Kylie Jenner Van Nuys Kombini

Kylie risk lmktn korkmuyor. Bu d oyuncu ile tsrımcının rkdş olmsı ve Kikuchi Pris’teyken y d Ghesquiere Tokyo y d New York’tyken mutlk yemek yeme sebeplerinden sdece biri. “Konu mod olduğund kurllr hkkınd düşünmek istemiyorum. Her zmn yeni bir şey ypmk istiyorum,” diyor ve ekliyor; “Nicols’ın hrikulde olmsının d bun ktkısı oluyor.” Kikuchi Ghesquiere’den etkilenen ilk oyuncu değil. “Bşk tsrımcılrl d tnışıyorum vr m rkdş değilim,” diyor 2002’de Akıl Oyunlrı filmindeki rolüyle en iyi yrdımcı kdın oyuncu Oscr’ını ldığı sırd Blencig giyen Jennifer Connelly. Connelly, yrıc Mrt yınd Nuh filminin glsınd Ghesquiere’in ilk özel ypım Vuitton’unu d giydi.

Ghesquiere için en sır dışı
ry gelme sebebinin bu olduğunu düşünmüştüm,” diyor. Am değişime krşı hiçbir korku göstermedi ve bir reklm kmpnysı çekmesi için bir değil üç fotoğrfçı tuttu. (Annie Leibovitz, Juergen Teller ve Bruce VVeber). Aynı zmnd Frnk Gehry, Rei Kvvkubo, Lgerfeld, Christin Louboutin, Mrc Newson ve Cindy Shemn gibi birçok tsrımcı ve oyuncuyu monogrm çntlrın değişik versiyonlrını yrtmk üzere dvet etti, “insnlr her zmn niş ve deneysel olduğumu düşündü,” diyor Ghesquiere ve noktyı koyuyor; “Am bence ben söylemek istediğim şeyi dh yüksek sesle ve dh büyük bir boyutt ifde etmeye hzırlnıyordum. Yni bu bkımdn, çok değiştim.”

tsrımlrını kırmızı hlıd görmek teşvik edici. Mesel Julinne Moore, Cnnes’d minik pullrdn oluşn uzun lzer kesim elbisesi ve dekolteli, şrp rengi prlk deri üstü giymişti. “Bir tsrımcı olrk görevim memnun etmek. Aynı zmnd frklı bir bkış çısı orty koymk. Mod bu. Her zmn bir oyun,” işte bu yüzden Monco Prensesi Chrlene onu koleksiyonunu sunmsı için prensin sryının toprklrın çğırdığınd, yklşn Grnd Prix için metl briktlrın sokklrı çevrelediği ve gece kulüplerinin gün doğumun ykın hyt bulduğu bu yerin hreket konseptini tmmlycğını düşündü. Htt yrış byrklrının dmlı motiflerinden oluşn rht kesim bir elbise bile yrttı.

Christin Louboutin So Kte Strss Pumps in Leoprd

Americn Apprel Cotton Spndex Jersey Tnk Thong in White

Jen K Designs Dimond Pve Tringle Ring

Ruby Stell Dimond Long V Ring

Crtier Juste Un Clou Brcelet

Rolex Oyster Perpetul Dy Dte Gold-Dimond Wtch

7 For All Mnkind High Wist Skinny with Knee Holes Jens in…

Dior Technologic Sunglsses

Crtier Juste Un Clou Brcelet in Yellow Gold Dimonds

3.1 Phillip Lim Smll Est West Depeche Shoulder Bg

Crtier Love Brcelet

Yorum Yaz