Koton Çanta Modelleri

Koton Çanta Modelleri 2021

Koton markası giyim sektörünün öncü markaları arasında olduğu gibi ürünlerinin satışına çanta modellerini de eklemiştir. Markanın çanta modelleri için de omuz, el ,sırt ve bel çantalarından tarzınıza uygun modelinizi seçebilirsiniz. Koton çanta modellerinde siyah renge çok fazla yer açmıştır. Çanta tasarımların da siyah renk model çeşidin de hep kullanılmıştır. Koton çanta modelleri ile estetik, konfor ve şıklık aynı anda müşterisine sunuyor. Koton çanta tasarımlarının güzelliği yanın da kulanılan malzemesi ile de oldukça kaliteli ürünler arasındadır.

Koton Çanta Modelleri ResimleriÖzellikle Markanın sırt çanta tasarımları hem bayanlarımız hem de erkekler tarafından tercihler arasında ilk sırada olmaktadır. İşlevselliği ve uzun süre kullanımı müşterisini memnuniyetini çoktan yakalamış diyebiliriz. Markanın çanta modellerindeki uygun fiyat aralığı her bütçeye hitap ediyor. Yaz mevsimi için çantalar daha çok keten, kumaş tarzıdan, kışlık ürünlerde deri kumaşla çarpıcı detaylara sahip çantalar tasarlamaktadır.

Daha Önce Yayınlanmış Olan Makalemiz;

Koton Çanta Modelleri

Koton markası yine mağazalarında hiç görmediğimiz çanta modelleri koleksiyonunu sergiliyor. En trend modanın öncü adresleri arasında yerini alan markanın son derece ilgi çekici tasarımları sunması bizleri de şaşırtmadı değil. Koton çanta modelleri tasarımlarında ayrıcalıklı renklerle süslenen çok fazla butik reyonlarında oluşturulmuş. Markanın tasarımcıları ve stil uzmanlarının emeğine sağlık. Başarılı bir iş her zaman için övgüyle karşılanır. Koton markası butikleriyle bu övgüyü almayı hak ediyor.

Butiklerdemodasının yanında, en sık tercih edilen çanta modelleri tasarımlarının ön planda olduğunu söyleyebiliriz. İlk etapta dikkatimizi çeken büyük çanta modelleri tasarımları, görülmeye değer. Geçtiğimiz kış modasında bayanlar kareli ve büyük çanta butiklerini tercih etmişlerdi.  Yeni sezon çanta koleksiyonlarında da bu tasarımlar ayrıcalıklı bir modayla süslenmiş durumda. Büyük çantanın her zaman için ayrıcalığı da büyüktür. Bayanlar okuma kitabını dahi çantalarında taşımak istiyorlar. Durum böyle olunca büyük çanta tasarımları ve koyu renklerine ilgi de büyük oluyor. Bu tasarımlar daha çok günlük giyim için ideal görünüyor. Günlük giyim modasını en iyi yansıtan marka da bizim açımızdan Koton diyebiliriz. Tabi markanın çanta butiklerinde sadece büyük modeller yok. Bunun yanında özel gecelerde tercih edebileceğiniz portföy çanta modelleri de ön planda.

Portföy çanta modelleri demodasında sıkça takip edildi. Özellikle siyah ve kırmızı tonlarla oluşturulan butiklerin çok sattığını söyleyebiliriz. Koton çanta modelleri arasında daha çok siyah deri tasarımlar ön planda görünüyor. Askılı olmayan çanta tasarımları arasında bu modeller çok sık tercih ediliyor. Ben en çok beğendiğim tasarımları görselleriyle beraber hazırladım. Koton çanta butiklerinin hepsini burada paylaşmam mümkün değil. Ancak www.koton.com.tr sayfasını ziyaret ederek kendinize uygun farklı bir tasarımı da seçebilirsiniz. Koton çanta fiyatları da markanın resmi sayfasında 29,99 tl‘den başlayan aralıklarla bayanlara sunuluyor. Seçimi kombine tasarımlarını örnek alarak yapabilir, kış modasını dolu bir çantayla geçirebilirsiniz.

Koton Çanta Modelleri ResimleriYorum Yaz