Abiye çanta modelleri

Özel gecelerde çoğu zaman aksilikler ve tercih konusunda sıkıntılar yaşayabiliyoruz. Sıkıntı yaşadığımız önemli aksesuarlar arasında da abiye çanta modelleri aksesuarları sıkıntıyı yaşadığımız en önemli detaylar arasında oluyor. Özel bir gece için hazırlıklarımızı yaparken gerek elbise, gerek ayakkabı gerekse takı gibi detayları ön planda tutuyor, abiye çantası için seçimi sona bırakıyoruz. Böyle olunca da içimize sinmeyen bir tasarımı seçmek zorunda kalabiliyoruz. İşte bu yazıyı biraz da bunun için sizlerle paylaşmak istedim. Doğru olan abiye çanta modelleri arasından seçimi nasıl yapabiliriz biraz bunun üzerine duruyor olacağım. Hemen her alanda tercih edilebilecek trend tasarımları nasıl seçeceğimize hep beraber karar verelim. Ne dersiniz?

Aslında dert edilecek çanta modeli tasarımına doğru bir karar verebilmek için, en başta yapacağımız seçimlerin arasına tercih edebileceğimiz çantayı koymalıyız. Yani giyeceğiniz abiye yada elbise tasarımının üzerine çanta modelleri koleksiyonlarını da hesaba katarak doğru seçimler yapmak son derece önemli. Bunun yanında kendi modanızı açığa çıkarmak için, kombin renk uyumuna önem göstermelisiniz. Her yazıda söylediğim gibi önemli olan detay uyumlu renk tonları üzerine oluşturulmuş detaydır. Siz de abiye çanta koleksiyonlarından doğru olan kombin tasarımları seçmelisiniz. Mesela kırmızı renkli bir abiye tasarımını tercih ettiyseniz, doğru olan çanta rengine de siz karar vermelisiniz. Kırmızının yanında bence en uyumlu renk siyah ve krem rengi tonlar oluyor. Bu renk tonlarıyla oluşturulan modellerin kırmızı rengiyle ayrı bir uyumu oluyor. Abiye çanta modelleri arasında ilgiyle karşılanan tasarımlar daha çok portföy tasarımlarından oluyor. Küçük ve özel geceler için ideal olan bu tasarımlar, metal bağ ile süslenebiliyor. Yada cüzdan görünümünde olan abiye çantalar da oldukça dikkat çekici diyebilirim.

Unutmayın öncelikli olarak renk uyumuna dikkat etmelisiniz. Aslında o kadar fazla alternatifiniz var ki, ayakkabınız ile beraber hoş bir kombin dahi çıkarabilirsiniz. Giydiğiniz elbisenin altına tercih ettiğiniz ayakkabı ile uyumlu renk tonlarını da tercih edeceğiniz abiye çanta koleksiyonunuz için seçebilirsiniz. Ünlü çanta markalarını her bayan sürekli takip ediyordur. Ancak doğru olan seçim sadece ünlü çanta markaları arasından değil, hemen her markanın tasarımları olmalıdır. Ben sizler için abiye çantaları arasından şık butikleri seçmeye çalıştım. Bakalım sizler de bu modelleri beğenecek misiniz?

Abiye çanta modelleri ResimleriYorum Yaz