

Kendinizi en çok ne zaman güzel hissediyorsunuz?

“Mutlu olduğumda. Asla kendimle ilgili kötü düşüncelerle yatağa girmem. Önce sorunumu çözmeye çalışırım. Böylece sabah uyandığımda üstümde yük olmaz.”

46 yaşındasımz ve hâlâ güzelliğinizle konuşuluyorsunuz. Yaşlanmaktan korkuyor musunuz?

“Bu konuyu düşünmemeye çalışıyorum. Sadece kendime iyi bakıyorum ve her yaşta farklı bir güzellik olduğunu bilerek yaşıyorum. Moda dergilerine bakıp, sadece yirmi yaşında kızları görmek… Yirmi yaşındayken bile bunu an laya iniyordu m.”

Zamanla güzellik rutininiz değişti mi?

“Birçok şeyden vazgeçtim. Asla on yıl önce olduğum gibi görünemeyeceğimi biliyorum ve içinde bulunduğum yaştan memnunum.”

Cilt bakını rutininiz nasıl?

“Benim için gece bakımı çok önemli ama gündüz için güneş koruması içeren ürünleri de es geçmemeli. Küçükken, arkadaşlarımın cildi güneşten yanarken benim bronzlaşmaya bile iznim yoktu. Şimdi, akşamları cildimi peeling ile arındırıyorum, ardından serum uyguluyorum. Yeni favorim, Estee Lauder Re-Nutriv Ultimate Diamond Dual Infusion.

Son olarak nemlendirici ve göz kremi sürüyorum.”

Estee Lauder Re-Nutriv serisi sizin için ne ifade ediyor?

“Cildimize bakarken, o eşsiz lüks hissini yaşamak biz kadınların en önemli arzusu. Re-Nutriv tam olarak bu hissin özeti.”

Yüzü olduğunuz yeni Re-Nutriv Ultimate Diamond Sculpting/Refinishing Dual Infusion serumun en çok hangi özelliğini sevdiniz?

“Onu kullandığımda kendimi lüksün bir parçası gibi hissediyorum. Tüm kadınlar harika cilt çözümleri sunan bu formül ile tanışma lı.”

Nasıl kullanılacağına dair biraz ipucu verir misiniz?

“İpucum, kullanırken boynunuzu unutmamanız. Genç bir kadın olarak bu bölgeyi önemsemedim ve bedelini ödedim. Serumu yüzüme uyguladıktan sonra mutlaka boynuma ve dekolteme de sürüyorum. Yağlı bir yapısı olmadığından gündüz de, gece de kullanabilirsiniz. özellikle kokusunun yaşattığı tazelik hissini çok seviyorum.”

DEBORA ZAKUTO Resimleri
DEBORA ZAKUTO_2.jpgDEBORA ZAKUTO_10.jpgDEBORA ZAKUTO_20.jpgDEBORA ZAKUTO_6.jpg

Yorum Yaz