Bol Paça Pantolon Modelleri

Pantolonlar rahat bir kıyafet olmaları nedeniyle hanımların sıklıkla kullandığı parçalardan biridir. Bol paça pantolon modelleri ise yıllardır trend olma özelliğini kaybetmeyen en özel tasarımlardan. Bol paça modasının yeniden gündeme taşındığı günümüzde bu parçayla hazırlanabilen kombinler sizlere 70’li yılların şıklığını sunacak. bol paça pantolon modelleri genellikle koyu renklerden oluşan bir koleksiyon ve kış sezonunda daha çok tercih edilecek gibi görünüyor.

Yılların eskitemediği bir tarzın en önemli simgelerinden biri olan bol paça pantolon modelleriyılında yine trend oldu. En şık kombinlerinize destek olacak bol paça pantolonların bacaklarınızı ince göstermesi de önemli bir ayrıntı. Her bir detayıyla ilginizi çekeceğini düşündüğümüz modellerin cepli ve cepsiz olarak tasarlananları da bulunuyor. Bol paça cepsiz pantolon modelleri ise hanımların daha çok tercih ettiği bir tasarım. Çünkü bu modeller üzerine giydiğiniz bluz ya da herhangi bir parçayla daha uyumludur. Ancak kullanışlı olması açısından cepli modeller de sıklıkla tercih edilebiliyor.

Kimi zaman klasik, kimi zamansa spor bir kombinin parçası olabilen bol paça pantolon modelleri ile tarzınızı kolayca oluşturabilirsiniz. Yeni sezon tasarımlarda geniş renk skalası da ayrı bir tercih sebebi olarak beliriyor. Eski klasik renklerin dışına çıkmayı başaran modacılar her renk pantolonla isteklerinize cevap verebilmekte. Ancak bol paça siyah pantolon modelleri zayıf göstermesi açısından ilk tercihler listesindedir. Lacivert ve mavi tonları da bu listede siyah rengi takip ediyor. Ancak ilkbahar ve yaz mevsimlerinde daha açık renklerin kullanıldığını görüyoruz. Bol paça vizon pantolon modelleri de en az siyah pantolonlar kadar özel bir yere sahip.

Pantolonların renkleri kadar tasarlandıkları materyaller de büyük bir önem taşıyor. Bol paça pantolon modelleri arasında en çok kullanılanlar ise genellikle kot pantolonlar oluyor. Keten pantolonlar ise daha çok yaz aylarında karşılaştığımız bir seçenek. Gün içerisinde rahatlığı ve tarzıyla sık bir şekilde kullanıldığını bildiğimiz bol paça kot pantolon modelleri yeni sezonda ilk alternatifler arasında. Kot pantolonlarınızı ister spor ayakkabılarla isterseniz de klasik bir topuklu ayakkabıyla kullanabilirsiniz. Her tarza uyum sağlayabilen bol paça pantolon modelleri hem rahat hem de şık olabilmek isteyen hanımların ilk seçimidir.

Bol Paça Pantolon Modelleri ResimleriYorum Yaz