Hafta sonu için mükemmel kombinler

Hafta sonu için bir planınız var ise hafta içinde ona hazırlanmaya ve hayalini kurmaya başlarsınız. Bu yoğun iş temposu içerisinde oldukça etkili bir verim artırma yöntemi de olur aynı zamanda. Hafta sonu gideceğiniz programlarınızda katıldığınız yerler bulunduğunuz mekânlarda da mükemmel kombinler ile göz doldurmak sizin elinizde. İspanyol paça pantolonun üzerine giyeceğiniz uzun kollu, bilek kısımlarından boğumlu bir saten gömlek oldukça şık durur.

Her kombinde yapıldığı gibi bu kombini de güzel aksesuarlar ile taçlandırmak gerekir. Bunun üzerine işlemeli platform topuğa yakın önden kapalı yuvarlak modelli bir topuklu ayakkabı giyilebilir. Kayışı deri olan asil bir saat ve aşağı doğru inen küpeyi de taktınız mı mükemmel bir kombin yapmış olursunuz.

İyi kombinler arasında yer alan birkaç detaydan birkaç kombinden daha bahsedelim. Her zaman klasik giyinmek gerekiyor. Bazen de spora yakın ve ya tam da spor giyinmeyi tercih etmek gerekiyor. Bu durum elbette gideceğiniz yerin niteliğine özelliklerine göre değişir ama hafta sonu olduğu için de biraz da spor giyinmek de fayda var. Hafta sonu için mükemmel kombinler ve en güzel önerileri araştırıp ne nasıl giyilir bilmeniz lazım. Bunu yaparken de nasıl bir tarzda giyinmek istediğinize karar vermek önceliğiniz olsun. Dar paça olan eşofman pantolonlar ile çok iyi kombinler yapılabiliyor.

Bu kombinleri yaparken önemli olan bu spor tarzda olan üstten salaş alttan bacak kısmı dar kesimde inen pantolonu ne ile giyeceğinizi iyi bilmektir. Üzerine giyilen yine salaş bir tişört olabilir. Genellikle gömlek tercih edilmez. Penye bol dökümlü bir bluz ve ya tişört iyi olabilir. Altına son zamanlarda çok popüler olan topuklu spor ayakkabı çeşitlerinden birini giyebilirsiniz.

Ya da elastiki olan renkli babetler giyilebilir. Ancak Hollywood yıldızlarından görülen detay altına ince topuklu bir topuklu ayakkabı giymek olduğu için bayanlar da bu şekilde giymeye başladı. Yakışan giysin ama bayanlara uyarım zorlamayın. Yakışmayan bayan sayısı oldukça fazla çünkü.

Hafta sonu için mükemmel kombinler ResimleriYorum Yaz