Önü kısa arkası uzun abiyeler

Özel gecelerin en sık tercih edilen abiye modelleri arasında olan önü kısa arkası uzun tasarımlar, yeni sezonda da birçok markanın butiğinde sizleri bekliyor. Renk, tasarım ve konsept açısından iyi iş çıkaran markların reyonları dolu dolu. Ben ünlü olan her markanın tasarımlarına göz atmaya çalıştım. Özellikle İngiltere, Fransa, İtalya ülkelerinin moda haftalarında sunulan önü kısa arkası uzun abiye modellerini bu yazımızda sizlerle beraber paylaşıyor olacağız. Bu ülkelerin tasarımlarına özellikle göz atmak istedim. Çünkü ülkemizde kısıtlı olan bu modeller, diğer ülkelerin marka butiklerinde daha çok tasarımla sunuluyor.

abiye modelleri arasında bence en trend tasarımlardan olan bu butikler doğru kombin edildiği zaman, özel gecelerin vazgeçilmezi olabilir. Bayanlar daha çok nişan, düğün gibi önemli alanlarda bu tasarımları tercih ediyorlar. Aynı şekilde balo alanlarında da bu tasarımları tercih eden bayanlar, abiye elbise modelleri arasında çoğu zaman doğru seçimleri yapamayabiliyor. Biraz da doğru olan kombini nasıl çıkaracağımız ile ilgili bilgiler vermek istiyorum.

Önü kısa arkası uzun abiye modelleri arasından doğru seçimi yapmanız için, dolabınızda bulunan çanta veya ayakkabı tasarımlarına şöyle bir göz atmalısınız. Renkli olan her butiği incelediğiniz zaman, giyeceğiniz bu modellerin altına tercih edilebilecek ayakkabı butiğini çıkarabilirsiniz. Benim tasarımları incelediğim zaman en çok hoşuma giden önü kısa arkası uzun abiye tasarımı mavi renk tonlarıyla oluşturulan butiklerden oldu. Ben daha çok kırmızı rengine dönük tasarımlara bayılıyorum. Ancak mavi renginin görsellerde de göreceğiniz gibi ayrı bir havası var. Bunun yanında yeşil renk tonlarıyla oluşturulan modellere de bayıldım. Tek renk tasarımlar her zaman için en dikkat çekici tasarımlardan oluyor. önü kısa arkası uzun abiye tasarımlarında da tek renk modellere yoğunlaşın. Şimdi biraz hayal etmeye başlayalım.

Özel bir geceye katıldınız ve hoş bir abiye modeli seçimi yapmak istiyorsunuz. Doğru olan seçimi nasıl bulursunuz? Biraz bu soruyu kendinize sorun. Boyunuza, dolabınızda bulunan renklere göre ideal olan tasarımları seçmeye özen göstermelisiniz. Ben bu tasarımlar üzerine seçim yaptığınızı hayal ederek birkaç kombin önerisi vermek istiyorum. Önü kısa arkası uzun abiyeler arasında o an nasıl görünmek istiyorsanız, renk seçimini de ona göre yapmalısınız. İddialı ve gözlerin tamamen sizin üzerinizde olmasını istiyorsanız kırmızı, sade ve şık görünmek istiyorsanız beyaz rengi tonlarında abiye elbiseleri tercih etmelisiniz. Ben en renkli modeller arasından trend tasarımları sizler için seçmeye çalıştım. Gelin şimdi hep beraber bu modellere şöyle bir göz atalım.

Önü kısa arkası uzun abiyeler ResimleriYorum Yaz