babet modelleri

Yaz aylarında ayakkabı modasının vazgeçilmezlerinden olan babet modelleri yılında çok daha fazla model seçeneği ile ayakkabı mağazalarının vitrinlerinde görücüye çıkmaya başladı bile. Daha şimdiden bu kadar çeşit sergilendiğine göre ilerleyen aylarda daha farklı modellerinde bizleri beklediğini düşünmek çok yanlış değil.

Etekler, pantolonlar, elbiseler kısacası her kıyafet ile uyum sağlayan babetler yazın sıcağında ayaklarımızı serin tuttukları ve kullanımları da rahat oldukları için biz hanımlar tarafından çok tercih ediliyor. Babetlere olan ilginin her sezon biraz daha artmış olması nedeniyle, bu yıl modellerde de bir artış yaşandı. Bu artış ile birlikte sanırım bizlerin ayakkabı dolaplarında yeni sezon babetler için yer açmasının da zamanı geldi.

Ayakkabılar bir kıyafetin en önemli tamamlayıcılarından yalnızca biri. Mükemmel bir görüntü için şık ve doğru ayakkabıları kullanmanız çok önemli. Bunun içinde her elbisenize uygun ayakkabılar almanız gerekebilir. Babetler uygun fiyatlaır ve bol seçenekleri ilesezonunda kıyafetlere ayakkabı bulma sorununu ortadan kaldırıyor.

babet modelleri arasında çok farklı renklerin kullanılması bu yazın yine cıvıl cıvıl geçeceğini, sokakların renkli elbise ve babetlerle çiçek bahçelerine döneceğinin bir göstergesi aslında. Ayrıca baharı ayaklarınıza taşıyacak renkli babet modelleri fiyonk veya zımba detayları daha şık hale getirilmiş.

Bu sene zımba detayı oldukça trend. Ayakkabı trendleri arasında botlarda görünmeye başlayan zımba detayları bu sene babetlerde de en çok kullanılan detaylar arasında yer alıyor. Tamamen zımbalar ile donatılmış kapalı babet modelleri yanı sıra daha yazlık babet modelleri arasında yer alan biraz daha açık ve sadece parmak uçları kısmında zımba kullanılmış modelleri de bir çok mağazada bulabilirsiniz.

Yine en şık babetler arasında yer alan ön kısmında metal detaya sahip modellerde bu yıl bir çok markanın ürünleri arasında yer alıyor. Kimi modellerde bu metal detayları parmak uçlarını tamamen sararken, kimi modellerde yalnızca büyük bir süs olarak kullanılmış. Kelebek şeklinde parmak uçlarını saran metal detaylar ise oldukça zarif bir görüntü sergiliyor.

Babet fiyatları ise yine her zamanki gibi oldukça uygun. Neredeyse her kıyafetiniz için bir babet alabilirsiniz bile. Böylece hem kıyafetlerinizde farklılık yaratarak aynı kombinleri kullanabilirsiniz, hem de şık olabilirsiniz.

Yorum Yaz