Çiçek Desenli Pembe Mor Bluz Modelleri

Yaz günlerinin kendini iyiden iyiye hissettirdiği şu günlerde en fazla kullanılan kıyafetlerin başında gelen bluzlar, hem pantolon hem de etek ve şortların üzerine rahatlıkla giyilebilmekte ve kullanım kolaylığı sunmaktadır. Moda tasarımcıları, her geçen yıl için yeni bluz modelleri yaratmak için kolları sıvamakta ve yeni çizgilerle yeni tasarımlara imza atmaktadır. Çiçek desenli pembe/mor bluz modelleri, bu yılın trendi olarak görülmekte ve özellikle genç bayanlar tarafından oldukça fazla beğenilmektedir. Çiçek desenleri zaten hemen her şeyin üzerinde bu yaz kullanılmaktadır, bluzlar için de aynı şey söz konusu olmuş ve bluzlar adeta çiçek bahçesine dönmüşler. Çiçek desenli pembe/mor desenlere sahip olan bluzlarla yazın sıcaklığını üzerimizde taşıyarak yansıtmak bizi neşeli ve sıcak yapacaktır.

Gerek şortların, gerekse etek veya pantolonların üzerine giyilen bluzların model ve renklerinde her yıl yapılan oynama, bize güzellikler olarak yansımakta ve her yıl değişen bluz modelleri ile kendimizi yenilemekteyiz. Pembe/mor ipek bluz modelleri, ipeğin hassas dokunuşları ile bambaşka anlam bulmuş ve yazın özel gecelerine damgamızı vurmamızı sağlamıştır. Gideceğimiz bir davette bakışları üzerimize çekmek için giyeceğimiz çiçek desenli ipek bluz yeterli olacaktır. Altına seçeceğimiz, içerisindeki uygun renkli bir pantolon veya etekle kendi tarzımızı yaratacak ve modernlikle şıklığı bir arada yaşatmış olacağız.

Çiçeklerin dünyasının renkliliği ve coşkusu, bizim için artık ipek bluzların desenlerinde hayat bulmuş ve bizi çiçeklerin coşkulu dünyasına atmak için bekliyor. Pembe ve mor kombinasyonu eskiden hiç istenmez ve uygulanmazdı, ama günümüzde her renk, her renkler kombine ediliyor ve gayet iyi sonuçlar alınıyor. Pembe/mor çiçek desenli bluzlar, heyecan katan ve hayatın güzelliğini yaştan bluz modelleri arasındadır. Bluz kullanmayı seven bayanlar için, yazın en güzel desenleri ve renkleri pembe ve mor bütünlüğüdür. Gece giyilebilecek ipek bluzların yaratacağı şıklık, pembe ve mor ile birlikte doyulmaz güzelliklere imza atacaktır.  İpek kumaş, başlı başına bir özelliktir ve yaz için en kullanışlı kumaşlar arasındadır, çünkü terlemeye engel olur ve zarafet sembolüdür.

Çiçek Desenli Pembe Mor Bluz Modelleri ResimleriYorum Yaz