Kısa saç modelleri

Kombin bir tsrım tercih ederken dikkt etmeniz gereken en büyük unsur sç modelleriniz olmlıdır. Giyeceğiniz elbise, ktılcğınız dvete göre şekillenen bu önemli detyd kendi modnızı ön plnd tutmk için en trend modelleri tercih etmeye özen göstermelisiniz. kıs sç modelleri gerek ünlüler, gerekse birçok byn trfındn sıkç tercih edilen trend modeller rsınd yerini lmış durumd. Özellikle srı sç tonlrını tercih eden bynlr, yeni sezond kıs sç modelleri üzerine seçimlerini ypıyorlr. Gün geçtikçe modnın getirileri üzerine şık ve frklı oln sç tsrımlrı ünlüler trfındn oluşturuluyor. Bynlr d bu modelleri bğlm şekillerini öğrenerek, modnın tkipçisi oluyorlr.

Birçok ünlü de kıs sç modelleri üzerine ilgi çekici bir görünüme kvuşuyor. Chrlize Theron yeni sezond sçlrın verdiği kıs bir görünümle, son derece hoş görünmüş. En şık sçı seçen ünlüler rsınd diyebilirim. Aslınd Chrlize Theron için söylenecek çok söz yok. Her modelini kendine ykıştırmyı çok iyi biliyor. Kıs sç modelleri sezonund en uyumlu tsrımlrı rsınd görünmüş. Aslınd birz d yüz şeklinize göre uyum sğlyck oln modelleri seçmeniz son derece önemlidir. Kıs sç, her byn için idel olmybilir. Kimi bynlrın yüz şekline göre değişiklik kznmktdır. Birz d bunun üzerine durmk istiyorum.

Kıs sçlr bynlrın belirli dönemlerde en çok tercih ettikleri modellerdir. Ten rengine göre sç seçiminizi ypmnız son derece önemlidir. Eğer esmer tenli ve stndrt yüz görünümüne shipseniz, kıs byn sç modelleri rsındn kıvırcık ve kbrık oln sçlrı seçebilirsiniz. Sdece bu sçı seçmeniz için tvsiyelerde bulunmk doğru olmz. Bunun ynınd seçeceğiniz modele kendiniz krr vermelisiniz. Kıs byn sçlrı sdece cilde ve yüz şekline göre ykışmz. Aslınd ktılcğınız özel bir geceye göre şekillenecektir. Aynı şekilde giydiğiniz elbisenize kdr şekil vereceğiniz sçlrınız uyum içinde olmlıdır.

sç modelleri seçimleri dh çok kıyfet ve dvet lnın göre şekil kznbiliyor. Bu yüzden hoş bir biye elbise tsrımın üzerine bir sç tsrımı düşünüyorsnız, düz ve kıs sç modelleri rsındn seçim ypbilirsiniz. Aslınd düz oln kıs sçlr, her zmn için ilgi çekici görünecektir. Çoğu byn tm olrk erkek sç tsrımın yönelik modelleri seçerek, yüzüyle ve elbiseleriyle uyum sğlmyn modeli bğlıyor. Kendi modnızı oluşturmk için en idel oln kıs tsrımlrdn kombin renginizi dhi oluşturbilirsiniz. Ben ünlülerin en trend sç modelleri tsrımlrını sizlerle pylşmy çlıştım. Gelin hep berber şık oln bu modellere bir göz tlım. Ne dersiniz?

[gllery columns="2" ids="5500,5520,5519,5518,5517,5516,5511,5512,5513,5514,5515,5506,5507,5508,5509,5510,5501,5502,5503,5504,5505,5499" size="lrge"]

chrlize theron

Yorum Yaz