Kalem etek modelleri

Benim dolabımın vazgeçilmezlerinden olan kalem etek modelleri bu yılda dikkat çekmeye devam edecek hanımlar. Eğer hâlâ dolabınızda bu parçalardan bir kaç tane yoksa hemen alışverişe çıkmalı ve bir kaç tane kalem etek almalısınız.

Kışın yarı kalın çoraplarla sık sık kullandığım kalem etekleri bahar ve yaz sezonunda farklı renkler ile vitrinlerde görmek beni çok heyecanlandırdı. Şıklığı ile göz doldurduğu kadar yeni sezon kalem etekler sevimli desen ve renkleri ile de benim kalbimi kazandı. Eminim sizlerin de çok hoşuna gidecek. Kış aylarında daha çok siyah kalem etek tercih ederek sezona uyum sağlamak zorundaydık. Ama şimdi onlarca renk kalem eteklerin üzerini süslüyor.

Pembeler, uçuk turuncular, maviler, yeşiller… Tüm bu renkler en doğal halleri ile kalem eteklere bahar havasını taşımış. Özellikle üzerinde tam da yaza uygun palmiye desenleri olan kalem etekler bu yıl olmazsa olmazlarımızdan biri olacak bence.

Uzun etek sevmeyip yine de bu kalem eteklere hayran kalanlar için ise mini kalem etek modelleri bu sezon içerisinde dahil edilmiş. İş toplantı ve yemekleri, iş görüşmeleri, akşam gezmeleri, ilk buluşmalar, kız kıza gezmeler gibi çok geniş bir kullanım alanı da sahip bu şık kalem etekler. Üzerine giyeceğiniz kıyafete göre tarzınızı tamamlayacağınız bu çok şık etekleri bu yıl hemen hemen her marka yeni sezon kreasyonunda kullanmış benim gördüğüm kadarı ile.

kalem etek modası dahilinde kalem etekler daha çok gömleklerle kombin edilecek. Benim tercihimde bu yönde olacak. Rengarenk kalem etekler ile yaka detayına sahip allı pullu gömlekler ve şık kocaman bir portföyün uyumu yaz aylarında sokak modasına çok uygun olabilir.

Uzun kalem etek biz bayanların mini modellerden daha çok tercih edeceği etek modellerinden olacak. Uzun eteklerin gündelik yaşam içerisinde daha rahat bir kullanım sağlayacağı su götürmez bir gerçek. Bu yönden düşününce acilen yeni kalem etek modellerini görmek ve dolabımıza eklemek için alışverişe çıkmak gerekecek. Tabi kalem etekler ile uyumlu, bu yılın modası payetli blûzlardan ve bir kaç adet yaka almayı da unutmamak gerek.

Kalem etek modelleri ResimleriYorum Yaz