Koton çanta modelleri 2013

Koton yine mağazalarında hiç görmediğimiz çanta modelleri koleksiyonunu sergiliyor. En trend modanın öncü adresleri arasında yerini alan markanın son derece ilgi çekici tasarımları sunması bizleri de şaşırtmadı değil. 2013 Koton çanta modelleri tasarımlarında ayrıcalıklı renklerle süslenen çok fazla butik reyonlarında oluşturulmuş. Markanın tasarımcıları ve stil uzmanlarının emeğine sağlık. Başarılı bir iş her zaman için övgüyle karşılanır. Koton çanta modelleri butikleriyle bu övgüyü almayı hak ediyor.

Butiklerde 2013 modasının yanında, en sık tercih edilen 2013 çanta modelleri tasarımlarının ön planda olduğunu söyleyebiliriz. İlk etapta dikkatimizi çeken büyük çanta modelleri tasarımları, görülmeye değer. Geçtiğimiz kış modasında bayanlar kareli ve büyük çanta butiklerini tercih etmişlerdi. Koton çanta modelleri 2013 koleksiyonlarında da bu tasarımlar ayrıcalıklı bir modayla süslenmiş durumda. Büyük çantanın her zaman için ayrıcalığı da büyüktür. Bayanlar okuma kitabını dahi çantalarında taşımak istiyorlar. Durum böyle olunca büyük çanta modelleri ve koyu renklerine ilgi de büyük oluyor. Bu tasarımlar daha çok günlük giyim için ideal görünüyor. Günlük giyim modasını en iyi yansıtan marka da bizim açımızdan Koton diyebiliriz. Tabi markanın çanta butiklerinde sadece büyük modeller yok. Bunun yanında özel gecelerde tercih edebileceğiniz portföy çanta modelleri de ön planda.

Portföy çanta modelleri de 2013 modasında sıkça takip edildi. Özellikle siyah ve kırmızı tonlarla oluşturulan butiklerin çok sattığını söyleyebiliriz. Koton çanta modelleri arasında daha çok siyah deri tasarımlar ön planda görünüyor. Askılı olmayan çanta tasarımları arasında bu modeller çok sık tercih ediliyor. Ben en çok beğendiğim tasarımları görselleriyle beraber hazırladım. Koton çanta butiklerinin hepsini burada paylaşmam mümkün değil. Ancak www.koton.com.tr sayfasını ziyaret ederek kendinize uygun farklı bir tasarımı da seçebilirsiniz. Koton çanta fiyatları da markanın resmi sayfasında 29,99 tl‘den başlayan aralıklarla bayanlara sunuluyor. Seçimi kombine tasarımlarını örnek alarak yapabilir, kış modasını dolu bir çantayla geçirebilirsiniz.

Koton çanta modelleri 2013 ResimleriYorum Yaz