Aslı Tacir ve Biricik Suden’den mısophonıa harvey

Bu ay 3K MODA için ne yaptık?

Barcelona’da Susie Bubble’ı çektim.sizin için nasıl geçti? Radikal kararlar aldığım ve bunlann doğru olduğuna inandığım bir yıldı. Bir soru şansınız olsa kime, ne sorardınız?

Salvador Dali’ye sormak isterdim: Yasasaydı Federico Garcia Lorca’yla olan, kendisinin yalanladığı aşkını bu kez açıklar mıydı? Ne cevap versin isterdiniz?

3K MODA RADAR FOKUS DİNAMİK VE YENİLİKÇİ KADINLAR

İki yakın dost, Biricik Suden ve Aslı Tacir’in yarattıkları yeni markaları Misophonia şehirli, eksantrik ve modern kadınlara hitap ediyor.

Her ikisi de kişisel stilleriyle tanınan ve beğenilen karakterler. İki yakın arkadaş, Biricik Suden ve Aslı Tacir’in bir araya gelip kendi beğenileri doğrultusunda bir koleksiyona imza atmaları kaçınılmazdı. “Peki, bu tuhaf ismi de nereden buldular?” derseniz, okumaya devam ediniz.

3K MODA: Öncelikle markanızın isminden başlamak istiyorum. Misophonia ne demek? Ve bu ismi koymaya nasıl karar verdiniz?

BİRİCİK SUDEN: Misophonia, seslere karşı aşırı duyarlılık olarak tanımlanan bir talik. Bu hastalığın nedeni, doğuştan fazla bir gene sahip olmak olarak tanımlanıyor.

Bu nedenle tedavisi yok. 30 aşaması var ve etaplar ilerledikçe kulaklıkla yaşamak kaçınılmaz hale geliyor. Ağız şapırdatarak yemek yenmesi, çiklet çiğnenmesi, sürekli damlayan su sesi gibi seslerden rahatsız olma hali. Bu hastalık sahipleri için dayanılmazdır.

3K MODA: Bu ikili nasıl bir araya geldi?

ASU TACİR: Biz iki yakın arkadaş, ortak sorunumuz Misophonia’yı ortak zevkimiz olan bir platforma taşımayı uygun gördük. Uzun yıllardır uyuşan zevk ve hayat felsefemiz,

ŞEHİRLİ VE MODERN

3K MODA: Nasıl kadınlar için tasarlıyorsunuz?

B.S.: Hedef kitlemiz şehirli, modem, dinamik, empati duygusu gelişmiş ve yenilikçi kadınlar.

3K MODA: Nasıl bir tasarım çizginiz var?

B.S.: Ağırlıklı deri, süet ve denim y alıyor. Tamamlayıcılar ipek ve po lin. Markamızın belirleyici detayları Misophonia’ya gönderme yapan kulaklık formundaki aksesuarlar ve Misophonia hakkında bilgi ve sloganların yer aldığı etiketlerimiz.

3K MODA: Yılda kaç koleksiyon çıkarmayı hedef-

A.T.: İki ana koleksiyon olarak adlandırsak bile sürekli üretim halindeyiz. Yeni ürünler çıktıkça bir sonraki sezonu bekleyemeyecek kadar sabırsız ve heyecanlıyız.

Aslı Tacir ve Biricik Suden’den mısophonıa harvey Resimleri
Aslı Tacir ve Biricik Suden'den mısophonıa harvey

Aslı Tacir ve Biricik Suden'den mısophonıa harvey

Aslı Tacir ve Biricik Suden'den mısophonıa harvey

Aslı Tacir ve Biricik Suden'den mısophonıa harvey

Yorum Yaz