Hızlı Kalça Ve Basen Eritme

Hızlı Kalça Ve Basen Eritme

Beyonce Gibi Bir Klçy Nsıl Ship Olursunuz

İşe yryn Egzersiz Progrmlrı

Tutuklndığınız zmn sizi trttıklrını duydum. Bu yüzden ben, sl tutuklnmycğım. Bu bskıy dynmm.

Kthy Griffin.

JLO’NUN KALÇASI
New Yorklu eğitmen Juris Kurpis klçnızı nsıl sıklştırcğınızı ve klçlrınızın nsıl hoş görünmesini sğlycğınızı biliyor. Bun reverns hreketi deniyor. “Aynı revernstki gibi bir bcğınızı rk çprz çekiyorsunuz ve rkdki dizinizi yere doğru büküyorsunuz,” diyor Kupris. Dizinizi yere birkç sntim kln kdr büküyorsunuz ve topuğunuzu yerden kldırıyorsunuz. Bu rd ön klç kslrınızd ynm hissedeceksiniz. Sonr destekleyen bcğınızın (öndeki) topuğundn yukrı doğru itin. “Bu tm olrk klç bölgesini çlıştırıyor,” diyor Kupris. Uyrı: Dizinizde sorun vrs dikktli olun.

KESİNLİKLE ALBA
Fntstik Dörtlünün dını Fntstik Vücut olrk değiştirmeliler. Hrik oyuncu Jessic Alb büyük bir yz filmi için egzersiz ypmnın kendi muhteşem formunu korumk için günlük olrk yptıklrındn çok frklı olmdığını söylüyor.

Özel rejimi için de, bunun thmin edildiği kdr zor olmdığını söylüyor. “İyi olduğumd ve kendimi verdiğimde hftd dört gün egzersiz ypıyorum. Slond on dkik krdiyo, rdındn hfif ğırlıklrl çlışıyorum. Birz r verip yine krdiyo ve yine ğırlıklrl devm ediyorum.”

“İşte bu. Aslınd slond stlerce zmn geçirmiyorum çünkü bundn nefret ediyorum, sıkılıyorum. Çok uzun süre yk değirmeninde koşmuş hmster gibi hissediyorum.”

Peki bu yk değirmeni bskısını nsıl şıyor? “Herkes gibi müzik dinliyorum, televizyon seyrediyorum, dergi okuyup, rkdşlrıml sohbet ediyorum. Aslınd klımı ordn uzklştırck her şeyi ypıyorum.”
Gülüyor ve slon gidemeyecek olduğund dışrıd tkıldığını kbul ediyor. “Gezmeyi seviyorum, özellikle yk değirmeninden sıkıldığımd,” diyor.

Diyet önerileri için: “Ben tm nlmıyl diyet ypmıyorum. Yni tm nlmıyl değil. Koruyucu mdde içeren mddeleri ve genetik olrk değiştirilmiş yiyeceklerden uzk duruyorum. Mümkün olduğunc tze yiyecekler yiyorum.”
Geçici diyetleri unutun. “Ben sl çılgın bir diyete girmedim. Çocukluğumd vejetryendim m bu bir tercihti. Kr Melek dizisinde sıkı bir diyete girdim çünkü ks ypmlıydım. Aslınd çok hoşum gitmedi çünkü bunun için bir sürü yemek yedim. Bir vücut geliştirme uzmnının plnıydı. Tüm yptığım yemek, egzersiz ypmk ve uyumktı. Bunu kimseye önermem.”

[cption id="ttchment_35081" lign="lignnone" width="275"]< href="http://www.3kmod.com/cilt-bkimi-ve-guzellik/zyiflm-diyet/hizli-klc-ve-bsen-eritme/ttchment/indir-7" rel="ttchment wp-tt-35081"> Hızlı Klç Ve Bsen Eritme[/cption]

Hızlı Klç Ve Bsen Eritme[/cption]

Yorum Yaz