Puantiyeli Kıyafetler

2021 sezonund ve önümüzdeki yıld d çok mod oln puntiyeli kıyfetleri genç kızlrımız ve kdınlrımız trfındn çok beğeniliyor.

Hemen her kdınımızın dolbın eklediği puntiye modsı sezon trendlerinden diyebiliriz.

Hem günlük yşntınız d hem de gece dışrıy çıkrken vey özel dvetlerde çok rhtlıkl tercih edebilecğiniz puntiye elbise modellerinizi çeşitli şekillerde uyumlu kombin ypıp rhtlıkl tercih edebilirsiniz.  Siyh beyz, lcivert beyz, kırmızı beyz ve dh birçok frklı renk seçeğinizz puniyeleriniz sizleri ve kıyfetlerinizi çok hreketlendirecek ve cnlılık ktcktır.

Özellikle geometrik kesimli elbise ve kbrık elbise  modellerine çok ykıştığını düşündüğümüz puntiyeli elbise modelleri ile çok şık olcksınız. Mesel siyh ve krem renk puntiye elbiseler strplez elbise modeli çok güzel olur diye düşünüyoruz.

Puntiyeler eskiden günümüze kdr mod kımının içerisinde hep yerini lmktdır. Yeni sezond en trendler rsın giren puntiye kıyfet modsı çok beğenilmektedir. Bu yıl puntiye tsrımını sdece elbise modellerinde değil pntolon ve bluz modellerinde de çok sıkç rstlycğız. Puntiyeli kıyfetler oldukç şık görünüyor ve çok estetik bit trzı vr diyebiliriz.

Düz bir ceket modeli ltın puntiyeli bir pntolon giyeseniz hem trzınızı yrtck heme de tüm dikktler sizin üzerinizde olcğındn emin olbilirsiniz. Puntiyeli bir kıyfet trecih edecekseniz dikkt edilmesi gereken en önemli unsur mesel puntiyeli bir gömlek tercih ederseniz mutlk eltın giyeceğiniz pntolon vey etek modeliniz tek renk düz bir renkten tercih etmelisiniz. Yoks her ikisi de denli olurs krmkrışık gözükebilirsiniz.

Puntiye kıyfet modsınd sdece kıyfetlerde değil kullncğınız ksesurlrd bile puntiye modsını göreceksiniz. Çntlrdn tutun d kemerlere , toklr , gözlükler , çorplr kdr puntiye desene rstlycksınız.

Puntiye kıyfet modsı kıscsı bu yıl çok trend. Sizde mutlk dolbınız puntiye öodsındn prçlr eklemenizi tvsiye ederiz. Puntiye kıyfetler tsettür modsınd d ön plnd. Tesettürlü bynlrımız trfındn d çok beğeniliyor. Özellikle tesettürlü bynlrımızın eşrp modellerinde puntiyeyi çok göreceğiz.

[gllery ids="47367,47368,47369,47370,47371,47372,47373,47374,47375,47376,47377,47378"]

Yorum Yaz