Neon renklerde kıyafetler

Sezonun trend rengin neon renklerin olduğunu artık hepimiz biliyoruz.Hemen her mağazaya girdiğimizde  kıyafetlere bir canlıklık katan neon renkleri fark ediyoruz. Aslında yaz aylarına yakışan neon renkleri moda tasarımcıları kış aylarında da kıyafetlerde tasarlamışlar.

Özellikle yeni sezon kıyafetler de neon elbiseler çok moda olacak. Ayrıca şık bir neon pembe etek üzerine giyeceğiniz beyaz bir bluz  renk bluz kombin yapabilirsiniz.isterseniz baştan aşağıya neon renkleri de kullanabilirsiniz. Oldukça da şık bir kıyafet yakalayabilirsiniz.

Neon kıyafet modasında pantolon modelleriniz de neon renklerden seçerek bir atlet veya body ile kombinleyebilirsiniz. Hatta neon renk gömlek modelleri ile daha da çekici olabilirsiniz deriz.

Neon kıyafet modasında Neon renkleri,2015 sonbahar kış sezonuna ait defileleri incelediğimizde, en çok dikkat çeken trendlerin başında geliyor. Ünlü tasarımcıların koleksiyonlarında geniş yer bulan neon renkler, 2015 kışına da damgasını vuracak gibi görünüyor.

Hayatımıza iyi ki giren rengarenk, capcanlı renkler neon renklerdir. Neon renkler ayakkabıdan tutun da tokaya dek diyebiliriz. Dikkat çekmekten hoşlanmayan biriyseniz koyu renk pantolonun üstüne neon renkli bir kıyafet giyebilirsiniz. Aksesuardan tayttan tutun bluza, monta kadar pek çok kıyafette kullananabilirsiniz. Neon renkleri sadece kıyafetlerde değil makyaj malzemelerinde bile kullanabilirsiniz. Parlak , göz alan tasarımlar , ince detaylar , şık dokunuşlar neon renk elbise modellerinde sizleri bekliyor. Özellikle sırt ve belden bantlı modeller oldukça şık duran bir tasarımdır. Neon renklerde nar çiçeği ve sarı renklerin kullanıldığı tasarımlar çok şık deriz.

Dar mini etekli neon etekler genç kızlarımızın en çok sevdiği modellerden biri. Kendi stiliniz dahilinde seçtiğiniz neon renk kıyafetleri kullanabilirsiniz. Renkler o kadar canlı ki artık hem yaz hem de kış aylarında rahatça tercih edebilirsiniz. Sizlerin yapması gereken en önemli şey seçtiğiniz en uygun bir neon renkle kıyafetininizi tamamlamak olacaktır.  2015 kış sezonunda damgasını vuracak neon renkler ünlü tasarımcıların defilelerinde ön plana çıkıyor. Neon renkler yaz aylarında gördüğü ilgiyi kış sezonunda da toplayacak.

Neon renklerde kıyafetler Resimleri 

Yorum Yaz