Tesettür Gelinlik Modelleri

Daha birkaç yıl öncesine kadar tesettürlü bayanların gelinlik modası ile pek bir ilgisi yoktu. Fakat modacıların tesettürlü bayanlara uygun modellere de koleksiyonlarında yer vermeye başlaması, bayanları da tesettürlü gelinlik modelleri ile ilgilenmeye itmiştir. Bu sayede artık tüm bayanlar düğün için gelinlik modeli bulma konusunda zorluk yaşamadan, özgürce hareket edebilmekte…

yılında da tesettür gelinlik modelleri koleksiyonlarda boy göstermeye devam edecek. Tesettürlü bayanların gelinlik seçimleri esnasında büyük sıkıntı yaşaması ve tercih edebilecekleritesettürlü gelinlik modelleri sayısının son derece az olmasının da etkisiyle bu alanda çalışmalar yapmaya başlayan gelinlik tasarımcıları sayesinde artık tesettürlü bayanlar için de tesettürlü gelinlik modelleri seçimi esnasında çok sayıda alternatifin bulunduğunu söyleyebiliriz.

Hem beyaz hem de renkli olmak üzere geniş bir spektruma sahip. Uzun ve kısa duvaklı olmak üzere sayısız modelin yer aldığı gelinlik koleksiyonlarının hem ilkbahar – yaz, hem de sonbahar – kış modelleri sayesinde artık tesettürlü bayanlar da düğün günlerinde giyecekleri modellerin nasıl olması gerektiği konusunda uzun uzun düşünme zahmetine katlanmak zorunda kalmayacak.

Bütün  genç kızlarımızın en güzel hayali olan gelinlik modelleri sanki yılında daha da muhteşem görünümü  şık ve taş ve dantellerle süslemeli gelinlikler vitrinlerde yerlerini almışlar ve gelin dayı kızlarımızı beklemektedirler.

Hiçbir zaman modeli değişmeyen ve genç kızlarımızın ilk tercihleri  arasında  olan Prenses gelinlik modeli üst kısmı dar bedeni saran  belden aşağıya kat kat ince tülden kabartılmış genç kızlarımızın hayali olan bir gelinlik modelidir. Prenses gelinlik modelinin özellikle göğüs kısmında taş ve dantel işlemeleriyle zenginlik katılmış görünümü çok muhteşem gözükmektedir.

Zarif ve şık  görünmek her genç kızımızın hayali ve hakkıdır da balık etek gelinlik modeli  ise üst kısmı dize kadar dar olan dizden aşağısı ise kabarık olarak gelmekle ilk bakışta bütün gözleri üzerinize çevirecek  bir model olarak hazırlanmıştır.

Fakat dar bir beden olan bu tesettürlü gelinlik modelleri eğer biraz kilolarımız var ise kesinlikle tercih etmemelidirler çünkü bütün kilolarınızı çok ortaya çıkaracaktır bu model bir gelinlik,bu sezonda sırt dekolteli gelinlik modellerine de çok sık rastlayacağız çünkü gelinlik tasarımcıları sırt dekoltesini bu sezon çok fazla kullanmışlardır eğer güzel bir sırt vücuduna sahipsek bu modeli de kesinlikle tercihleriniz arasına koymalısınız .

Tesettür Gelinlik Modelleri Resimleri
Tesettür Gelinlik Modelleri_1.jpgTesettür Gelinlik Modelleri_5.jpg2016-tesettur-gelinlik-modeli.jpgTesettür Gelinlik Modelleri_4.jpgtesettür-gelinlik.jpgTesettur-Gelinlik-Modelleri-2016_3.jpg2018-tesettür-gelinlik-modelleri.jpgTesettür-Gelinlik-Modelleri-2016.jpgtesettür-gelinlik-modelleri-2016.jpgTesettür-Gelinlik-Modası-2016-1024x769.jpg2016-Tesettür-Gelinlik-Modelleri-002.jpg2016-tesettür-gelinlik-modelleri.jpg

Yorum Yaz