İşte Jet Sosyetenin En Şık Bayanları

Susan Sarandon IVVCnin yeni saati Aquatimer’ın davetindeydi. Geceye bu sefer parlak, lacivert bir takımla katılan oyuncu, Cirque du SoleiHn Aquatimer için özel hazırladığı şovu izledi.

Bu kez çirkinim Ve yeni projeler. Kızının yazdığı site Grovving Iy konusunda özellikle heyecanlı. Başrol tabii kİ I onun. Yazın vizyona girecek filmi Tammde ise anneanne rolünde. “Kamera karşısında sizi hep güzel göstermeye çalışırlar; bu sefer farklı. Beyaz peruğum ve korkunç makyajımla oldukça çirkinim” diyen oyuncunun düşkün olduğu köpeği de filmde rol alıyor.

1979’da bir ödül töreni öncesi çekilmiş bu fotoğraf Sarandon’ın yıllarla pekişen maskülen tarzının habercisi gibi. İnce askılı elbisesinin üzerine aldığı smokin ceketi şimdilerde her kadının gardırobunda.

Susan Sarandon, Richemont grubunun Şubat ayında Cenevre’de düzenlediği saat fuannda IWC’nin onur konuğuydu Herkes saatlerle ilgilenirken, biz de onun peşine düştük TavnyJa seksi ve güçlü bir kadın portresi çizen Sarandon’la zaman, oyunculuk ve stil üzerine konuştuk.

Thelma ve Louise filminden beri güçlü kadın rollerinin en alışılmış ismi Susan Sarandon’la röportaj yapmak için fuar kalabalığından ve uğultusundan uzaklaşıyoruz. Toplantı odasının sessizliğinde beklerken içeri elektrik mavisi Paul Smith takımı ve turuncu makosenleriyle giriyor IWC gibi bir erkek saat markasının onur konuğu olması tesadüf değil.

Sarandon maskülen stili daha seksi bulduğunu söylüyor: “Erkek ceket ve süveterleri giymeyi hep sevdim. Aksesuarlarda ise büyük erkek saatleri tercihim Cep telefonlarının neredeyse tüm ihtiyaçlarımızı giderdiği bu devirde saat tercih önceliğim de tasarımdan yana.”

Bileğindeki saati incelerken merak ediyorum, acaba hiç çıkarmadığı aksesuarları var mı? Kulağına küpe gibi taktığı çengelli iğneyi gösterirken “kızımın bebeklik iğnesi, hiç çıkartmam” diyor. Sol işaret parmağındaki yüzüğü ise neredeyse 25 yıllık.

Bir de “istesem de çıkmıyor” dediği Cartier Trinity yüzüğü var: “Sıkıştığı için çıkmıyor! Ama çıkmasını da pek istemiyorum galiba, her bir halkada üç çocuğumun ismi yazıyor.” Susan Sarandon. büyük pırlamalar yerine hikayesi olan küçük takılan seviyor. Geçmişten bugüne çok büyük değişimler göstermeyen stilinin demir başı ise kızıl saçları yapmaktan çekinmiyor.

İşte Jet Sosyetenin En Şık Bayanları Photo GalleryYorum Yaz