Tesettür Tunik Modelleri

Kapalı bayanlarımızı göz alıcı makyajlarıyla trend giyim ve aksesuar tarzlarıyla farklı tarzlardaki kıyafet kombineleriyle sokaktan avmlere iş hayatından düğünlere kadar her yerde görüyoruz. İyi giyinmenin farkında olan bayanlarımız kendilerine bakıyor ve türbanından bileziğine kadar müthiş renk kombinlerinde kıyafetleriyle sosyal hayattaki yerlerini alıyorlar. Stilistler elbette ki onları unutmadı ve bu yaz için müthiş parçaları bayanlarımızın beğenisine sundular. Boyu uzun gösteren özellikle topuklu ayakkabı ve uygun çanta fular kombiniyle müthiş bir uyum içerisinde olan tunik türleri kapalı bayanlarımız tarafından çok beğenildi. Vücut hatlarını örtmek içinde gayet doğru bir tercih olan tesettür tunik modelleri moda ile olan uyumu şık duruşu göz alıcı canlı renkleri ve birçok beden seçeneğiyle uzun zamandır kapalı bayanlarımızın gözdesi. Bu sene trend olan tunik modelleri arasında haki yeşiller her zaman olduğu gibi çiçek desenlerinin yanında kırmızı tonları ve turkuaz mavi tonları yer alıyor.

Kesim bakımındaysa son yılların yükselen trendi olan dökümlü kesimler popülaritesini koruyacak gibi duruyor. Şık bir saat gözlük ve eşarp ile kombinleyebileceğiniz bu tunik modelleri kullanıcılar tarafından da büyük beğeni topladı. Yerli markaların yanında ithal markalarda tesettür tunik konusunda argeler yaparak kendilerini geliştirmiş görünüyor. Birçok ithal ünlü marka ürün gamlarına tesettür modelleri ekleyerek bu sezonda kapalı bayanlarımızın beğenisini kazanması yanında bu öngörüleri ve piyasayı takip etme özellikleri ile pazar paylarını ciddi miktarlarda arttırmış görünüyor.

Tesettür giyim konusunda otorite olan yerli firmalarımız ise farklı renk ve kesimleri iç pazarda tüketiciyle buluşturdu ithal markaların kalite ve çizgisi kendilerine has olsa da bu konuda tecrübe sahibi olan yerel kuruluşlarımızda bu konuda gayet başarılı deneyimli üreticiler konumları gereği kapalı bayanlarımızın ne istediğini bilerek üretimlerini bu doğrultuda gerçekleştiriyorlar. Kumaş kalitesi ve baskılarıyla gayet göz alıcı duran bu modeller iç pazarda ithalleri kadar rağbet görüp yabancı yatırımcıyı önemli ölçüde zorlayacağa benziyor. Bayanlarımızın bu noktada dikkat etmesi gereken bedenlerine en uygun olanı seçerek doğru kombinleri yaparken trenleri takip etmektir.

Tesettür Tunik Modelleri ResimleriYorum Yaz