Sezonun en güzel bayan çantaları

Yeni sezonda çanta modelleri her tarz için uygun tasarımlara sahip. Giyimi gösteren ve kadının şıklığını ortaya çıkaran çanta modelleri, uygun ve güzel renkleri ile kadınları etkilemeyi başaracaktır. Kadınlar için çantalar cankurtaran gibidir. Bütün bir kıyafetin özelliklerini taşıması ise zorunludur. Tüm kombin ile uyum içinde olan bir çanta kadının daha şık ve estetik görünmesini sağlayacaktır. Sezonun en güzel bayan çantaları için bir göz gezdirecek olursak, püsküllü çantalar en fazla dikkati çeken modellerdir. Kıyafet ve aksesuar için yoğun olarak bu detaya rastlamıştık. Bu sefer çantalarda yine aynı detayın kullanılması birçok kadın için şıklık yarışında önde olmayı sağlayacaktır. Yeni sezonda kullanılan bir diğer çanta ise metalik renklerde olan çantalardır. Bunlar yeni yüzyılın temsilcisi olmayı gösteren iddialı modellerdendir.

Sezonun en özel çanta modelleri arasında rahat bir hayat sürmesi sevenler için bir model bulunuyor. Bunlar sırt çantası tarzında olan çantalardır. Bunları kullanan kadınların rahat bir hayat sürmeleri sağlanacaktır. Bu yıl için bilinen en iyi modellerden birisi de zarf çantalardır. Sokakta, vitrinde herkesin üzerinde bu çantaları görmek mümkün olacaktır. Hem zarif hem de şık olan bu çantalar kadınlar için oldukça kullanışlıdır. Pop- Art kültürü çantalara da yansımıştır. Grafik desenlerin yanı sıra birçok yüz resimlerinin bulunduğu bu çantalar, sokak kültürünün modaya yansımasıdır. Cüzdan tipi çantalar da yeni sezon için oldukça göz alan modellerden biridir. Ancak bu modeller genel olarak süs, aksesuar olarak kullanılmaktadır. İçine ufak tefek eşyaları koyarak, belli başlı eşyaların ancak taşınabileceği çantalardır.

Son zamanlarda çanta modelleri arasında en dikkat çeken tasarımlar arasında katlanan çantalar bulunuyor. Bu çantalar yumuşak olan bir deriden yapılmış ve kadınlara ayrı şıklık kazandıran bir modeldir. Çoğunlukla özel gün ve gecelerde tercih edilen bu şık çanta modelleri, hem gece hem de gündüz kullanımlarına oldukça uygundur. Askıları zincirden olan modeller de spor giyinmeyi seven bayanlar için tasarlanmıştır. Bu modeller kutu modellere de uygundur, diğer modellere de uygundur. Kadınların tüm cazibesini ortaya çıkaran modeller arasında bulunmaktadır.

Sezonun en güzel bayan çantaları ResimleriYorum Yaz