Erkek Kol Saati Modelleri

MOTORLAR HAZIR

Mekanik saatlerin harika çocuğu MB&F, 10’uncu yılında yine etkileyici işlere imza attı. Dört farklı renkte üretilen yeni HMX ve “iyinin de iyisi” Space Pirate, ilgiyi hak ediyor.

O MB&F, yılında kurulduğundan bu yana, bize bir çocuğun hayal dünyasından çıkan harika mekanik saatler sunuyor desek yanlış olmaz. Kurucusu Maximilian Büsser’in uzay gemilerine, spor otomobillere, uçaklara ve daha birçok farklı araca tutkun olduğunu saatlere bakarak anlamak mümkün.

Firmanın 10’uncu yılı şerefine Büsser ve arkadaşları bu sefer HMX isimli modeli, dört farklı renkte ve 30 bin dolar fiyat etiketiyle piyasaya sürüyor.

Bu meblağ pek çoğumuz için yüksek ancak firmanın daha önce ürettiği modeller düşünülünce (aşağıdaki 230 bin dolar etiketli olan gibi), Max Büsser’in bu sanat eseri formundaki saatini aslında sevenlerine bir doğum günü jesti olarak böyle bir fiyatla çıkardığını anlarsınız.

Grade 5 titanyum ve paslanmaz çelikten yapılmış modellerin hepsinde 22 ayar altın birer rotor bulunuyor.

Haliyle otomatik mekanizmalı olan modelin saat ve dakika göstergeleri, yan tarafındaki açıklıktan, döner prizmalar üzerinde görünüyor. Kendinize enteresan bir saat mi hediye etmek istiyorsunuz? Beklediğiniz gün belki de bugün ve beklediğiniz saat de bu. mbandf.com

EN İYİNİN DE İYİSİ

MB&F HM6 Space Pirate, Red Dot tarafından ürün tasarımı dalında “Best of the Best” payesine layık görüldü.

31 kategoriden 81 ürüne verilen ödülden nasibini alan Space Pirate, çok etkileyici bir model. Onu kısaca tanımlamak için fütüristik veya retro fütüristik diyebiliriz. Saatin ortasında 60 saniyelik bir tourbillon bulunuyor ve üzeri UV ışınlarının oksitlendirici etkisinden korumak için (soldaki kolla kontrol edilen metalik bir açılabilir kapakla) kapatılabiliyor. Saat ve dakika, öndeki kubbelerden okunuyor. Saat aşırı güce ihtiyaç duyduğu için rotora bağlı olarak çalışan 15 bıçaklı iki türbin de üstteki iki kubbenin içinde çalışıyor. Bu bir uzay gemisi prototipi değilse nedir?

Kronograf özellikli saatlerin sportif karakterlilere daha uygun olduğu söylenir hep. Ancak günümüzde, bu fonksiyonları neredeyse hiç kullanılmasa da, göstergelerinin güzelliği ve saatlerin enerjik duruşları sebebiyle en çok tercih edilen mekanizmalar arasındalar. Bu yılın kronograf modellerinden bazılarına yakından bakın.

Erkek Kol Saati Modelleri Resimleri
Saat Markaları ve Modelleri, Erkek ve Bayan Saat Modelleri

swatch erkek saat modelleri |/kış modası -/.

Erkekler için netten bulduğum en güzel kol saat modellerini

Belonni Erkek Kol Saati GRKM329 - En iyi kol saati modelleri

Momentus Model Erkek Kol Saati

erkek saatleri swatch erkek saatleri modelleri swatch erkek saatleri

Swatch erkek saat modelleri|/kış modası -/.

swatch erkek kol saati |/kış modası -/yaz

ANASAYFA Teknoloji İnternet Eğlence Dizi Film Sağlık Bilgi Arşivi

KOL SAATİ MODELLERİ | Ordu Hayat Gazetesi

Yorum Yaz