Erkek Kol Saati Modelleri

SAAT

Fr6dârique Constant geleneksel analog saat görünümünde olan ancak akıllı telefon ve tabletlerle bağlantıya geçebilen akıllı saat modelleriyle geçtiğimiz sene çok konuşulmuştu.

Bugünün konusu ise markanın ilk manüfaktür ’perpetual calendar’ saati. Sınıfına göre dikkat çekici bir fiyatta sunulan Manufacture Perpetual Calendar. ulaşılabilir lüksle yakından ilgilenen Fr6d6rique Constant’ın amacına ulaştığını gösteriyor.

7890 Euro, frederiqueconstant.com

LONGINES PULSOMETER CHRONOGRAPH

Klasik saatler konusunda önemli bir birikime sahip olan Longines. arşivinden aldığı ilhamla Heritage Diver gibi popüler modellere imza atabiliyor. 1967 tarihli bir modelin güncellenmesiyle doğan bu saatin ardından bir kez daha ’reenkarne’ bir modelle karşı karşıyayız. Pulsometer Chronograph 20’li yıllara ait bir doktor saatini temel alıyor. Kalp atışlarının hızlı ve doğru hesaplanması için tasarlanan saat; beyaz lake kadranı, Breguet stili mavi kolları ve retro tipografisiyle vintage havasında.

4963 Euro, longines.com

SEIKO PRESAGE 60TH ANNIVERSARY AUTOMATIC LIMITED EDITION CHRONOGRAPH

Seiko’dan Teruyo Ishimaru. Presage modelini tanıtırken Seiko elektronik saatleriyle ünlüdür. Presage bunu değiştirecek demişti. İlk saatini 104 yıl önce üreten marka bu modelle köklü geçmişini kutluyor. 42 mm’lik şık kronograf siyah lake ve beyaz mine kadranla geliyor. 8R48 kronograf kalibrenin kullanıldığı sınırlı sayıdaki modelin kadranı. Kanazawa’da özel bir stüdyoda Japon cila tekniği Urushi ile boyanmış, böylece rengini uzun seneler muhafaza edebiliyor.

3483 Euro. seikopresage.com

RADO DIAMASTER GRANDE SECONDE

Seramik kasalarıyla ünlü Rado. bu alanda yeni modellerle ulaşılabilir lüks sınıfının çalışkan öğrencisi. Kendine özgü plazma seramik teknolojisinin son örneklerinden DiaMaster Grande Seconde. modifiye ETA 2892 mekanizmayla dikkat çekici saniye göstergesine güç veriyor. Kesişen kadranlar, gümüş renkle vurgulanmış.

2700 Euro. rado.com

ORIS CARL BRASHEAR LIMITED EDITION

Oris daha önce çıkardığı manüfaktür Caliber 110 ve vintage esintili Diver’s 65 ile saat gündemini meşgul etmişti. Şimdi ise Diver’s 65’i temel alan bronz modeliyle bu tonu sevenlere selam çakıyor. Cari Brashear Limited Edition. koleksiyoncuların sevdiği bir modelin güncel versiyonunda.

42 mm’lik lacivert kadranı ile sade ama iddialı bir tasarıma sahip.

3370 Euro. oris.ch

YILDIZLARIN ALTINDA

MONTBLANC ÖZELLİKLE KALEM MERAKLILARI TARAFINDAN İNCELİKLİ TASARIMLARIYLA BİLİNİR. DNA’SINDAKİ TASARIM USTALIĞINI SAATÇİLİĞE DE AKTARAN MARKA, ŞİMDİ DE STAR KOLEKSİYONUNUN GÜNCEL VERSİYONLARI İLE KARŞIMIZDA.

Koleksiyonun en iddialı modeli Montblanc Star Roman Chronograph UTC ‘Carpe Diem’ Special Edition tarih göstergelerinin yanında kronograf özelliği ile göz kırpıyor. Kadranın saat 9 konumunda saniye. 6 konumunda saat ve 2 konumunda dakika göstergeleri yer alıyor. Ucu kırmızı renkli kol ise dünya şehirlerindeki zamanı gösteriyor. Star koleksiyonu sadeden komplikeye uzanan modellerle, klasik sever centilmenler için hoş bir seçenek.

Üç yeni model ile tanıtılan Montblanc Star takımı ile tanışın. Koleksiyonun giriş modeli Montblanc Star Roman Small Second ‘Carpe Diem’ Special Edition. saniye kadranı ve tarih göstergesi ile sade kadranları sevenlere. Roma rakamları ve yıldızlara gönderme yapan mikro motiflerle koleksiyonun temel tasarım öğelerini taşıyor.

Montblanc Star Roman ÛuantiĞme Complet ‘Carpe Diem’ Special Edition ise koleksiyonda bir üst adım.Türkçeye kabaca ‘tam takvim’ olarak çevirebileceğimiz ÛuantiĞme Complet teriminden hareketle, günün tam tarihi ile birlikte ay fazı göstergesi de var.

Erkek Kol Saati Modelleri Resimleri
Erkek Kol Saati Modelleri_5.jpgErkek Kol Saati Modelleri_7.jpgErkek Kol Saati Modelleri_0.jpgErkek Kol Saati Modelleri_2.jpgErkek Kol Saati Modelleri_6.jpgErkek Kol Saati Modelleri_9.jpgErkek Kol Saati Modelleri_11.jpgErkek Kol Saati Modelleri_10.jpg

Yorum Yaz