Fazla kiloları gizleyen tesettür modelleri

Pek çok kadının derdi olan kilolar ve fazla kilolarbir gerçeğimizdir. Ve bunlarla yaşayanlar kendinden memnun ise giyim tarzlarına bir karar vererek bunları rahatlıkla gizleyebilir. Dert etmekten kurtulabilirsiniz. Tesettürbunları gizlemek içinse hanımlar için en güzel yaşam şeklidir. Hem tesettüre uygun hem de fazla kilolarınızı kapatmak istiyorsunuz tabi bunu yapabilirsiniz. Size kalan giyim şeklini ve modelini oluşturmaktır. Ancak oluştururken de tesettürü esas almaktır. Diğer hanımlardan neyim eksik onların yanında neden kilolu görüneyim ki diyorsunuz haklısınız. Gelişin yaygınlaşan bu ağ ile istediğiniz modeli kolaylıkla bulabilir tarzınızı oluşturabilirsiniz.

Tesettür modelleri çok geniş bir alana hitap etmektedir. Gencinden yaşlısına öğrencisinden ev hanımına, zayıfından fazla kilolusuna kadar hitap ettiği bu kitle oldukça geniş ve ayrıntılıdır. Bu yüzden tarzınıza siz karar vermeli istediğiniz modeli siz kendiniz bulmalısınız. tesettür modelleri içerisinde eteklerde bluzlarda ceketlerde pardösülerde kaplarda onlarca model hâkimdir. Ve siz kendinize uygun olmayan bir modeli kullanırsanız kötü bir görünüm elde edebilirsiniz sununla birlikte uygun olan modeli bulduğunuz vakit fevkalade bir şıklığa da sahip olabilirsiniz.

Tüm bu çeşitler arasında fazla kiloları gizleyen tesettür modelleri yaygındır. Bu modellerde kural sizi uzun gösterecek kıyafetler tercih etmeniz iki parçadan elinizden geldiğince kaçınıp tek parça giyinmenizdir. Ayrıca fazlalık en çok hangi bölgede ise orayı kapatıp dikkati uzaklaştırmak gerek. Sakın ha ısrarla dar giyimleri tercih etmeyin azcık bile bol kesimlersize daha narin ve şık gösterecektir. Genel anlamda kilolu iseniz kesinlikle koyu renkler tercih edin. Eşarp ve ya şalı renkli kullanarak kendinizi renklendirebilirsiniz.  

Kiloları gizleyen tesettür modelleri yine genel anlama dayanır ve buna göre yorumlanır. Desenli tercihlerinizde dikey çizgiler bulunan kıyafetler uygundur. Çiçek ve ya farklı desenler için ise kocaman kocaman güllerdin uzak durun minik minik çiçekler daha şık duracaktır. Seçtiğiniz kıyafetleri daha uzun görünmek için topuklu ayakkabılarla kombin yapıp çok güzel bir görünüm elde edeceksiniz. Yani fazla kilolu olmak ve ya kilolu olmak problem değildir. Fazla kiloları gizleyen tesettür modellerinden birisini seçmek işinizi halledecektir.

Fazla kiloları gizleyen tesettür modelleri ResimleriYorum Yaz