İşte Hollywood Ünlülerinin Diyet Sırları

İlk suçluyla başlayalım. Her Cuma gecesi Midwest’te hoş, bir deri bir kemik, sıska bacaklı, düzgün vücutlu, XS Victoria Secret iç çamaşırlarıyla o güzelim amigoları seyrederdik. Onları şişman gösteren eflatun veya parlak sarı renkli mini etekleriyle ortalıkta zıplarlardı. Fakat bu kızlar çok sıska olsa da çok da sorun değildi.

Onların hareketleri bile “bizde bir zerre yağ yok” diye kendini gösteriyordu. Hatta büyük bir kalçaları olsa bile kimse sesini çıkartmayacaktı. Kilise ve devlet arasındaki ayrımı duymuşsunuzdur. Denetim ayrılığını bilirsiniz. Eğer saklayacak bir şeyiniz kalçalar ile ilgili ise böyle bir ayrım yapmazsınız. Bu yüzden böyle diyoruz: Amigolar! Her şey sizinle başladı!

İleride anne, eş, kız arkadaş, yazar ve televizyon karakterleri olacak bizler orada öylece otururduk. Şimdi aradan yıllar geçti ve hala dergilere ve amigolara bakıyoruz: Nicole, Angelina, Jennifer, Courtney, Lind say, Jessica, Jessica ve Jessica…

Gerçekten Jessica Alba’nın tapınılacak kadar çekici olduğunu düşünürüz ve hangi yaşta olursanız olun lisede o sarı amigo eteğinin içerisinde çok hoş görüneceğini bilirisiniz.

Diğer Jessicalar, Simpson ve Biel gibi onun da muhteşem bir vücudu var (Bir Jennifer olmak ne zaman demode oldu?) ünlülerle ilgili çıkan ‘Kim Selülitli?’ konulu yazıları dört gözle bekleriz. çı ve büfelerde bu dergileri gördüğümüz zaman keyfimiz yerine gelir. Hadi ama böyle değil mi?

İşte bu yüzden Hollywood Güzellik Sırlarım yazdıktan sonra çatallarımızı indirip olmak istediğiniz kiloya varmada size yardımcı olacak bir yazı yazmak istedik.

İşte Hollywood Diyet Sırları böyle ortaya çıktı. Bu diyetsiz bir diyet sitesi.
Film yıldızı, bir model, bir aktris, doktor ya da beslenme uzmanı da değiliz. Ne olduğumuz belli. Ne yaptıklarını, ne kullandıklarını ve

nasıl şık kalabildiklerini öğrenmek için en büyük, en iyi yıldızlara ve en pahalı uzmanlara gittik. Şimdi öğrendiklerimizi sizinle paylaşıyoruz.

Bu sitesi ‘diyetsiz diyet sitesi diye adlandırmamızın sadece bir nedeni var: Artık yıl boyunca her üçüncü Pazar kırmızı sebzeler yememizi söyleyen sayısız aldık. Fakat ailelerimiz ham soya peynirini ana yemek olarak kabul etmez. Sığır eti yiyemeyiz.

Bunların çoğu size sadece birkaç hafta uygulayabileceğiniz bir diyet verir ve daha sonra bunlar da gizemli bir şekilde hiçbir işe yaramayan Kayıp Diyet Diyarına eklenir.

Hollywood Diyet Sırları kendi hayatınıza uygulayabileceğiniz ipuçları vermektedir. Sizden radikal bir program istemiyoruz. Çünkü diyetler işe yaramaz. îyi tercihler yaptığınızda kilo veririsiniz. Bir numaralı yıldızlar, onların koçları ve beslenme uzmanlarıyla röportaj yaptık çünkü bu ünlülerin zinde kalmaktan başka bir seçenekleri yoktu. Çünkü bu onların işiydi. Bu yüzden bu sayfaları yıldızlar, beslenme uzmanları ve koçlardan oluşan kişisel danışmanlarınız olarak düşünün. Bu kişiler nasıl hızlı sonuç alacaklarını iyi biliyorlar. Onların akıllarını zorladık, sizin sormak istediğiniz soruları onlara sorduk. (Tabi biz de bilmek istedik ve röportajlardan sonra maydanoz, limon, Benefıber depolamaya başladık. Bundan sonraki sayfalarda bunun nedenini göreceksiniz.)

Fakat sıska zillilerden değiliz. Dürüst olmak gerekirse hiçbir zaman bir zilli olmadık ya da sıska olmakla suçlanmadık. Kym, her zaman uzun yağsız bir balet vücuduna sahip olmak istemişti. Ama çıtı pıtı ve endamlı doğmuştu. Buradaki ipuçlarını takip ettikten ve yıldızlardan da gerekli motivasyonu aldıktan sonra şimdi kolaylıkla kilo verebilir.

Cindy’nin her zaman kilo sorunu olmuştur. On iki bedene çıkmışken bu taki ipuçlarını takip ederek altı beden düştü.
Bu yolda bazı ilginç anılar da oldu. Bir Hollywood diyet gurusu hiçbir zaman büyük bir patlamış mısır almamızı öğütlemişti. Çünkü patlamış mısırda birçok Big Mac’deki kalori miktarından daha fazla kalori vardır.

Kym diyetinize birkaç çay kaşığı Benefıber ya da lif eklemenizi tavsiye eden Hollywood beslenme uzamanı Rachel Beller ile yaptığı röportajı Cindye aktardıktan sonra Cindy Los Angelese giderken uçakta yanına Benefıber almaya karar vermişti. Elbette o gün çantasını havaalanı güvenlik görevlisi tarafından incelendi. Güvenlik görevlisi kadın bu Benefıber torbasından şüphelenmişti.

Kriz ne olursa olsun her zaman küçük bir diyet tavsiyesi için zaman vardır.
“Nasıl göründüğünü biliyorum fakat bir diyet sitesi yazıyorum ve bu Benefiberle ilgili. Eğer kahvenize veya yoğurdunuza biraz Benefıber koyarsanız kilo vermenize yardımcı olacaktır.” diye söylemişti Cindy, güvenlik görevlisine. Güvenlik görevlisi kadın sonra kulağına şöyle fısıldamıştı: “Gerçekten işe yarıyor mu, ne kadar kullanıyorsun?” biraz güvenlik ve biraz da diyet sırları… Aynı zamanda…
Düşünün bir!

Hollywood Güzellik Sırları hayranlarına destekleri için kalpten teşekkür ederiz.

Sonuçta sabah arabasına yürüyecek kadar bile enerjisi olmayan karbonhidratsız bir beslenme hayatı olan çift sıfır beden birisi kim olmak ister ki? Şimdi ince ve sağlıklı olma zamanı. Sıska, çelimsiz, sinirli olma zamanı değil. Gün boyu iki parça ekmek yemenin hayalini kurmak da iş mi? Bu ta kilo vermek için yapılan ameliyatlardan ve kilo vermeyi hızlandırıcı haplardan bahsetmeyeceğiz çünkü böylesi şeyler bizi çok korkutur.

Belki de bazı kızların yanlarında küçük sandviç olmadan açık mavi bir pantolon giyeceği dünyada yaşamak zorunda kalacağız. Bu adil mi belki de değil. Fakat en iyi şekilde görünmek, en iyi şekilde hissetmek için bir yarışmaya girmek ve amigoların “On yedimizde muhteşem değildik fakat bunun üzerinde çalıştık araştırdık ve şimdi hedefe çok yakınız,” demelerini seyretmek gülünç neyse bugünlük çok yazdım önümüzdeki günlerde diyet listeleri başta olmak üzere tüm sırların devamı gelecek.

Yorum Yaz