Dar Pantolon Modelleri 2014

Geçtiğimiz sezonlarda beli düşük dar paçalı pantolonlar olduğu kadar bu sezon farklı tasarımlar ön plana çıkmaktadır. Dar pantolon modelleri 2014 yılında çok fazla öne çıkan harika bir tasarımdır. Bayanlar vücut hatlarını gizleyen modelleri değil daha çok üzerine oturan kıyafetleri severler. 2014 dar pantolon modelleri arasında çok değişik tasarımlar yerini alacaktır. Günlük ya da abiye olarak istediğiniz yere göre tasarım seçebileceksiniz. Yüksek bel dar pantolon 2014 yılında her markada ve her kumaşta geçmişin esintileriniz sizlere taşıyor. Yüksek bel pantolon giyerken kesinlikle gömleklerinizi içine vermelisiniz.Dar pantolonlar 2014 sezonunda her bayanın en sevdiği tasarımların arasında yerini almaya başlamıştır. 2014 uzun dar pantolonlararasında deri tasarımlar daima özel davetlerde rahatlıkla giyebileceğiniz modellerdendir.

Payetli dar pantolonlar 2014 sezonunda kreasyonların en gözde parçaları arasında olacaktır. Tamamen pullu bir pantolon elbette herkesi şaşkına çevirmektedir. 2014 payetli dar pantolon modelleri tüm vücudu sarması ile birlikte mükemmel vücudunuzu ortaya çıkartacaksınız. Dar pantolon 2014 resimleri için detaylı bir şekilde araştırma yaparak hem çizgileri, hem de renkleri de detaylı bir şekilde göreceksiniz.Desenli ve renkli modeller yoğun bir şekilde kendini göstermeye başlayacaktır. 2014 dar pantolon resimleri arasında leopar desenleri, çiçekler, gazete manşetleri şeklinde kumaşlar ve yüksek beller çok fazla yer alacaktır. Dar pantolon modeli sayesinde istediğiniz ifadeyi rahatlıkla sağlayacaksınız. Dar pantolon tasarımları kadınların harika vücut hatlarını ortaya çıkartmakta önemli bir rolü vardır.

Dar pantolon tasarımları 2014 sezonunda süper parlak modellerde yer alacaktır. Yerine, kişiye göre tasarımlar hazırlanarak daha şık olmayı sağlayacaksınız. 2014 dar pantolon tasarımları gipürler ve dantellerin işlendiği sezon olacaktır. Kadife, payetler, tüllerin çok yoğun olduğu sezon sizleri bekliyor.Dar pantolon 2014 tasarımları arasında geçmiş yılların tasarımları en çok kullanılan çizgileri ağırlıktadır. Bordonun cazibesi gece davetlerde kendinizi ön plana çıkartmak açısından son derece idealdir. 2014 dar pantolon fiyatları arasında çok fazla değişiklik olmayarak herkesin bütçesine hitap edecektir. Dar pantolon 2014 fiyatları sayesinde dilediğiniz modeli üzerinizde taşıyacaksınız. Dar pantolonlar sayesinde iş ortamında bile rahatlıkla giyebileceksiniz.

Dar Pantolon Modelleri 2014 ResimleriYorum Yaz