Payetli elbise modelleri

Payetli elbise sezonu açıldı! Düğün ve nişanların bolca olduğu sıcak günlere az kaldı. Bu özel davetler için elbise aramaya bir an önce başlamalısınız. Bu davetlerin en şık hanımı payetli elbiseler ile siz olabilirsiniz.

Payetli elbise nedir diye merak ediyorsanız, giysi işlemelerinde kullanılan küçük minik pul olarak açıklayabiliriz. Hatta şıklık yarışının vazgeçilmezlerinden de diyebiliriz.

Kadınların hiç bir dönem vazgeçemediği payetler, göz alıcılıkları ile özellikle düğünlerin ve nişanların vazgeçilmez elbise modellerini süslüyor. Hatta payetler gelinliklere bile çok yakışıyor. Bu parıldayan minik ama şahane parçaları bu sene her zamankinden daha çok göreceğiz. Hem de yalnızca düğün ve nişan gibi özel davetlerde değil, günün her saati her yerde göreceğiz.

2013 payetli elbise modelleri arasında gündelik elbiselerde de payetlerin kullanılmış olması dolaplarınızda hemen elbiseler için yer açmanız gerektiği anlamına geliyor. Yemeğe çıkarken, işe giderken, alışverişe çıkarken giyebileceğiniz tarzlara yedirilmiş olan payetler sadelik içerisinde bir parıltı yakalamanıza yardımcı oluyor. Gerek topuklu ayakkabılara gerek ise babetlerinize uygun payetli elbiseler bulmanız hiç zor değil. Hatta payetli blûzlar, kazaklar, gömlekler bile bulmanız mümkün.

Payetli elbise modelleri arasında gündelik yaşama vurgunun çokça yapılması, her daim moda olan her yanı payet işlemeli mini elbiselerden vazgeçildiği anlamına gelmiyor. Gece gezmelerine, balolara çok yakışan bu elbiselerde yine en çok göze çarpan renk saks mavisi tonlardaki elbiseler. Uzun kollu, mini hatta süper mini bu elbiseler dolabınızda hâlâ yoksa hemen bir tane edinmenizi tavsiye ederiz.

Payetli elbise modasının dikkat çeken parçalarından biri olmasına rağmen fiyatları ile cep yakmıyor. Ünlü butiklerde bulabileceğiniz gibi artık küçük mağazalarda dahi payetli elbiseler bulmanız mümkün. Gündelik kıyafetlerde payet kullanımı, alımı arttırdığı için alışveriş canavarlarının payetli modellere ulaşması da kolaylaştı. Yani payetli elbiseleri artık çok daha fazla göreceğimiz şüphesiz.

Payetli elbise modelleri yılının trendleri arasında yer alacağı su götürmez bir gerçekken onlardan şimdiden bir tane edinmeniz bu sezon size büyük kolaylık sağlayacaktır. Aniden çıkan bir davete bu payetli elbiseler ile katılıp göz doldurabilirsiniz.

Payetli elbise modelleri ResimleriYorum Yaz