Erkek Kol Saati Modelleri

SAAT

Fr6dârique Constnt geleneksel nlog st görünümünde oln nck kıllı telefon ve tbletlerle bğlntıy geçebilen kıllı st modelleriyle geçtiğimiz sene çok konuşulmuştu.

Bugünün konusu ise mrknın ilk mnüfktür ’perpetul clendr’ sti. Sınıfın göre dikkt çekici bir fiytt sunuln Mnufcture Perpetul Clendr. ulşılbilir lüksle ykındn ilgilenen Fr6d6rique Constnt’ın mcın ulştığını gösteriyor.

7890 Euro, frederiqueconstnt.com

LONGINES PULSOMETER CHRONOGRAPH

Klsik stler konusund önemli bir birikime ship oln Longines. rşivinden ldığı ilhml Heritge Diver gibi popüler modellere imz tbiliyor. 1967 trihli bir modelin güncellenmesiyle doğn bu stin rdındn bir kez dh ’reenkrne’ bir modelle krşı krşıyyız. Pulsometer Chronogrph 20’li yıllr it bir doktor stini temel lıyor. Klp tışlrının hızlı ve doğru hesplnmsı için tsrlnn st; beyz lke kdrnı, Breguet stili mvi kollrı ve retro tipogrfisiyle vintge hvsınd.

4963 Euro, longines.com

SEIKO PRESAGE 60TH ANNIVERSARY AUTOMATIC LIMITED EDITION CHRONOGRAPH

Seiko’dn Teruyo Ishimru. Presge modelini tnıtırken Seiko elektronik stleriyle ünlüdür. Presge bunu değiştirecek demişti. İlk stini 104 yıl önce üreten mrk bu modelle köklü geçmişini kutluyor. 42 mm’lik şık kronogrf siyh lke ve beyz mine kdrnl geliyor. 8R48 kronogrf klibrenin kullnıldığı sınırlı syıdki modelin kdrnı. Knzw’d özel bir stüdyod Jpon cil tekniği Urushi ile boynmış, böylece rengini uzun seneler muhfz edebiliyor.

3483 Euro. seikopresge.com

RADO DIAMASTER GRANDE SECONDE

Sermik kslrıyl ünlü Rdo. bu lnd yeni modellerle ulşılbilir lüks sınıfının çlışkn öğrencisi. Kendine özgü plzm sermik teknolojisinin son örneklerinden DiMster Grnde Seconde. modifiye ETA 2892 meknizmyl dikkt çekici sniye göstergesine güç veriyor. Kesişen kdrnlr, gümüş renkle vurgulnmış.

2700 Euro. rdo.com

ORIS CARL BRASHEAR LIMITED EDITION

Oris dh önce çıkrdığı mnüfktür Cliber 110 ve vintge esintili Diver’s 65 ile st gündemini meşgul etmişti. Şimdi ise Diver’s 65’i temel ln bronz modeliyle bu tonu sevenlere selm çkıyor. Cri Brsher Limited Edition. koleksiyonculrın sevdiği bir modelin güncel versiyonund.

42 mm’lik lcivert kdrnı ile sde m iddilı bir tsrım ship.

3370 Euro. oris.ch

YILDIZLARIN ALTINDA

MONTBLANC ÖZELLİKLE KALEM MERAKLILARI TARAFINDAN İNCELİKLİ TASARIMLARIYLA BİLİNİR. DNA’SINDAKİ TASARIM USTALIĞINI SAATÇİLİĞE DE AKTARAN MARKA, ŞİMDİ DE STAR KOLEKSİYONUNUN GÜNCEL VERSİYONLARI İLE KARŞIMIZDA.

Koleksiyonun en iddilı modeli Montblnc Str Romn Chronogrph UTC ‘Crpe Diem’ Specil Edition trih göstergelerinin ynınd kronogrf özelliği ile göz kırpıyor. Kdrnın st 9 konumund sniye. 6 konumund st ve 2 konumund dkik göstergeleri yer lıyor. Ucu kırmızı renkli kol ise düny şehirlerindeki zmnı gösteriyor. Str koleksiyonu sdeden komplikeye uznn modellerle, klsik sever centilmenler için hoş bir seçenek.

Üç yeni model ile tnıtıln Montblnc Str tkımı ile tnışın. Koleksiyonun giriş modeli Montblnc Str Romn Smll Second ‘Crpe Diem’ Specil Edition. sniye kdrnı ve trih göstergesi ile sde kdrnlrı sevenlere. Rom rkmlrı ve yıldızlr gönderme ypn mikro motiflerle koleksiyonun temel tsrım öğelerini tşıyor.

Montblnc Str Romn ÛuntiĞme Complet ‘Crpe Diem’ Specil Edition ise koleksiyond bir üst dım.Türkçeye kbc ‘tm tkvim’ olrk çevirebileceğimiz ÛuntiĞme Complet teriminden hreketle, günün tm trihi ile birlikte y fzı göstergesi de vr.

[gllery ids=""]

Yorum Yaz