Yeni Sezon Çizme Modelleri

Kış aylarının kurtarıcılarından biri olan çizmeler bu kış yine farklı detaylarıyla ilgi çekmeye devam ediyor. Yeni sezon çizme modelleri koleksiyonunda taş ve zincir detayları hakim. Bu özel kışlık koleksiyonun tüm detayları bir araya geldiğinde yeni sezonda feminen bir tarz ortaya çıkmış. Tüm renkleriyle ve çizgileriyle ilgi çeken yeni sezon çizme modelleri 2015 sezonu boyunca her adımınızda yanınızda olacak.

Yılın ilk günlerinden itibaren çizme trendleri kendini belli etmeye başladı. Yağmurlu günlerin vazgeçilmezi olan çizme modelleri yeni sezon koleksiyonlarında yine iddialı çizgileriyle boy gösteriyor. Dantellerin asilliğini, leopar desenlerin feminenliğini  ve zincir detayların şıklığını bir arada sunan koleksiyonda tüm anlarınıza eşlik edebilecek çizmeler bulabileceksiniz.

2015 yeni sezon çizme modelleri leopar desenlerin hakim olduğu bir koleksiyondur. Leopar desenler çizmenin tamamını kaplayabileceği gibi bir detay olarak da karşımıza çıkabiliyor. Çizmelerde leopar desenleri takip eden bir diğer ilgi çekici detay ise zincir detaylar oluyor. Yeni sezon çizme modelleri koleksiyonunda çizmenin bilek kısmında bulunan zincirler gümüş ya da altın renginden tasarlanmış. İkisini bir arada bulabileceğiniz çizmeler de mevcut. Böylece bu modelleri tüm kıyafetlerinizle kullanabileceksiniz.

Hanımların vazgeçemediği yeni sezon deri çizme modelleri topuklu ya da düz taban olarak seçenekler sunmakta. Günlük yaşamın önemli parçalarından olan düz çizmeler yine çok ilgi görürken topuklu çizmeler yine sezonun göz bebeği oldu. Yeni sezon topuklu çizme modelleri pek çok renkten tasarlanmış olsa da en yoğun ilgiyi görenler yine siyah çizmeler oldu. Siyah çizmelerin tüm kıyafetlerinizle kombin edilmesi ve klasik görünümü en önemli tercih sebeplerinden biridir. Siyah tasarımlar yeni sezon çizme modelleri arasında en fazla ilgi görenlerden biri olsa da son zamanlarda renkli tasarımlara olan ilgi de artış gösterdi.

Klasik tarzın en mühim simgelerinden olan yeni sezon uzun çizme modelleri zarif elbiselerinizle ve taytlarınızla da çok uyumludur. Uzun modellerde daha çok süet tasarımlar ilgi uyandırıyor. Süet çizmelerin tabanları mat göründüğü için çanta kombini yapmakta da zorluk çekmeyeceksiniz. Pek çok detayıyla hayranlık kazanan yeni sezon çizme modelleri şimdiden kış aylarına hızlı bir giriş yapacak tarzda görünüyor.

Yeni Sezon Çizme Modelleri ResimleriMaybe You Like Them Too

Yorum Yaz