Büyük Beden Modası: Kendi Bedeninize Göre Harika Görünmenin 6 Yolu

buyuk beden modasi kendi bedeninize gore harika gorunmenin 6 yolu 6

Pek çok kdın vücudun uygun giysiler bulmkt zorlnır m her şey bitmiş değildir. Bu mkle, kıvrımlrınızı kucklmnız ve bedeninize göre şık görünmeniz için 6 yol sunuyor.

Büyük Beden Modsın Giriş

Artn bir büyük beden mod trendi vr ve bu rtık sdece hvlı genç şeyler için değil! Aslınd, büyük beden kdınlr hitp eden birçok frklı stil ve mrk vr.

Büyük beden modsı her zmn kilo vermekle ilgili değildir. Aslınd, fzl kilolu vey obez oln birçok insn, büyük beden giysiler içinde hrik görünür çünkü giysiler iyi oturur ve kıvrımlrını gizlemek yerine vurgulr. Büyük beden modsı ynı zmnd insnlrın kendi tenlerinde rht hissetmelerini sğlr.

Büyük beden giysiler giymeye bşlmkl ilgileniyorsnız, işte bzı ipuçlrı:

1. Trzınızı bulun. Grdırobunuzu gözden geçirerek ve büyük beden bir kdın hngi prçlrın iyi görüneceğini düşünerek bşlyın. Öğelerinizden bzılrı şu nd size uymuyors endişelenmeyin – büyük beden modsın dh şin hle geldikçe frklı stilleri ve mrklrı deneyebilirsiniz.

2. Üzerinize tm oturn giysiler için lışveriş ypın. Üzerinize tm oturn m rht kıyfetler bulmk önemlidir. Çok dr vey çok büyük giysiler istemezsiniz – onlrı giymekten rhtsız olursunuz ve çekingen dvrnırsınız.

3. Bütçenize duyrlı olun. Birkç ndir öğeyi svurmk sorun değil, nck bulbileceğiniz her mod öğeye kendinizi kptırmktn kendinizi lıkoyun. Bu, gelecekte de dh iyi mod seçimleri ypmnız yrdımcı olcktır.

4. Vücut tipinizi şekillendirin. Küçük bir ypınız vrs, belinizi vurgulyn ve kıvrımlrınızı vurgulyn giysiler ryın (etekli vey üstlü elbiseleri düşünün). Kum sti tipine shipseniz, beli klçlrı srn pntolonlr ve feminen yklı gömlekler tercih edin.

5. Mod trendlerinden hberdr olun. Bloglr ve web sitemiz gibi diğer büyük beden mod hberleri kynklrın bktığınızdn emin olun. Şu nd hngi görünümlerin trend olduğunu ve gelecekte nelerin potnsiyel olrk popüler olbileceğini görebileceksiniz!

[gllery ids="108902,108903,108904,108905,108906,108907,108908"]

Bedeninize Göre Hrik Görünmenin Önemi

Her bedenden insn kendi teniyle kendinden emin ve güzel hissetmeyi hk eder. Bu, özellikle bedenleri konusund utngç hissedebilen büyük beden kdınlr için geçerlidir. İşte bedeninizle hrik görünmenize yrdımcı olck birkç yol:

1. Özgüvenin Önemi

Her şeyden önce özgüven shibi olmk önemlidir. Sen kendine innmzsn, kimse de innmz. Vücudunuz hkkınd iyi hissettiğinizde, bedeninizi benimseme ve kıyfetler içinde hrik görünme olsılığınız dh yüksek olcktır.

2. Büyük Beden Mod Mrklrını Aryın

Size hitp eden büyük beden mod mrklrını bulmıyorsnız, kendinizinkini bşltın! Kendi giyim trzınızı tsrlmnız yrdımcı olck pek çok çevrimiçi rç vrdır. Ayrıc, mod nlyışınızı rkdşlrınız ve ilenize göstermek her zmn eğlencelidir.

3. Vücut Tipinizi Benimseyin

Bzı insnlr ortlmdn dh iri oln insnlr kşlrını çtbilir m bu, toplumun stndrtlrın uymnız gerektiği nlmın gelmez. Bunun yerine vücut tipinizi kutlyın ve üzerinize tm oturn kıyfetler giyin. Büyük beden kdınlrın çoğu zmn tüm doğru yerlerde kıvrımlrı vrdır, bu yüzden figürünüzü vurgulyn giysiler giymekten korkmyın.

4. Mod Yerine Rhtlığı Tercih Edin Bzen ödediğinizin krşılığını lırsınız, bu nedenle fiyt etiketinin sizi muhteşem bir büyük beden pntolon vey sevimli bir süveter stın lmktn lıkoymsın izin vermeyin. Üst düzey mod ürünleri stın lmk ylnızc çok dh fzl pry ml olmyck, ynı zmnd dh ucuz giysiler kdr rht olmybilir! Bunun yerine üzerinize iyi oturn ve giymesi koly rht giysilere ytırım ypın.

5. Grdırobunuzu Genişletin Her gün giyinirken kendinizi ylnızc bir görünümle sınırlmyın. Birbirini tmmlyn ve frklı renk şemlrı ve desenlerle krıştırn elbiseler bulun. Stın lmnın dh ucuz ve cüzdnınızd dh koly olmsı durumund, düz renkler yerine yrı renkleri de tercih edebilirsiniz.

Kendi Bedeninize Göre Hrik Görünmenin 6 Yolu

Konu bedeniniz olduğund çekingen hissetmeniz için hiçbir neden yok. Aslınd, büyük beden çerçevenizde hrik görünmenin pek çok şık yolu vr.

İşte büyük beden kdınlr için ltı şık ipucu:

1. Güvenle Giyin

Çok fzl kıvrımınız olms bile, güvenle giyinmek özgüveninizi rtırmnız yrdımcı olbilir. Kendinizi rht ve güvende hissettiren kıyfetler giyin.

2. Gurur verici silüetler seçin

Frklı silüetler denemekten korkmyın. Mksi etekler ve A kesim elbiseler gibi geleneksel büyük beden giyim seçeneklerine bğlı klmk zorund değilsiniz. Bunun yerine bedene oturn kot pntolon vey ptenci elbisesi giymeyi deneyin.

3. Akıllıc Aksesurlr

Kıyfetinize zrif m şık ksesurlr eklemeye odklnın. Kolyeler, bilezikler ve küpeler gibi ksesurlr, nsıl göründüğünüzde büyük bir frk yrtbilir.

4. Skinny Jens ve Gömleklerden Kçının

Dr kotlr ve dr gömlekler sizi sdece dh zyıf ve sğlıksız gösterecektir. Bunun yerine dh bol pntolon ve tunikleri tercih edin.

Yorum Yaz