BATİK İLKBAHAR-YAZ SEZONU HEYACANI DEVAM EDİYOR!

Batik Kadını, yeni kimliğiyle artık daha rahat, dinamik, özgür ve kendine özgü. Kendi yaşam alanını, kendi özgürlüğünü ve tercihlerini yaşayan Batik kadının temposunu yakalamak için sadece gerçeklerden, beklentilerden ilham almak yeterli değil. Batik’in yeni sezondaki yaklaşımı dünyadaki akımları harmanlayarak yorumlayan koleksiyonlar oluşturmak. Şık ya da özenli olmanın çok ötesinde, rahat, dinamik ve kendine özgünlüğü yakalamak hedefiArtık mottosu. “farklı ürün tipleriyle kombinle, günü devam ettir.” Batik kreasyonlarını 3 tema üzerine kurguluyor. Şehirli, modern ve dinamik Batik kadını, artık hafta sonu, relaks zamanların da kendi tarzını yaratacak sihirli değneye sahip. Renkler, Kumaşlar, Çizgiler…’de renkler ve kumaşlar yazın coşkusunu yansıtıyor. Mercanlar, morlar, sarılar, hakinin yanı sıra bej ve altın tonları ana tema olarak belirlendi. Kumaşlar ise romantik, uçuşan ve rahatlığı ön planda tutan dokulardan seçildi. Çizgili desen ve kumaşlar, fark yaratan ayrıntı üyesi olarak kullanıldı. Batik kreasyonunda ayrı bir önem verildi.Beyaz ise kapsül koleksiyon mantığında oluşturuldu. Tüm sezon boyunca Batik sevenlere farklı kapsül koleksiyon tasarımlarıyla İlkbahar – Yaz heyecanını yaşatmaya devam edecek. Aksesurlar ise stilin vazgeçilmezi.

Batik kadınının farklılığını yaratabilmesi için çantalar, eşarplar, kolyeler ve bileklikler gibi tüm aksesuar öğelerini yeni yorumlarla kolleksiyonuna kattı. Böylece kadınımız yaz renklerini zenginleştirecek ve stiline fark katacak. Denim Modelleri BATİK yeni sezonda denim modelleriyle de farklılaşıyor. Denim modelleri hem düzgün kalıpları hem de uygun fiyatları ile hafta sonu ve relaks zamanlarınızda en büyük yardımcısı. Kendisini hem rahat, hem de şık hissetmek istiyen Batik Kadını için, denim kolleksiyonu arklı seçenekler sunuyor..İşlemeler. payetler, armalar ile denimi de sizin için farklılaştırdık… Çok çeşitli denim kolleksiyonumuz da bu yaz, kısa paça salaş pantolonlar, cool denim ceketler, bermudalar, farklı yıkamalı ve patcworklu modelleriyle çok iddalı.

Elbise Modelleri BATİK. ilkbahar – Yaz sezonunda sıcak yaz renklerini her ürününde iddialı bir şekilde kutlanıyor.Mercanlar. morlar, uçuşan, hafif kumaşlar ve romantik dokunuşlu tasarımlarla birleşiyor. BATİK mağazalarındaki değişimin önemli bir yansıması oluyor. Duvarlar artık göz alıcı ve daha çarpıcı. Şehirli, modern ve sosyal hayatın her anını doyasıya yaşamak isteyen Batik kadını, bu rengarenk seçenekleri ve özellikle elbiseleri çok sevdi. Halat kordonlar bu dönemde elbise ve tulumlara şık bir dinamizm katmak için özel olarak koleksiyona dahil edildi.Farkedilmek. hem de kendinizi şık hissetmek istiyorsanız Batik’in sizler için hazırladığı bu özel elbiseleri mutlaka deneyin.

BATİK İLKBAHAR-YAZ SEZONU HEYACANI DEVAM EDİYOR! Resimleri
BATİK İLKBAHAR-YAZ SEZONU HEYACANI DEVAM EDİYOR!_5.jpgBATİK İLKBAHAR-YAZ SEZONU HEYACANI DEVAM EDİYOR!_1.jpgBATİK İLKBAHAR-YAZ SEZONU HEYACANI DEVAM EDİYOR!_7.jpgBATİK İLKBAHAR-YAZ SEZONU HEYACANI DEVAM EDİYOR!_13.jpgBATİK İLKBAHAR-YAZ SEZONU HEYACANI DEVAM EDİYOR!_11.jpgBATİK İLKBAHAR-YAZ SEZONU HEYACANI DEVAM EDİYOR!_2.jpgBATİK İLKBAHAR-YAZ SEZONU HEYACANI DEVAM EDİYOR!_17.jpgBATİK İLKBAHAR-YAZ SEZONU HEYACANI DEVAM EDİYOR!_16.jpgBATİK İLKBAHAR-YAZ SEZONU HEYACANI DEVAM EDİYOR!_19.jpgBATİK İLKBAHAR-YAZ SEZONU HEYACANI DEVAM EDİYOR!_9.jpg

Yorum Yaz