Abiye çanta modelleri

Özel gecelerde çoğu zmn ksilikler ve tercih konusund sıkıntılr yşybiliyoruz. Sıkıntı yşdığımız önemli ksesurlr rsınd d biye çnt modelleri ksesurlrı sıkıntıyı yşdığımız en önemli detylr rsınd oluyor. Özel bir gece için hzırlıklrımızı yprken gerek elbise, gerek ykkbı gerekse tkı gibi detylrı ön plnd tutuyor, biye çntsı için seçimi son bırkıyoruz. Böyle olunc d içimize sinmeyen bir tsrımı seçmek zorund klbiliyoruz. İşte bu yzıyı birz d bunun için sizlerle pylşmk istedim. Doğru oln biye çnt modelleri rsındn seçimi nsıl ypbiliriz birz bunun üzerine duruyor olcğım. Hemen her lnd tercih edilebilecek trend tsrımlrı nsıl seçeceğimize hep berber krr verelim. Ne dersiniz?

Aslınd dert edilecek çnt modeli tsrımın doğru bir krr verebilmek için, en bşt ypcğımız seçimlerin rsın tercih edebileceğimiz çntyı koymlıyız. Yni giyeceğiniz biye yd elbise tsrımının üzerine çnt modelleri koleksiyonlrını d hesb ktrk doğru seçimler ypmk son derece önemli. Bunun ynınd kendi modnızı çığ çıkrmk için, kombin renk uyumun önem göstermelisiniz. Her yzıd söylediğim gibi önemli oln dety uyumlu renk tonlrı üzerine oluşturulmuş detydır. Siz de biye çnt koleksiyonlrındn doğru oln kombin tsrımlrı seçmelisiniz. Mesel kırmızı renkli bir biye tsrımını tercih ettiyseniz, doğru oln çnt rengine de siz krr vermelisiniz. Kırmızının ynınd bence en uyumlu renk siyh ve krem rengi tonlr oluyor. Bu renk tonlrıyl oluşturuln modellerin kırmızı rengiyle yrı bir uyumu oluyor. Abiye çnt modelleri rsınd ilgiyle krşılnn tsrımlr dh çok portföy tsrımlrındn oluyor. Küçük ve özel geceler için idel oln bu tsrımlr, metl bğ ile süslenebiliyor. Yd cüzdn görünümünde oln biye çntlr d oldukç dikkt çekici diyebilirim.

Unutmyın öncelikli olrk renk uyumun dikkt etmelisiniz. Aslınd o kdr fzl lterntifiniz vr ki, ykkbınız ile berber hoş bir kombin dhi çıkrbilirsiniz. Giydiğiniz elbisenin ltın tercih ettiğiniz ykkbı ile uyumlu renk tonlrını d tercih edeceğiniz biye çnt koleksiyonunuz için seçebilirsiniz. Ünlü çnt mrklrını her byn sürekli tkip ediyordur. Anck doğru oln seçim sdece ünlü çnt mrklrı rsındn değil, hemen her mrknın tsrımlrı olmlıdır. Ben sizler için biye çntlrı rsındn şık butikleri seçmeye çlıştım. Bklım sizler de bu modelleri beğenecek misiniz?

[gllery columns="2" ids="6324,6325,6326,6327,6328,6329,6330,6331,6333,6334,6335,6336,6337" size="lrge"]

Yorum Yaz