Ten Limited Beachwear Mayo Koleksiyonu

Yurdumuzun en önemli mayo ve iç giyim firmalarından olan Ten, her geçen yıl kendini yenileyerek modayı takip etmekte ve farklı çizgileri ile mayo ve iç giyim dünyasında kendini hissettirmektedir. Yeni kreasyon hazırlıklarına tasarımcıları ile birlikte kararlaştırdıkları model ve renklerle başlayan ve koleksiyonlarına yeni, yeni dizaynlar katan Ten Limited Beachwear Mayo Koleksiyonu, kataloglarını dünyaca ünlü mankenlerle hazırlamakta ve görücüye çıkarmaktadır. Yazın bu sıcak günlerinin cıvıltısını renklerine ve modellerine yansıtmasını bilen Ten Limited Beachwear, giderek daha fazla ürün seçeneği sunarak biz kullanıcılarını mutlu etmeyi başarmaktadır. Müşteri potansiyelini her geçen arttıran ve hak ettiği ismi korumasını iyi bilen Ten, giderek daha çok aranan bir marka olmaktadır.

Bu yılın mayo ve bikini renklerinin başta siyah ve beyaz olmak üzere, mürdüm, bronz ve mor olarak belirleyen Ten Beachwear Limited, her renkte mayo üreterek değişiklikler yaratmasını bilmiştir. Desen ve renk skalasını geniş tutan Ten mayo firması, bu sayede çok geniş kitlelere hitap etmekte ve aranılan her desen ve rengin koleksiyonlarında bulunmasını istemektedir. Ten Beachwear Mayo Koleksiyonu, görücüye çıktığında çok beğenilmiş ve sıcak renkler içeren kataloglarda, etnik desenler de yer aldığı için ayrıca ilgi toplamıştır. Ten firması mayo kumaşları için vücudu derli toplu gösterenleri tercih etmektedir. Değişik aksesuarları da mayo ve bikinilerinde kullanmayı deneyen ve bunda da oldukça başarılı olan Ten, şıklık ve modernliği bir arada yaşatan ender firmalardandır.

Bu yıl mayo ve bikinilerde askı kullanmamayı tercih eden Ten Beahcwear, straples mayoları daha çok kullanmış amam bazı modellerinde, klasik çizgileri sevenler için yine de askılı modeller kullanmıştır. Renk ve desen bolluğu ile yazın sımsıcak kumlarına uzanmak ve denizin keyfini çıkarmak Ten Limited Koleksiyonu ile çok güzel olacağa benziyor. Etnik desenlerin öne çıkması, otantizmi sevenler için ayrıca çok mutluluk verici olmuştur. Tüllerle seksi drapeleri birleştirmeyi iyi bilen Ten firması, mayoda yeniliklerin öncüsü olmaya ve bizleri şaşırtmaya devam ediyor.

Ten Limited Beachwear Mayo Koleksiyonu Resimleri
Ten Limited Beachwear Mayo Koleksiyonu_7.jpg

Ten Limited Beachwear Mayo Koleksiyonu_6.jpg

Ten Limited Beachwear Mayo Koleksiyonu_10.jpg

Ten Limited Beachwear Mayo Koleksiyonu_1.jpg

Ten Limited Beachwear Mayo Koleksiyonu_13.jpg

Ten Limited Beachwear Mayo Koleksiyonu_0.jpg

Ten Limited Beachwear Mayo Koleksiyonu_3.jpg

 

 

 

 

 

Yorum Yaz