Takı Modelleri

Takı tasarımcılığına yepyeni bir bakış açısı getirerek karşımıza çıkan Pınar Söylemez, markası PS ONE ile harikalar yaratıyor. Özgün çizgisini, farklı materyallerle birleştirerek yarattığı koleksiyonlarıyla kendinizi tek ve özel hissedeceksiniz… Röportaj Mukaddes Kaya Güney PS ONE’ı bize biraz anlatabilir misiniz? ‘Biricik’liğin çekim gücünden ilham alan PS ONE’dan beri özel tasarım mücevherler yaratıyor. Tasarımlar özel tekniklerle ve el işçiliğiyle üretiliyor. Özel tasarım sertifikasıyla teslim edilen her ürünün kişiye özel olması, markamızın değerini daha da artırıyor. Tasarımcı olarak tüm dileğim PS ONE markasından seçtiğiniz tasarımlarla kendinizi ‘biricik’ hissetmeniz. Mücevher tasarlamaya ne zaman ve nasıl başladınız? Galatasaray Lisesi’nin ardından Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun oldum. Farklı sektörlerde tecrübe kazandıktan sonra uzun yıllar mobilya dekorasyon konusunda iç mekan tasarımları üzerinde çalıştım. yılından bu yana özel ilgi alanım olan mücevher tasarımında; çizim, mum ve metal tekniği eğitimlerini takiben kendi tasarımlarımla PS ONE markasını yarattım.yılında Bebek mağazamızı,’ de ise kendi atölyemizi kurup farklı satış noktalarında da tasarımlarımızı sunmaya başladık. PS ONE tasarımlarında genellikle hangi malzemeleri kullanıyorsunuz? Roz altın, konyak pırlanta, ham elmas gibi kadın teniyle bütünleşen ve dişil materyallerin yanı sıra abanoz ve bufalo boynuzu gibi bunlarla kontrast oluşturan daha sert efekt yaratan farklı malzemeler de kullanıyoruz.

Tasarımın finalinde uyguladığımız antik finish de tasarımlarımıza derinlikli ve farklı bir boyut katıyor. Yeni tasarımların yanı sıra var olan mücevherlerden de farklı modeller ve tasarımlar üretiyorsunuz? ‘Renovate your jewel’ dediğiniz bu felsefeden biraz bahseder misiniz? Bu, PS ONE için müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda ortaya çıkmış bir proje. ‘Renovate your Jewels’ adında bir kampanya başlatarak kasada bekleyen ve kullanılmayan mücevherlerin yeniden hayata döndürülmesi ve işlevsellik kazandırılması amacıyla birçok farklı tasarım çalışması yapıldı. Bazı mücevherlerin kullanım alanını değiştirerek, bazılarını ise baştan tasarlayarak ortaya günümüz estetik değerleriyle örtüşen yeni dizaynlar çıkardık. Koleksiyonlarınız için ilham kaynağınız nedir? Doğanın bize sunmuş olduğu sınırsız kaynaktan besleniyorum. En büyük hedefim tasarımımla buluşacak kadına, tek ve biricik olduğunu hissettirmek. Bu sezon diğer sezonlara göre fazla hareketli ve oldukça dikkat çekici. Daima gördüğümüz desenler yazında form değiştirerek bakış açımızı değiştiriyor. Birçok desenin baskın olduğu sezonda, çiçekler, hayvan figürleri, puantiye, çizgi ve geometrik şekiller sezona tavrını koyanlardan. Daha renkli ve daha cesur modelleri incelemeden alışveriş listenizi tamamlamayın.

Takı Modelleri Resimleri
Takı Modelleri_7.jpgTakı Modelleri_3.jpgTakı Modelleri_6.jpgTakı Modelleri_1.jpgTakı Modelleri_9.jpgTakı Modelleri_8.jpgTakı Modelleri_4.jpgTakı Modelleri_11.jpg

Yorum Yaz