Aylık Burç Yorumları

AKREP

23 EKİM – 21 KASIM İç sesinizi dinlemeniz ve başkaların ne söylediğini, ne düşündüğünü umursamamanız gereken bir aydasınız. Eleştiriye açık olun, fakat iç sesinizin sizin için önemini unutmayın. İş hayatınızda yükselişe geçip ideallerinize yakınlaşıyorsunuz gibi görünüyor.

YAY

22 KASIM – 21 ARALIK Kafanıza koyduğunuz şeyleri yapmak için artık beklememelisiniz. Bu ay bazı insanlara karşı net olmalısınız. İlk iki haftanın geçmesini bekleyin, ondan sonra şansın sizin yanınızda olacağını göreceksiniz. Sevdiklerinize karşı biraz daha hoşgörülü davranmanız iyi olabilir.

OĞLAK

22 ARALIK – 19 OCAK Bu ay kafanızdaki soru işaretlerini çözmek için koşturacağa benziyorsunuz. Uzun süredir belirli konularda sarf ettiğiniz gayretin, muazzam bir şekilde karşılığını alacaksınız. Başkalarının negatif duyguları yüzünden kendinizi yıpratmanıza gerek yok.

TERAZİ

2J EYLÜL-22 EKİM

Kendi değerinizin daha fazla farkında olmanız gerekiyor. Bu bir ego olayı değil, aksine bir gereklilik. Yeni dostluklara açık bir aydasınız, hayatınıza giren yeni insanların huzur getireceği kaçınılmaz. Maddi konularda ve kariyerinizde önemli bir destek alacaksınız.

KOVA

20 OCAK – 18 ŞUBAT Çevrenizdeki insanlara bir şey ispat etmek zorunda değilsiniz. Ekim ayının ilk iki haftası yoğun stres altında hissetsenizde, sonrasında kuş gibi hafifleyeceksiniz. Baharın gelişiyle birlikte pozitif bakış açısına kavuşacaksınız. Birde kendinize zaman yaratarak farklı aktivitelere katılabilirsiniz.

BALIK

19 ŞUBAT – 20 MART Çok dengesiz ve sabırsız bir ay sizi bekliyor. Bir anda fevrileşip, bir anda duruluyorsunuz. Kendinizi kontrol etmeniz gerekiyor. Çünkü geçtiğimiz zamanlarda bu dengesizlikler yüzünden çok çektiniz. Biraz daha kendinize odaklanıp kariyerinize yönelmeniz gerekebilir.

KOÇ

21 MART -19 NİSAN Başarılarla dolu bir ay sizi bekliyor. Ayın ilk 10 günü sorun yokmuş gibi görünse de hassas olduğunuz bir döneme giriyorsunuz. Sağlığınıza biraz dah dikkat etmeniz gerekebilir. Özellikle şu 3 şeye dikkat edin. Sinirlenmeyin, fevri olmayın ve sakin kalmaya çalışın.

BOĞA

21 NİSAN – 20 MAYIS Çevrenizeki insanların biraz azalacağı ve kafa yapınızın değişeceği bir ay sizleri bekliyor. Cesur olun ve net kararlar alın. Önünüze çıkan engeller sizi yıldırmasın.

Çalışma hayatınızda alacağınız yeni sorumluluklar en büyük azim kaynağınız olacağa benziyor.

İKİZLER

21 MAYIS – 21 HAZİRAN İdare edilmesi gereken bir aydasınız. Aslında insanlardan çok beklentisi olan biri değilsiniz. Fakat bu ay beklentileriniz yüksek olacağa benziyor. Bu ay sosyal olarak fazlasıyla faal olacağınız için neşeniz yüksek, finansal konularda dikkat etmeniz gerekebilir.

YENGEÇ

22 HAZİRAN – 22 TEMMUZ

Bu ay sizin için çevrenizdekilerin davranışlarından fazlasıyla rahatsız olacağınız bir ay gibi görünüyor. Sevdiklerinize karşı daha hoşgörülü ve daha az eleştirel olarak onlarla bağınızı sıkı tutabilirsiniz. İş hayatında ise güzel bir dönem sizi bekliyor.

ASLAN

23 TEMMUZ – 22 AĞUSTOS Gözlerin üzerinizde olduğu,

sizinde zaten göz önünde olmak isteyeceğiniz bir aya hoşgeldiniz. Karşınıza çıkabilecek fırsatları iyi değerlendirirseniz, nerede duracağınızı da biliyor olacaksınız. Bu ay koruma içgüdünüz o kadar gelişecek ki, sevdiklerinize karşı hassas olacaksınız.

BAŞAK

23 AĞUSTOS-22 EYLÜL Psikolojik anlamda rahatlayacağınız bazı dertlerden tam anlamıyla kurtulacağınız bir aya merhaba. Sevdikleriniz sizdeki değişimin farkına vardığında, onlarla daha samimi ilişkiler kuracaksınız.

Aylık Burç Yorumları Resimleri
Aylık Burç Yorumları_0.jpg

Yorum Yaz