ÖLÜMSÜZ VE EŞSİZ BİRİKON

Konumuz tek bir sihirli dokunuşuyla sekiz saatlik uyku etkisi yaratan, kadınların en sadık dostu ve makyaj çantalarının “vazgeçilmezi” haline gelen bir makyaj ikonu yani Touche Edat. Ürün şimdi, kim olduğunuzu ve nasıl hissettiğinizi haykıran, her modunuza uygun farklı sloganlar ile yenileniyor. Işıklar üzerinde olsun! Touche Eclat sizi saniyeler içinde kameralara hazırlayabiliyor. Nasıl mı? Net ve keskin kaşlar, belirgin dudaklarla. Veya bir ortama olabildiğince cezbedici ve çarpıcı bir şekilde girmek sizin için önemliyse arkanızda bıraktığınız anıların da göz kamaştırıp hayran bıraktırması önemli. Tüm ışıklar benim üzerimde olmalı diyorsanız; paha biçilmez ilk izlenimlere önem verin. Çünkü kusursuz bir sonuç, iyi ve yeterli bir hazırlıkla başlar ve pek tabii ki. Touche Eclat’nın yüz hatlarınızı kontürleyerek ortaya çıkaran o vazgeçilemez sihirli dokunuşu ile. YSL Beaute Kreatif Makyaj Direktörü Lloyd Simmonds mükemmel uygulama için şöyle bir ipucu veriyor: “Dudaklar mutlaka doğru ve net bir şekilde çizilmiş bir çerçeveyle tamamlanmalı.

Dudak kenarlarınıza ve dudak çizgilerinizin dış kısımlarına Touche Eclat uygulamak dudaklarınızı daha dolgunlaştırıp, dudak çizginizi daha aydınlatarak ortaya çıkarır. Daha sonra, yay şeklindeki üst dudak çizginize ve mimik çizgilerinize de uygulayarak karıştırın. Son olarak rujunuzu uygulamadan önce kurumasını bekleyin veya kalıcılığını daha da artırmak için bir dudak kalemi yardımıyla bütün dudağınızı once kalemle doldurarak daha sonra rujunuzu uygulayarak makyajınızı sonlandırın. Yarattığınız bu ilüzyon sizi gece boyunca kalıcılığı ile yalnız bırakmazken, aynı zamanda girdiğiniz her ortamda bakışları üstünüze çekecek!” Son olarak ne diyoruz? Kelimelerden çok daha güçlü bir ifade için Touche Eclat Bu ay ünlülerimiz Sephora Akasya mağazasında alışveriş turu yaparken Anneler Günü heyecanını da yaşadılar. Kendileri için ürün alırken, sevdiklerini ve annelerini de unutmadılar.

‘Kocan Kadar Konuş’ kitabıyla yakından tanıdığımız Şebnem Burcuoğlu ikinci kitabı ’Şekerfare’nin tanıtım turu arasında bir mola verip mağazada alışveriş yaptı. Oyuncu Hakan Eratik yeni dahil olduğu ‘Evli ve Öfkeli’ dizisinin heyecanını yaşarken kendi, kızı ve annesi için ürünler seçti. Ezo Sunal yoğun iş temposuna bir nebze keyif katmak ve yaz ürünleri seçmek için turumuza dahil oldu. ‘Çilek Kokusu’ dizisinde tanıdığımız İdil Sivritepe’yse enerjisiyle alışveriş turuna ayrı bir keyif kattı. Anneler Günü özel kampanyalarından yararlandı. Siz de bakım ve kozmetik alışverişinizi keyife dönüştürmek ve avantajlı kampanyalardan yararlanmak isterseniz; Sephora’lara uğramanız yeterli.

ÖLÜMSÜZ VE EŞSİZ BİRİKON Resimleri
ÖLÜMSÜZ VE EŞSİZ BİRİKON_5.jpgÖLÜMSÜZ VE EŞSİZ BİRİKON_2.jpgÖLÜMSÜZ VE EŞSİZ BİRİKON_15.jpgÖLÜMSÜZ VE EŞSİZ BİRİKON_1.jpgÖLÜMSÜZ VE EŞSİZ BİRİKON_3.jpgÖLÜMSÜZ VE EŞSİZ BİRİKON_4.jpgÖLÜMSÜZ VE EŞSİZ BİRİKON_27.jpg

Yorum Yaz