Vakko sonbahar kış koleksiyonu-2015

Benzersiz modeller, eşsiz tasarımlarla birlikte anılan Vakko, yurdumuzun önde gelen moda markalarından biridir. Abiyeden tutun da günlük giysilere kadar modaya yön vermesi ile bilinen ve giyenlerin kendilerini ayrıcalıklı hissettikleri Vakko-sonbahar kış koleksiyonu ile kendinden beklenileni fazlası ile vermiş ve sevenlerini mutlu etmeyi başarmıştır. Ünlü sloganda denildiği gibi unutmayın moda Vakkodur. Genç giyimine el attıktan sonra onlar tarafından vazgeçilmez olan marka, şık ve oldukça modern tasarımları ile her zaman göz doldurmasını bilmiştir. Gelinlikten abiyeye, spordan günlük giysilere kadar değişik skalalarda hizmet veren Vakko, siz değerli müşterilerini memnun etme gayreti içerisindedir.

Bu senenin modelleri arasında yine farklılığını ortaya koyan çizgilerin olduğu modeller ile göz kamaştıran Vakko, elbiselerin altın yılını yaşayacağının da habercisidir. Bu elbiseler ile kendinizi daha özgür, daha rahat ve sımsıcak hissedeceğiniz kesin. Vakko sonbahar kış koleksiyonu-çizgileri, her zevke uyacak şekilde dizayn edilmiş.

Bol trikolar, ceketler, manto ve montlar bu yıla damgasını varacak görünüyor, vücut hatlarını gizleyen modelleri ile toplu bayanların ilgi odağı olan Sonbahar kış koleksiyonu Vakko-genç kızlar içinde rahatlığı ön plana çıkarmayı başarmıştır. Dokumaları kalın tutulan bu modeller, sizi ısıtacak ve havanızı değiştirecektir. Ancak göze çarpan en önemli detay, bu seneki koleksiyonda canlı renklerin kullanılması olmuştur.

Her zaman olduğu gibi bu sene de modaya imzasını atmayı başaran Vakko, giyenlerin mutlu olduğu markaların başında gelmektedir. Şık tasarlanmış bluzlar ile kombinlenen etek ve pantolonlar, bol elbiseler, deri ile bütünleşmiş olan dış giyimler, aksesuarlarla zenginleştirilerek kullanılmaktadır.

Sonbahar kış koleksiyonu Vakko-yılında da moda hakkında bilinenleri ortaya koyan ve olması gerekenleri anlatan modellerin olduğu sezon olarak dikkat çekmektedir. Tarzını ortaya koymayı iyi bilen, moda konusunda iddialı olan ve kendinden söz ettirmesini iyi bilen bayanların tercihi Vakkodur. 2014-Vakko sonbahar kış koleksiyonu tasarımcıları, çalıştıkları firmanın hakkını vermeyi bilerek ortaya koydukları modelleri ile oldukça beğeni kazanmıştır. Seçkin ve elit kişilerin moda adresi olan Vakko, adının gereğini yapmayı sürdürecektir.

Vakko sonbahar kış koleksiyonu-2015 ResimleriYorum Yaz