Kylie Jenner Van Nuys Kombini

Kylie risk almaktan korkmuyor. Bu da oyuncu ile tasarımcının arkadaş olması ve Kikuchi Paris’teyken ya da Ghesquiere Tokyo ya da New York’tayken mutlaka yemek yeme sebeplerinden sadece biri. “Konu moda olduğunda kurallar hakkında düşünmek istemiyorum. Her zaman yeni bir şey yapmak istiyorum,” diyor ve ekliyor; “Nicolas’ın harikulade olmasının da buna katkısı oluyor.” Kikuchi Ghesquiere’den etkilenen ilk oyuncu değil. “Başka tasarımcılarla da tanışıyorum var ama arkadaş değilim,” diyor 2002’de Akıl Oyunları filmindeki rolüyle en iyi yardımcı kadın oyuncu Oscar’ını aldığı sırada Balenciaga giyen Jennifer Connelly. Connelly, ayrıca Mart ayında Nuh filminin galasında Ghesquiere’in ilk özel yapım Vuitton’unu da giydi.

Ghesquiere için en sıra dışı
araya gelme sebebinin bu olduğunu düşünmüştüm,” diyor. Ama değişime karşı hiçbir korku göstermedi ve bir reklam kampanyası çekmesi için bir değil üç fotoğrafçı tuttu. (Annie Leibovitz, Juergen Teller ve Bruce VVeber). Aynı zamanda Frank Gehry, Rei Kavvakubo, Lagerfeld, Christian Louboutin, Marc Newson ve Cindy Sheman gibi birçok tasarımcı ve oyuncuyu monogram çantaların değişik versiyonlarını yaratmak üzere davet etti, “insanlar her zaman niş ve deneysel olduğumu düşündü,” diyor Ghesquiere ve noktayı koyuyor; “Ama bence ben söylemek istediğim şeyi daha yüksek sesle ve daha büyük bir boyutta ifade etmeye hazırlanıyordum. Yani bu bakımdan, çok değiştim.”

tasarımlarını kırmızı halıda görmek teşvik edici. Mesela Julianne Moore, Cannes’da minik pullardan oluşan uzun lazer kesim elbisesi ve dekolteli, şarap rengi parlak deri üstü giymişti. “Bir tasarımcı olarak görevim memnun etmek. Aynı zamanda farklı bir bakış açısı ortaya koymak. Moda bu. Her zaman bir oyun,” işte bu yüzden Monaco Prensesi Charlene onu koleksiyonunu sunması için prensin sarayının topraklarına çağırdığında, yaklaşan Grand Prix için metal barikatların sokakları çevrelediği ve gece kulüplerinin gün doğumuna yakın hayat bulduğu bu yerin hareket konseptini tamamlayacağını düşündü. Hatta yarış bayraklarının damalı motiflerinden oluşan rahat kesim bir elbise bile yarattı.

Christian Louboutin So Kate Strass Pumps in Leopard

American Apparel Cotton Spandex Jersey Tank Thong in White

Jen K Designs Diamond Pave Triangle Ring

Ruby Stella Diamond Long V Ring

Cartier Juste Un Clou Bracelet

Rolex Oyster Perpetual Day Date Gold-Diamond Watch

7 For All Mankind High Waist Skinny with Knee Holes Jeans in…

Dior Technologic Sunglasses

Cartier Juste Un Clou Bracelet in Yellow Gold Diamonds

3.1 Phillip Lim Small East West Depeche Shoulder Bag

Cartier Love Bracelet

Yorum Yaz