Neon renklerde kıyafetler

Elbise

Sezonun trend rengin neon renklerin olduğunu rtık hepimiz biliyoruz.Hemen her mğzy girdiğimizde  kıyfetlere bir cnlıklık ktn neon renkleri frk ediyoruz. Aslınd yz ylrın ykışn neon renkleri mod tsrımcılrı kış ylrınd d kıyfetlerde tsrlmışlr.

Özellikle yeni sezon kıyfetler de neon elbiseler çok mod olck. Ayrıc şık bir neon pembe etek üzerine giyeceğiniz beyz bir bluz  renk bluz kombin ypbilirsiniz.isterseniz bştn şğıy neon renkleri de kullnbilirsiniz. Oldukç d şık bir kıyfet yklybilirsiniz.

Neon kıyfet modsınd pntolon modelleriniz de neon renklerden seçerek bir tlet vey body ile kombinleyebilirsiniz. Htt neon renk gömlek modelleri ile dh d çekici olbilirsiniz deriz.

Neon kıyfet modsınd Neon renkleri,sonbhr kış sezonun it defileleri incelediğimizde, en çok dikkt çeken trendlerin bşınd geliyor. Ünlü tsrımcılrın koleksiyonlrınd geniş yer buln neon renkler, 2015 kışın d dmgsını vurck gibi görünüyor.

Hytımız iyi ki giren rengrenk, cpcnlı renkler neon renklerdir. Neon renkler ykkbıdn tutun d toky dek diyebiliriz. Dikkt çekmekten hoşlnmyn biriyseniz koyu renk pntolonun üstüne neon renkli bir kıyfet giyebilirsiniz. Aksesurdn tyttn tutun bluz, mont kdr pek çok kıyfette kullnnbilirsiniz. Neon renkleri sdece kıyfetlerde değil mkyj mlzemelerinde bile kullnbilirsiniz. Prlk , göz ln tsrımlr , ince detylr , şık dokunuşlr neon renk elbise modellerinde sizleri bekliyor. Özellikle sırt ve belden bntlı modeller oldukç şık durn bir tsrımdır. Neon renklerde nr çiçeği ve srı renklerin kullnıldığı tsrımlr çok şık deriz.

Dr mini etekli neon etekler genç kızlrımızın en çok sevdiği modellerden biri. Kendi stiliniz dhilinde seçtiğiniz neon renk kıyfetleri kullnbilirsiniz. Renkler o kdr cnlı ki rtık hem yz hem de kış ylrınd rhtç tercih edebilirsiniz. Sizlerin ypmsı gereken en önemli şey seçtiğiniz en uygun bir neon renkle kıyfetininizi tmmlmk olcktır.  kış sezonund dmgsını vurck neon renkler ünlü tsrımcılrın defilelerinde ön pln çıkıyor. Neon renkler yz ylrınd gördüğü ilgiyi kış sezonund d toplyck.

[gllery ids="47236,47237,47238,47239,47240,47241,47242,47243,47244,47245,47246,47247"]

 

Yorum Yaz