Bol Paça Pantolon Modelleri

Pntolonlr rht bir kıyfet olmlrı nedeniyle hnımlrın sıklıkl kullndığı prçlrdn biridir. Bol pç pntolon modelleri ise yıllrdır trend olm özelliğini kybetmeyen en özel tsrımlrdn. Bol pç modsının yeniden gündeme tşındığı günümüzde bu prçyl hzırlnbilen kombinler sizlere 70’li yıllrın şıklığını sunck. bol pç pntolon modelleri genellikle koyu renklerden oluşn bir koleksiyon ve kış sezonund dh çok tercih edilecek gibi görünüyor.

Yıllrın eskitemediği bir trzın en önemli simgelerinden biri oln bol pç pntolon modelleriyılınd yine trend oldu. En şık kombinlerinize destek olck bol pç pntolonlrın bcklrınızı ince göstermesi de önemli bir yrıntı. Her bir detyıyl ilginizi çekeceğini düşündüğümüz modellerin cepli ve cepsiz olrk tsrlnnlrı d bulunuyor. Bol pç cepsiz pntolon modelleri ise hnımlrın dh çok tercih ettiği bir tsrım. Çünkü bu modeller üzerine giydiğiniz bluz y d herhngi bir prçyl dh uyumludur. Anck kullnışlı olmsı çısındn cepli modeller de sıklıkl tercih edilebiliyor.

Kimi zmn klsik, kimi zmns spor bir kombinin prçsı olbilen bol pç pntolon modelleri ile trzınızı kolyc oluşturbilirsiniz. Yeni sezon tsrımlrd geniş renk sklsı d yrı bir tercih sebebi olrk beliriyor. Eski klsik renklerin dışın çıkmyı bşrn modcılr her renk pntolonl isteklerinize cevp verebilmekte. Anck bol pç siyh pntolon modelleri zyıf göstermesi çısındn ilk tercihler listesindedir. Lcivert ve mvi tonlrı d bu listede siyh rengi tkip ediyor. Anck ilkbhr ve yz mevsimlerinde dh çık renklerin kullnıldığını görüyoruz. Bol pç vizon pntolon modelleri de en z siyh pntolonlr kdr özel bir yere ship.

Pntolonlrın renkleri kdr tsrlndıklrı mteryller de büyük bir önem tşıyor. Bol pç pntolon modelleri rsınd en çok kullnılnlr ise genellikle kot pntolonlr oluyor. Keten pntolonlr ise dh çok yz ylrınd krşılştığımız bir seçenek. Gün içerisinde rhtlığı ve trzıyl sık bir şekilde kullnıldığını bildiğimiz bol pç kot pntolon modelleri yeni sezond ilk lterntifler rsınd. Kot pntolonlrınızı ister spor ykkbılrl isterseniz de klsik bir topuklu ykkbıyl kullnbilirsiniz. Her trz uyum sğlybilen bol pç pntolon modelleri hem rht hem de şık olbilmek isteyen hnımlrın ilk seçimidir.

[gllery ids="45213,45214,45215,45216,45217,45218,45219,45220,45221,45222,45223,45224,45225,45226,45227,45228"]

Yorum Yaz