ipekyol Triko Modelleri

Sürekli yenilenen moda dünyası farklı çizgiler, renkler, aksesuarlar ile her an karşınıza çıkıyor. Moda her sektöre yansısa bile en çok kadınların dünyasında büyük ve geniş bir yer tutuyor. Kış aylarında da rahatlıkla şık ve sıcak olabileceğiniz kıyafetler yer almaktadır. Rahat İpekyol triko modelleri ile gün içerisinde her alanda şıklığınızı koruyabilirsiniz. İster evde, ister dışarda dilediğiniz gibi kendi renginizi, çizginizi tercih edebilirsiniz. Çizgili İpekyol triko modelleri elbette olmazsa olmazların başında bulunuyor. Enine çizgili, iki renkli triko hırkalarda bayanların tayt ve pantolon üzerine rahatça tercih etmesini sağlamaktadır. Bordo ve saks mavisi karışımı trikolarda çokça vardır. Kaliteli İpekyol triko modelleri sayesinde çok uzun yıllar sıcacık zaman geçirmenize yardımcı olacaktır.

Ancak trikolar kalın kıyafetler olduğundan dolayı kesinlikle giyerken dikkat edilmelidir. Aksi takdirde çok kalın hırkalar ve kazaklar kişiyi olduğundan çok fazla kilolu gösterebilir. İnce İpekyol triko modelleri rahatlıkla tercih edebileceğiniz tasarımlardandır. Kesinlikle sıcak tutmaz diye endişe etmemelisiniz. İnce trikolar özellikle tiftik yünü son derece şık ce sıcak tutma özelliği vardır. Bundan ötürü rahatlıkla her kıyafette giyilebilir. İnce hırka, bluz, kazak gibi kıyafetler yer almaktadır. Tunik İpekyol triko modelleri tayt ve dar pantolonlarınızın üzerinde giyilebilecektir. Kesinlikle bu giyim tarzı her bayanın rahatlıkla tercih edebileceği bir püf noktadır. Kruvaze kapama ya da belden çan olarak inen trikolar son derece modadır.

Elbise İpekyol triko modelleri genel olarak diz üstü ve biraz diz altında yer alan ince tasarımların başında yer almaktadır. Oldukça rahat ve şıktır. Tüm kış boyunca bu elbiselerin altına uzun ve topuklu çizmeler giyebilirsiniz. Bu şekilde ince ve zarif görünmenin keyfini yaşayacaksınız. Kısa kol İpekyol triko modelleri kış süresince giyilebilecek en rahat ve sıcak tutanların başındadır. Üzerine bir kaban ve ceket ile kombin yaparak dışarıdaki soğuktan korunmak mümkündür. En önemlisi kışın koyu ve iç karartıcı renklerinden tamamen uzaktır. Mor, narçiçeği, mavi, sarı, pembe gibi birçok renk yer alıyor. Üstelik tüm bu renkler açık ve koyu olarak çoğalmaktadır.

 

ipekyol Triko Modelleri ResimleriYorum Yaz