Kore Moda Trendleriyle Kendinizi Şımartın

kore moda trendleriyle kendinizi simartin 2

Kore modsı sürekli değişiyor ve bzen yk uydurmk gerçekten zor olbiliyor. Burd, kendi trzınız en uygun olnı bulbilmeniz için en yeni trendleri inceliyoruz!

Kore Modsı Nedir?

Kore modsı, Güney Kore’de popüler oln bir giysi ve ksesur türüdür. Eşsiz ve girift tsrımlrının ynı sır cnlı renkleri ile krkterizedir. Kore modsı, uluslrrsı mod cmisınd geniş çpt kbul gördü ve düny çpınd ünlüler ve mod tutkunlrı rsınd popüler hle geldi.

[gllery ids="108935,108936,108937,108938,108939,108940,108941,108942,108943,108944,108945,108946,108947,108948,108949"]

Koreliler Nsıl Giyinir?

Korelilerin benzersiz bir mod giyim trzı vr. Kendi benzersiz görünümlerini yrtmk için Btı ve Doğu stillerini krıştırıyorlr. Bu blog gönderisinde, bilmeniz gereken bzı Kore mod trendlerini keşfedeceğiz.

Bilmeniz gereken ilk trend mini etek. Mini etekler Kore’de çok popülerdir ve genellikle 20’li yşlrın sonund vey 30’lu yşlrın bşındki kdınlr trfındn giyilir. Genellikle çok kısdırlr ve çok fzl bck gösterirler. Mini eteklerin gece kulüplerinde, lüks restornlrd ve htt ofiste giyildiğini görebilirsiniz.

Kore’deki bir bşk popüler trend de mksi elbise. Mksi elbise, yğınız kdr uznn uzun bir elbisedir. Genellikle hfif bir kumştn ypılır ve giyilmesi çok rhttır. Mksi elbiseler genellikle düğünler vey resmi etkinlikler gibi özel günlerde giyilir. Mksi elbiseler giyen kdınlrı Seul’ün her yerinde, özellikle Insdong ve Myeongdong gibi bölgelerde görebilirsiniz.

Dh csul bir görünüm rıyorsnız kimchi pop kzğı denemelisiniz. Kimchi pop süveter, üzerinde kimchi vey bhrtlı kırmızı lhn deseni oln bir süveterdir. Kimchi pop kzklr gençler rsınd popülerdir ve kış ylrınd giymek için hrik bir prçdır. Kimchi pop kzklrını hem Insdong hem de Myeongdong şehirlerinde görebilirsiniz. Şık görünmek ve ynı zmnd sıck ve rht olmk istiyorsnız kürk strlı ceketi denemelisiniz. Kürk strlı bir ceket, birçok frklı kürk türüyle sizi bştn şğı örten bir mont türüdür. Genellikle önde bş kürkü, ynlrd omuz kürkü, ynlrd sırt kürkü ve ön kürk prçlrın bğlı kollr d vrdır.

Kore’deki Trendler Nelerdir?

Kore modsının bir süredir yükselişte olduğun şüphe yok. Tutkulu ve yrtıcı bir nüfus ship Koreli tsrımcılr, dünynın en yenilikçi ve mody uygun kıyfetlerini yrtmyı bşrdılr. Ve en son Kore mod trendlerinden bzılrın göz ttığımız için, bu trend sdece devm edecek gibi görünüyor.

Şu nd Kore’de en popüler stillerden biri bohem görünüm. Bu stil Kliforniy’d orty çıktı, nck rht ve şık hvsı nedeniyle Kore’de hızl popüler oldu. Boho görünümü, benzersiz bir görünüm yrtmk için frklı giysi prçlrını krıştırmk ve eşleştirmekle ilgilidir. Örneğin, dh resmi bir etkinlik için bir kimono elbiseyi tozluk vey skinny kot pntolonl giyebilir vey rkdşlrınızl bir gezinti için tişört ve şort gibi dh rht bir kıyfet tercih edebilirsiniz.

Kore modsındki bir diğer popüler trend de renkli bskılı elbiseler. Bu trz hem resmi etkinliklerde hem de günlük yşmd giyilebilir. Frklı renk ve desenlerdeki elbiseler rsındn dilediğinizi seçerek her ortm uyum sğlybilirsiniz. Bu trendin en iyi ynlrındn biri, hem modern hem de klsik bskılrı bulbilmeniz ve bu d onu her durum için çok yönlü kılıyor.

Kore modsınd bir bşk popüler stil de kıs üst. Bu trend her etkinlik için mükemmeldir çünkü çık ksıklı bir elbisedir ve frklı bir görünüm yrtmk için birçok frklı üst vey elbise ile giyilebilir. Bir crop top’u ltın vey tek bşın giyebilirsin, bu d belirli durumlrd kıyfetine dh fzl çeşitlilik ktmk istiyorsn onu idel bir seçenek hline getirir. Ktniss jennifer lwrence kostümü, elbisenin rk trfınd pltform çizmeler vey topuklu ykkbılr gibi hem eğlenceli hem de mody uygun ykkbılrı ynı nd giyebileceğiniz kırpılmış bir prçy shiptir.

Sonuç

Hytınızd birz lüks mü rıyorsunuz? En son Kore mod trendlerinden bzılrın göz tın! Lüks kumşlrdn ve krmşık yrıntılrdn eğlenceli bskılr ve cüretkr silüetlere kdr bu stiller, kendinizi bir milyon dolr gibi hissetmenizi sğlyck. İster yklşn özel bir gün için özel bir şey rıyor olun, ister sdece günlük grdırobunuz ihtişmlı bir dokunuş ktmk isteyin, bu trendler sizi memnun edecek. Peki ne bekliyorsun? Kore mod trendlerinden oluşn seçkimize göz tmy bugün bşlyın!

Yorum Yaz