Shiseido Ruj Renkleri

Geçtiğimiz günlerde Shiseido tm 16 renkten oluşn Rouge Rouge koleksiyonunun tnıtımını yptı. Kırmızı ve tonlrındn oluşn bu seriyi görünce klımız ‘Kırmızı ruj cb nsıl seçilir? Sürerken nelere dikkt etmek gerekir sorulrı geçti. Hem bunlrı hem de sezon dir ipuçlrını Vep Kozmetik Kretif Direktörü Erkn Uluç’l konuştuk.

Bu zezon it ipuçlrı sizce neler?

Hvlrın d soğumsı ile sıck ve renkli tonlr yvş yvş ved ediyoruz, koyu renkler yvş yvş geri geliyor. Kırmızı ve tonlrı trendinden bu sene de bir şey kybetmiyor. Shiedio kırmızının 16 tonun d hkim Rouge Rouge serisi rujlrı ile sonbhrdn ilkbhr kdr kullnılbilecek geniş bir yelpze sunuyor. İddili kirpikler, doğl ciltler, hki ve toprk tonlrınd göz mkyjı önemli ipuçlrındn birkç tnesi.

Birz yeniliklerden bhseder misiniz?

Nude renk rujlr ve toprk tonlrı gözler yz ylrınd hytımız girmişti. Nude dudklr önümüzdeki sezond koyu renk gözler ile birleşerek hrik bir kontrst oluşturuyor. Yine soft ten üzerine ptlyn dudklr, podyumlrd sık sık rstldığımız prıltılı gözler rtık sdece özel günlerde değil günlük mkyjınd d frk yrtmk isteyenler için yenilik niteliğinde.

Yeni uygulm trendleri vr mı? Vrs neler? Trendlerden önce temiz v bkımlı bir cilt ile sğlıklı bir zemin oluşturmk en önemlisi. Güneş ışınlrı, güneş kremleri kdınlrın ciltlerini yğlrdn rındırıp nem ile buluşmk öncelikleri olmlı. Artık fonksiyonel fırçlr, mkyj süngerleri mkyj çntlrının vzgeçilmezi. Bu pliktörler ile doğru mkyjı yklmk çok dh koly sdece birz dikkt ve özen göstermek gerekiyor. Sezond öne çıkn renkler hngileri?

Koyu ve mt rujlr, koyu renk kş klemleri, yeşil ve khverenginin doğl tonlrı ve bkır göz fr ve göz klemleri. Siyh her ne kdr vzgeçilmez bir renk ols d bun lterntif mor, lcivert ve khverengi mskrlr sık sık göreceğiz.

Sizce bu sezon mutlk ne lmlı?

Trendleri hiç düşünmeden cilt ypınız uygun olrk mutlk bir fondöten y d pudr ve on eşlik edecek bir llık mutlk lınmlı…-Sonbhr-Kış sezonu içinse, bu ürünlere ek olrk mutlk eyeliner, prlk renkli (bkır çok revçt!) fr ve vzgeçilmez kırmızı ruj mutlk mkyj çntnızd olmlı…

[gllery ids=""]

Yorum Yaz