Platform Topuklu Ayakkabı Fiyatları

Yaz aylarının gelmesiyle bayanların renkli platform topuk ayakkabı modelleri arayışları başlamış oldu. Özel geceler, nişan , düğün ve önemli davetlerde şık elbiseler altında kendini belli edecek platform topuk ayakkabı modelleri ünlü markaların vitrinlerinde şimdiden yer almaya başladı. Bayanların şık ve iddialı görünmek ve boylarını uzun göstermek için en çok tercih ettiği ayakkabı modellerindendir platform topuklu ayakkabılar. Bir çok değişik çeşidi ve modeli bulunan topuklu ayakkabılar içinde platform topuklu tasarımlar sezonunda da kadınların en çok kullanmayı tercih ettiği modellerdendir. Bununen önemli nedeni stilettolara ve ince topuklu ayakkabılara göre daha rahat olmaları ve daha geniş bir topuğa sahip olmaları. Bütün bu özelliklerbayanların günlük kombinlerinde, şık kokteyllerde, özel gecelerde kısacası her türlü özel ortamda platform topuk ayakkabıları tercih etmesini sağlar.

Bir çok değişik tasarımı ve stili bulunan platform topuklu ayakkabılar da en çok dikkat çekenler; topuklu sandaletler, dolgu topuk ayakkabı modelleri ve babet görünümlü ayakkabılarda bulunan platform topuklardır.Yeni tasarımlarda ve sezonu ayakkabı modelleri arasında platform topuklu ayakkabılar yazında dabüyük bir ilgiyle karşılanmaya devam ediyor. platform topuklu ayakkabı modellerinde stiletto tarzı şık modeller bayanlar tarafından oldukça ilgi görmekte. Genel olarak gece kıyafetlerinin ve gelinliklerin altına giyilen stil budur.

Kadınların kullanmaktan vazgeçemedikleri topuklu ayakkabılar içinde son zamanlarda yerini yavaş yavaş stiletto yani platformu olmayan topuklu ayakkabı modellerine kaptırsa da 2014platform topuklu ayakkabılar her zaman kullanılmaya devam edecek ayakkabı modellerindir. Bu sezon topuklu ayakkabı modellerinde en çok karşılaştığımız renkler; siyah, krem rengi, kırmızı, saks mavisi, yeşil, pembe gibi renklerin yanı sıra renkli ve desenli ayakkabı modelleri de yeni sezonda ön plana çıkıyor. Bu sezon özellikle kullanılan leopar deseni, zebra deseni ve yılan derisi görünümlü modeller bayanlar tarafından bir hayli ilgi görmeye ve kombinlenmeye devam ediliyor. Bilekte bağlanan platform topuklar ise ayaklara narin bir hava katarken, metal görünümlü renkler bayanlara daha cesur bir hava katıyor.

Platform Topuklu Ayakkabı Fiyatları Resimleri 

Yorum Yaz