Vintage gelinlik modelleri

Vintage gelinlik modelleri yepyeni çizgileriyle tasarlanarak sizlerin beğenisine sunuldu. Son zamanlarda Vintage gelinlik tasarımları en çok tercih edilen gelinlik modelleri arasındadır. Vintage gelinlik tasarımları geçmişi hatırlatan gelinlik modelleri arasında çok moda.

Vintage gelinlik modellerinin hepsinde dantel detayların olduğunu görüyoruz. Dantel son zamanlar da zaten zirve yapmış durumda. Bu güzel muhteşem gelinlik modellerine mutlaka gelin adaylarımız göz atmalıdır derim.

Bu yılın trendi balık etek gelinlik modelleri Vintage tasarımlarıile daha da muhteşem gözüküyor. Vintage gelinlik modellerinde beyaz , kırık beyaz, pudra, gri  tonlarındaki yumuşak tüllerin kullanıldığı bu gelinlikler sizlere ayrı bir hava verecek türden modeller. Özellikle taş işlemeli Vintage gelinlik modeli ile kendinizi sanki tarihin içerisinden çıkmış gelmiş bir gelin gibi hissedeceksiniz. Düğün geceniz de tüm gözler sizin üzerinizde olurken hafızalardan da silinmeyecek kadar muhteşem gözükeceksiniz.

Vintage gelinlik  modelini seven gelin adayısanız eskiden  kalma gelinliğe modern detaylar ekleyerek muhteşem ve benzersiz bir hale getirmek sizin elinizde. Yeter ki iyi bir moda evi bulun. Vintage gelinlik modeli ile sıra dışı bir gelin olacağınız kesin .Vintage gelinlik modellerinin çok rahat kesim  olması geçmişin izlerini taşıması açısından da son zamanlar da tercih edilen gelinlik tasarımları arasında. Son yıllarda hayatımıza giren  Vintage . Hemen her yerde vintage modasını görmekteyiz.

Eskiden çok moda olan gelinlik modelleri günümüz de Vintage gelinlikler olarak tasarlanmaktadır. Kumaşından tutunda renkleri , desenleri modelleri hepsi günümüz modasına uygun olarak tasarlanıyor. Vintage gelinlikler genellikle sade bir tarz ve kollu modelleri daha çok tercih edilmekte. Askılı olan Vintage gelinliklere de rağbet fazla.

Siz de düğününüzü nostaljik düşünüyorsanız işte tam size gelinlik modelinin Vintage tarzı gelinlikler olduğunu söylemeliyim. Yaklaşan düğün tarihiniz varsa ve siz eski yılları eni modernize haliyle yaşamak isterseniz Düğün geceniz de seçeceğiniz gelinlik tarzı kesinlikle Vintage gelinlij modelleri arasından olmalıdır. Vintage tarzı gelinliklerinizi moda evlerine istediğiniz tarz da diktirmeniz daha uygun olacaktır. Son zamanlar içinde kabarık ve modern gelinlik modelleri yerlerini Vintage tarzı gelinlik modellerine bırakıyor diyebiliriz.

Vintage gelinlik modelleri ResimleriYorum Yaz