Stradivriuselbise modelleri

Son yıllarda oldukça beğenilen markalardan biri haline gelen Stradivriuselbise modelleri bu sezonda dolaplarınızı şenlendirecek modellerle karşınıza çıkıyor. Renkli ve dinamik tasarımlarıyla ilgi çeken ve sezon boyunca adından söz ettirecek gibi görünen Stradivrius elbise modelleri sezonu boyunca yeni tasarımlar gerçekleştirmeye devam ediyor. Kış sezonunun geride kalmasıyla birlikte ilkbaharın canlı renkleri vitrinlerde yer almaya başladı. Stradivriuselbise modelleri koleksiyonu da baharın izlerini taşıyan modelleriyle bayanların beğenisini kazanıyor. Günlük ve rahat modellerle şıklığın harmanlandığı bu koleksiyonda dikkatimizi çeken birçok detay bulunuyor. Bunlardan bir tanesi hiç şüphesiz dantel detaylar oluyor. Dantelli Stradivrius elbise modelleri koleksiyonunda en beğenilen modeller arasında yer alıyor. Genellikle mini ve kloş olarak tasarlanan Stradivrius dantelli elbise modelleri arasında en çok ilgi gören siyah renk oluyor. Etek uçlarındaki dantel detayı elbiseye zarif bir hava katıyor. Stradivriuselbise modelleri kot kumaşların da ağırlıklı olarak kullanıldığı bir koleksiyon olarak karşımıza çıkıyor. Yine mini formda tasarlanan kot elbise modelleri fermuar detayıyla hareketli hale getirilmiş. Fermuar detayı sırt dekoltesini tamamlayarak Stradivrius kot elbise modellerini spor bir görünüme kavuşturuyor.

Stradivriuselbise modelleri koleksiyonuna genç bir görünüm kazandıran hareketli tasarımlar genellikle salaş modellerden oluşuyor. Hem şıklığı hem de rahatlığı bir arada sunabilen Stradivrius salaş elbise modelleride yaz aylarının aranılan modelleri arasında yer alacağa benziyor. Koleksiyonun albenisi yüksek olan modellerinden bir tanesi de Stradivrius puantiyeli mini elbise modelleri oluyor. Özellikle siyah ve lacivert tonların ağırlıklı olarak kullanıldığı Stradivriuselbise modelleri koleksiyonunda transparan modeller de yer alıyor. Derin sırt dekoltesi ve transparan detayların bir arada bulunduğu çiçekli mini elbiseler genç kızların günlük kullanım açısından vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.

Stradivrius elbise çeşitleri koleksiyonunun genel olarak salaş modellerden oluştuğundan söz etmiştik. Salaş modeller kadar bedene oturan modeller de bulunuyor. Daha çok gece elbisesi formunda tasarlanan Stradivrius dar elbise modelleri maxi boy olarak da tasarlanabiliyor. Stradivriuselbise modelleri fiyatları da birçok markaya göre daha uygun olarak karşımıza çıkıyor.

Stradivriuselbise modelleri Resimleri 

Yorum Yaz