Koton Çanta Modelleri

Koton Çnt Modelleri 2021

Koton mrksı giyim sektörünün öncü mrklrı rsınd olduğu gibi ürünlerinin stışın çnt modellerini de eklemiştir. Mrknın çnt modelleri için de omuz, el ,sırt ve bel çntlrındn trzınız uygun modelinizi seçebilirsiniz. Koton çnt modellerinde siyh renge çok fzl yer çmıştır. Çnt tsrımlrın d siyh renk model çeşidin de hep kullnılmıştır. Koton çnt modelleri ile estetik, konfor ve şıklık ynı nd müşterisine sunuyor. Koton çnt tsrımlrının güzelliği ynın d kulnıln mlzemesi ile de oldukç kliteli ürünler rsınddır.

[gllery ids="105790,105791,105792"]

Özellikle Mrknın sırt çnt tsrımlrı hem bynlrımız hem de erkekler trfındn tercihler rsınd ilk sırd olmktdır. İşlevselliği ve uzun süre kullnımı müşterisini memnuniyetini çoktn yklmış diyebiliriz. Mrknın çnt modellerindeki uygun fiyt rlığı her bütçeye hitp ediyor. Yz mevsimi için çntlr dh çok keten, kumş trzıdn, kışlık ürünlerde deri kumşl çrpıcı detylr ship çntlr tsrlmktdır.

Dh Önce Yyınlnmış Oln Mklemiz;

Koton Çnt Modelleri

Koton mrksı yine mğzlrınd hiç görmediğimiz çnt modelleri koleksiyonunu sergiliyor. En trend modnın öncü dresleri rsınd yerini ln mrknın son derece ilgi çekici tsrımlrı sunmsı bizleri de şşırtmdı değil. Koton çnt modelleri tsrımlrınd yrıclıklı renklerle süslenen çok fzl butik reyonlrınd oluşturulmuş. Mrknın tsrımcılrı ve stil uzmnlrının emeğine sğlık. Bşrılı bir iş her zmn için övgüyle krşılnır. Koton mrksı butikleriyle bu övgüyü lmyı hk ediyor.

Butiklerdemodsının ynınd, en sık tercih edilen çnt modelleri tsrımlrının ön plnd olduğunu söyleyebiliriz. İlk etpt dikktimizi çeken büyük çnt modelleri tsrımlrı, görülmeye değer. Geçtiğimiz kış modsınd bynlr kreli ve büyük çnt butiklerini tercih etmişlerdi.  Yeni sezon çnt koleksiyonlrınd d bu tsrımlr yrıclıklı bir modyl süslenmiş durumd. Büyük çntnın her zmn için yrıclığı d büyüktür. Bynlr okum kitbını dhi çntlrınd tşımk istiyorlr. Durum böyle olunc büyük çnt tsrımlrı ve koyu renklerine ilgi de büyük oluyor. Bu tsrımlr dh çok günlük giyim için idel görünüyor. Günlük giyim modsını en iyi ynsıtn mrk d bizim çımızdn Koton diyebiliriz. Tbi mrknın çnt butiklerinde sdece büyük modeller yok. Bunun ynınd özel gecelerde tercih edebileceğiniz portföy çnt modelleri de ön plnd.

Portföy çnt modelleri demodsınd sıkç tkip edildi. Özellikle siyh ve kırmızı tonlrl oluşturuln butiklerin çok sttığını söyleyebiliriz. Koton çnt modelleri rsınd dh çok siyh deri tsrımlr ön plnd görünüyor. Askılı olmyn çnt tsrımlrı rsınd bu modeller çok sık tercih ediliyor. Ben en çok beğendiğim tsrımlrı görselleriyle berber hzırldım. Koton çnt butiklerinin hepsini burd pylşmm mümkün değil. Anck www.koton.com.tr syfsını ziyret ederek kendinize uygun frklı bir tsrımı d seçebilirsiniz. Koton çnt fiytlrı d mrknın resmi syfsınd 29,99 tl‘den bşlyn rlıklrl bynlr sunuluyor. Seçimi kombine tsrımlrını örnek lrk ypbilir, kış modsını dolu bir çntyl geçirebilirsiniz.

[gllery columns="2" ids="2656,2657,2658,2659,2660,2661,2662,2663,2664,2665,2666,2667,2668,2669" size="lrge"]

Yorum Yaz