Stradivrius 2015 elbise modelleri

Son yıllarda oldukça beğenilen markalardan biri haline gelen Stradivrius 2015 elbise modelleri bu sezonda dolaplarınızı şenlendirecek modellerle karşınıza çıkıyor. Renkli ve dinamik tasarımlarıyla ilgi çeken ve sezon boyunca adından söz ettirecek gibi görünen Stradivrius elbise modelleri 2015 sezonu boyunca yeni tasarımlar gerçekleştirmeye devam ediyor. Kış sezonunun geride kalmasıyla birlikte ilkbaharın canlı renkleri vitrinlerde yer almaya başladı. Stradivrius 2015 elbise modelleri koleksiyonu da baharın izlerini taşıyan modelleriyle bayanların beğenisini kazanıyor. Günlük ve rahat modellerle şıklığın harmanlandığı bu koleksiyonda dikkatimizi çeken birçok detay bulunuyor. Bunlardan bir tanesi hiç şüphesiz dantel detaylar oluyor. Dantelli Stradivrius elbise modelleri 2015 koleksiyonunda en beğenilen modeller arasında yer alıyor. Genellikle mini ve kloş olarak tasarlanan Stradivrius dantelli elbise modelleri arasında en çok ilgi gören siyah renk oluyor. Etek uçlarındaki dantel detayı elbiseye zarif bir hava katıyor. Stradivrius 2015 elbise modelleri kot kumaşların da ağırlıklı olarak kullanıldığı bir koleksiyon olarak karşımıza çıkıyor. Yine mini formda tasarlanan kot elbise modelleri fermuar detayıyla hareketli hale getirilmiş. Fermuar detayı sırt dekoltesini tamamlayarak Stradivrius kot elbise modellerini spor bir görünüme kavuşturuyor.

Stradivrius 2015 elbise modelleri koleksiyonuna genç bir görünüm kazandıran hareketli tasarımlar genellikle salaş modellerden oluşuyor. Hem şıklığı hem de rahatlığı bir arada sunabilen Stradivrius salaş elbise modelleri 2015 de yaz aylarının aranılan modelleri arasında yer alacağa benziyor. Koleksiyonun albenisi yüksek olan modellerinden bir tanesi de Stradivrius puantiyeli mini elbise modelleri oluyor. Özellikle siyah ve lacivert tonların ağırlıklı olarak kullanıldığı Stradivrius 2015 elbise modelleri koleksiyonunda transparan modeller de yer alıyor. Derin sırt dekoltesi ve transparan detayların bir arada bulunduğu çiçekli mini elbiseler genç kızların günlük kullanım açısından vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.

Stradivrius elbise çeşitleri 2015 koleksiyonunun genel olarak salaş modellerden oluştuğundan söz etmiştik. Salaş modeller kadar bedene oturan modeller de bulunuyor. Daha çok gece elbisesi formunda tasarlanan Stradivrius dar elbise modelleri maxi boy olarak da tasarlanabiliyor. Stradivrius 2015 elbise modelleri fiyatları da birçok markaya göre daha uygun olarak karşımıza çıkıyor.

Stradivrius 2015 elbise modelleri Photo Gallery 

Yorum Yaz