Hızlı Kalça Ve Basen Eritme

Beyonce Gibi Bir Kalçaya Nasıl Sahip Olursunuz

İşe yarayan Egzersiz Programları

Tutuklandığınız zaman sizi tarttıklarını duydum. Bu yüzden ben, asla tutuklanmayacağım. Bu baskıya dayanamam.

Kathy Griffin.

JLO’NUN KALÇASI
New Yorklu eğitmen Juris Kurpis kalçanızı nasıl sıklaştıracağınızı ve kalçalarınızın nasıl hoş görünmesini sağlayacağınızı biliyor. Buna reverans hareketi deniyor. “Aynı reveranstaki gibi bir bacağınızı arka çapraza çekiyorsunuz ve arkadaki dizinizi yere doğru büküyorsunuz,” diyor Kupris. Dizinizi yere birkaç santim kalana kadar büküyorsunuz ve topuğunuzu yerden kaldırıyorsunuz. Bu arada ön kalça kaslarınızda yanma hissedeceksiniz. Sonra destekleyen bacağınızın (öndeki) topuğundan yukarı doğru itin. “Bu tam olarak kalça bölgesini çalıştırıyor,” diyor Kupris. Uyarı: Dizinizde sorun varsa dikkatli olun.

KESİNLİKLE ALBA
Fantastik Dörtlünün adını Fantastik Vücut olarak değiştirmeliler. Harika oyuncu Jessica Alba büyük bir yaz filmi için egzersiz yapmanın kendi muhteşem formunu korumak için günlük olarak yaptıklarından çok farklı olmadığını söylüyor.

Özel rejimi için de, bunun tahmin edildiği kadar zor olmadığını söylüyor. “İyi olduğumda ve kendimi verdiğimde haftada dört gün egzersiz yapıyorum. Salonda on dakika kardiyo, ardından hafif ağırlıklarla çalışıyorum. Biraz ara verip yine kardiyo ve yine ağırlıklarla devam ediyorum.”

“İşte bu. Aslında salonda saatlerce zaman geçirmiyorum çünkü bundan nefret ediyorum, sıkılıyorum. Çok uzun süre ayak değirmeninde koşmuş hamster gibi hissediyorum.”

Peki bu ayak değirmeni baskısını nasıl aşıyor? “Herkes gibi müzik dinliyorum, televizyon seyrediyorum, dergi okuyup, arkadaşlarımla sohbet ediyorum. Aslında aklımı oradan uzaklaştıracak her şeyi yapıyorum.”
Gülüyor ve salona gidemeyecek olduğunda dışarıda takıldığını kabul ediyor. “Gezmeyi seviyorum, özellikle ayak değirmeninden sıkıldığımda,” diyor.

Diyet önerileri için: “Ben tam anlamıyla diyet yapmıyorum. Yani tam anlamıyla değil. Koruyucu madde içeren maddeleri ve genetik olarak değiştirilmiş yiyeceklerden uzak duruyorum. Mümkün olduğunca taze yiyecekler yiyorum.”
Geçici diyetleri unutun. “Ben asla çılgın bir diyete girmedim. Çocukluğumda vejetaryendim ama bu bir tercihti. Kara Melek dizisinde sıkı bir diyete girdim çünkü kas yapmalıydım. Aslında çok hoşuma gitmedi çünkü bunun için bir sürü yemek yedim. Bir vücut geliştirme uzmanının planıydı. Tüm yaptığım yemek, egzersiz yapmak ve uyumaktı. Bunu kimseye önermem.”

3K Moda TV

Hızlı Kalça Ve Basen Eritme

Hızlı Kalça Ve Basen Eritme[/caption]

Yorum Yaz