Armani Bot Çizme Ve Çanta Modelleri

Yeni sezon Armani bot çizme modelleri markanın tutkunlarını kendine hayran bırakmayı yine başardı. Özellikle rugan modellerin büyük ilgi gördüğü seçkin marka Armani çizmeleri internet üzerinden görülüp, satın alınabiliyor. Tüm modelleri markanın internet sitesinden görerek online olarak satın alabilen marka tutkunları, sipariş ettikleri ürünü kapılarına kadar getirtebiliyorlar. İpli ve tokalı modellerdeki Amrani bot ve çizmeleri, uzun modelleriyle en çok beğenilenler oluyor. Her renk ve modelde düz model botlar ve çizmeler de topuklu model botlar ve çizmeler de mevcut. Özellikle kısa eteklerin, elbiselerin, dar blue jeanlerin, taytların altına çok şık duran bacağı sıkıca saran uzun ve topuklu modeller zarif ve şık olmak isteyen bayanların öncelikli tercihi oluyor. Yeni sezon Armani bot ve çizmeler modası hiç geçmeyen leopar desenlerle yine bu sezonda moda olmayı başarmış modellerden. Leoparın platform topuklarla buluştuğu modellerde nubuk ve deriler kullanılmış. İmitasyon olan leopar modeller, hayvan sevenlerin de tercihi oluyor, çünkü leopar desenli modeller için hiçbir leopara zarar  verilmemiştir.

Her renkte ve her numarada bulunabilecek Armani bot çizme modelleri internet site üzerinden ve markanın sosyal medya hesaplarından görülebilir. İndirimli ve kampanyalı ürünlerin büyük ilgi gördüğü marka, isteyenler için internet üzerinden de satın alınabiliyor. Genç kızlar için Armani rugan çizmeler oldukça şirin duruyor. Liseli genç kızların giymeye bayıldığı, topuksuz, rugan ve uzun çizmeler oldukça rahat ve güzel görünüyor. Su geçirmez malzemeyle yapılan çizmeler ve botlar iki yıllık garanti kapsamında. Dolgu topuk Armani botlar sıkça karşımıza çıkıyor. Üstelik kalitesine ve ismine rağmen hiç de pahalı değiller. Orta bütçedeki rakamlara satılan çizme ve botlar süet, nubuk ve deri olarak yapılmış. Bordo, siyah, kahverengi, gri, petrol yeşili gibi tonların ağırlıklı olduğu koleksiyonda kovboy modeli çizmeler de bulunuyor. Bir dönemin en gözde modeli olan kovboy çizmeleri günümüzde hala popülaritesini sürdürüyor ve Armani kovboy çizmeleri büyük ilgi görüyor. Bir yaşam tarzını yansıtan kovboy çizmeleri sivri burun ve yanları açık olarak güzelliğini ortaya koyuyor.

Hanımların en önemli aksesuarı olan ve asla vazgeçemedikleri aksesuarları çantalarıdır. Hiçbir kadın yoktur ki çanta tutkusu olmasın. Pek çok hanımın gardırobunda kendisinin bile sayısını bilmediği kadar çantası vardır. Durum böyle olunca da çanta sektörü hiç hız kesmeden ve her gün yenilenen modellerle ticaret hayatını sürdürmek zorunda kalıyor. Yanlış anlaşılmasın çanta üreticilerinin ve satıcılarının bundan bir şikâyeti yok. Bilakis bu durumdan oldukça memnunlar. 2014’ün çanta trendleri arasında peluş çantalar göze çarpıyor. Son yıllarda moda olan peluş şimdi hanımların çantalarında da kendini gösteriyor. Sıcacık bir dokusu ve görüntüsü olan peluş çanta pek çok hanımın kıyafetini süsleyen en önemli detaylardan biri oluyor. Bir de deriden vazgeçemeyenler var ki en şanslılar onlar, Sayısız renk ve modelde üretilen deri çantalar 2014’ün de yine en trend olanlarından. İmitasyon leopar desen çantalar da şimdiden vitrinleri süslemeye başladı. Her daim canlı olan leopar deseni hiçbir zaman popülerliğini yitirmiyor. Bu sezon da hanımların bol bol tercih edeceği çanta modellerinden biri olmayı sürdürecek.

Armani Bot Çizme Ve Çanta Modelleri Resimleri 

Yorum Yaz