ipekyol Triko Modelleri

İpekyol

Sürekli yenilenen mod dünysı frklı çizgiler, renkler, ksesurlr ile her n krşınız çıkıyor. Mod her sektöre ynsıs bile en çok kdınlrın dünysınd büyük ve geniş bir yer tutuyor. Kış ylrınd d rhtlıkl şık ve sıck olbileceğiniz kıyfetler yer lmktdır. Rht İpekyol triko modelleri ile gün içerisinde her lnd şıklığınızı koruybilirsiniz. İster evde, ister dışrd dilediğiniz gibi kendi renginizi, çizginizi tercih edebilirsiniz. Çizgili İpekyol triko modelleri elbette olmzs olmzlrın bşınd bulunuyor. Enine çizgili, iki renkli triko hırklrd bynlrın tyt ve pntolon üzerine rhtç tercih etmesini sğlmktdır. Bordo ve sks mvisi krışımı trikolrd çokç vrdır. Kliteli İpekyol triko modelleri syesinde çok uzun yıllr sıccık zmn geçirmenize yrdımcı olcktır.

Anck trikolr klın kıyfetler olduğundn dolyı kesinlikle giyerken dikkt edilmelidir. Aksi tkdirde çok klın hırklr ve kzklr kişiyi olduğundn çok fzl kilolu gösterebilir. İnce İpekyol triko modelleri rhtlıkl tercih edebileceğiniz tsrımlrdndır. Kesinlikle sıck tutmz diye endişe etmemelisiniz. İnce trikolr özellikle tiftik yünü son derece şık ce sıck tutm özelliği vrdır. Bundn ötürü rhtlıkl her kıyfette giyilebilir. İnce hırk, bluz, kzk gibi kıyfetler yer lmktdır. Tunik İpekyol triko modelleri tyt ve dr pntolonlrınızın üzerinde giyilebilecektir. Kesinlikle bu giyim trzı her bynın rhtlıkl tercih edebileceği bir püf noktdır. Kruvze kpm y d belden çn olrk inen trikolr son derece moddır.

Elbise İpekyol triko modelleri genel olrk diz üstü ve birz diz ltınd yer ln ince tsrımlrın bşınd yer lmktdır. Oldukç rht ve şıktır. Tüm kış boyunc bu elbiselerin ltın uzun ve topuklu çizmeler giyebilirsiniz. Bu şekilde ince ve zrif görünmenin keyfini yşycksınız. Kıs kol İpekyol triko modelleri kış süresince giyilebilecek en rht ve sıck tutnlrın bşınddır. Üzerine bir kbn ve ceket ile kombin yprk dışrıdki soğuktn korunmk mümkündür. En önemlisi kışın koyu ve iç krrtıcı renklerinden tmmen uzktır. Mor, nrçiçeği, mvi, srı, pembe gibi birçok renk yer lıyor. Üstelik tüm bu renkler çık ve koyu olrk çoğlmktdır.

 

[gllery ids="22284,22286,22285,22288,22287,22292,22290,22293,22289,22291,22294,22296,22295,22297,22298"]

Yorum Yaz