Stradivriuselbise modelleri

Elbise

Son yıllrd oldukç beğenilen mrklrdn biri hline gelen Strdivriuselbise modelleri bu sezond dolplrınızı şenlendirecek modellerle krşınız çıkıyor. Renkli ve dinmik tsrımlrıyl ilgi çeken ve sezon boyunc dındn söz ettirecek gibi görünen Strdivrius elbise modelleri sezonu boyunc yeni tsrımlr gerçekleştirmeye devm ediyor. Kış sezonunun geride klmsıyl birlikte ilkbhrın cnlı renkleri vitrinlerde yer lmy bşldı. Strdivriuselbise modelleri koleksiyonu d bhrın izlerini tşıyn modelleriyle bynlrın beğenisini kznıyor. Günlük ve rht modellerle şıklığın hrmnlndığı bu koleksiyond dikktimizi çeken birçok dety bulunuyor. Bunlrdn bir tnesi hiç şüphesiz dntel detylr oluyor. Dntelli Strdivrius elbise modelleri koleksiyonund en beğenilen modeller rsınd yer lıyor. Genellikle mini ve kloş olrk tsrlnn Strdivrius dntelli elbise modelleri rsınd en çok ilgi gören siyh renk oluyor. Etek uçlrındki dntel detyı elbiseye zrif bir hv ktıyor. Strdivriuselbise modelleri kot kumşlrın d ğırlıklı olrk kullnıldığı bir koleksiyon olrk krşımız çıkıyor. Yine mini formd tsrlnn kot elbise modelleri fermur detyıyl hreketli hle getirilmiş. Fermur detyı sırt dekoltesini tmmlyrk Strdivrius kot elbise modellerini spor bir görünüme kvuşturuyor.

Strdivriuselbise modelleri koleksiyonun genç bir görünüm kzndırn hreketli tsrımlr genellikle slş modellerden oluşuyor. Hem şıklığı hem de rhtlığı bir rd sunbilen Strdivrius slş elbise modelleride yz ylrının rnıln modelleri rsınd yer lcğ benziyor. Koleksiyonun lbenisi yüksek oln modellerinden bir tnesi de Strdivrius puntiyeli mini elbise modelleri oluyor. Özellikle siyh ve lcivert tonlrın ğırlıklı olrk kullnıldığı Strdivriuselbise modelleri koleksiyonund trnsprn modeller de yer lıyor. Derin sırt dekoltesi ve trnsprn detylrın bir rd bulunduğu çiçekli mini elbiseler genç kızlrın günlük kullnım çısındn vzgeçilmezleri rsınd yer lıyor.

Strdivrius elbise çeşitleri koleksiyonunun genel olrk slş modellerden oluştuğundn söz etmiştik. Slş modeller kdr bedene oturn modeller de bulunuyor. Dh çok gece elbisesi formund tsrlnn Strdivrius dr elbise modelleri mxi boy olrk d tsrlnbiliyor. Strdivriuselbise modelleri fiytlrı d birçok mrky göre dh uygun olrk krşımız çıkıyor.

[gllery ids="52637,52638,52639,52640,52641,52642,52643,52644,52645,52646,52647,52648"]

 

Yorum Yaz