İşte Hollywood Ünlülerinin Diyet Sırları

Uzmanlardan Doğru Gözlük Ve Aksesuar Kullanımı Tavsiyeleri

İlk suçluyl bşlylım. Her Cum gecesi Midwest’te hoş, bir deri bir kemik, sısk bcklı, düzgün vücutlu, XS Victori Secret iç çmşırlrıyl o güzelim migolrı seyrederdik. Onlrı şişmn gösteren efltun vey prlk srı renkli mini etekleriyle ortlıkt zıplrlrdı. Fkt bu kızlr çok sısk ols d çok d sorun değildi.

Onlrın hreketleri bile “bizde bir zerre yğ yok” diye kendini gösteriyordu. Htt büyük bir klçlrı ols bile kimse sesini çıkrtmycktı. Kilise ve devlet rsındki yrımı duymuşsunuzdur. Denetim yrılığını bilirsiniz. Eğer sklyck bir şeyiniz klçlr ile ilgili ise böyle bir yrım ypmzsınız. Bu yüzden böyle diyoruz: Amigolr! Her şey sizinle bşldı!

İleride nne, eş, kız rkdş, yzr ve televizyon krkterleri olck bizler ord öylece otururduk. Şimdi rdn yıllr geçti ve hl dergilere ve migolr bkıyoruz: Nicole, Angelin, Jennifer, Courtney, Lind sy, Jessic, Jessic ve Jessic…

Gerçekten Jessic Alb’nın tpınılck kdr çekici olduğunu düşünürüz ve hngi yşt olursnız olun lisede o srı migo eteğinin içerisinde çok hoş görüneceğini bilirisiniz.

Diğer Jessiclr, Simpson ve Biel gibi onun d muhteşem bir vücudu vr (Bir Jennifer olmk ne zmn demode oldu?) ünlülerle ilgili çıkn ‘Kim Selülitli?’ konulu yzılrı dört gözle bekleriz. çı ve büfelerde bu dergileri gördüğümüz zmn keyfimiz yerine gelir. Hdi m böyle değil mi?

İşte bu yüzden Hollywood Güzellik Sırlrım yzdıktn sonr çtllrımızı indirip olmk istediğiniz kiloy vrmd size yrdımcı olck bir yzı yzmk istedik.

İşte Hollywood Diyet Sırlrı böyle orty çıktı. Bu diyetsiz bir diyet sitesi.
Film yıldızı, bir model, bir ktris, doktor y d beslenme uzmnı d değiliz. Ne olduğumuz belli. Ne yptıklrını, ne kullndıklrını ve

nsıl şık klbildiklerini öğrenmek için en büyük, en iyi yıldızlr ve en phlı uzmnlr gittik. Şimdi öğrendiklerimizi sizinle pylşıyoruz.

Bu sitesi ‘diyetsiz diyet sitesi diye dlndırmmızın sdece bir nedeni vr: Artık yıl boyunc her üçüncü Pzr kırmızı sebzeler yememizi söyleyen syısız ldık. Fkt ilelerimiz hm soy peynirini n yemek olrk kbul etmez. Sığır eti yiyemeyiz.

Bunlrın çoğu size sdece birkç hft uygulybileceğiniz bir diyet verir ve dh sonr bunlr d gizemli bir şekilde hiçbir işe yrmyn Kyıp Diyet Diyrın eklenir.

Hollywood Diyet Sırlrı kendi hytınız uygulybileceğiniz ipuçlrı vermektedir. Sizden rdikl bir progrm istemiyoruz. Çünkü diyetler işe yrmz. îyi tercihler yptığınızd kilo veririsiniz. Bir numrlı yıldızlr, onlrın koçlrı ve beslenme uzmnlrıyl röportj yptık çünkü bu ünlülerin zinde klmktn bşk bir seçenekleri yoktu. Çünkü bu onlrın işiydi. Bu yüzden bu syflrı yıldızlr, beslenme uzmnlrı ve koçlrdn oluşn kişisel dnışmnlrınız olrk düşünün. Bu kişiler nsıl hızlı sonuç lcklrını iyi biliyorlr. Onlrın kıllrını zorldık, sizin sormk istediğiniz sorulrı onlr sorduk. (Tbi biz de bilmek istedik ve röportjlrdn sonr mydnoz, limon, Benefıber depolmy bşldık. Bundn sonrki syflrd bunun nedenini göreceksiniz.)

Fkt sısk zillilerden değiliz. Dürüst olmk gerekirse hiçbir zmn bir zilli olmdık y d sısk olmkl suçlnmdık. Kym, her zmn uzun yğsız bir blet vücudun ship olmk istemişti. Am çıtı pıtı ve endmlı doğmuştu. Burdki ipuçlrını tkip ettikten ve yıldızlrdn d gerekli motivsyonu ldıktn sonr şimdi kolylıkl kilo verebilir.

Cindy’nin her zmn kilo sorunu olmuştur. On iki bedene çıkmışken bu tki ipuçlrını tkip ederek ltı beden düştü.
Bu yold bzı ilginç nılr d oldu. Bir Hollywood diyet gurusu hiçbir zmn büyük bir ptlmış mısır lmmızı öğütlemişti. Çünkü ptlmış mısırd birçok Big Mc’deki klori miktrındn dh fzl klori vrdır.

Kym diyetinize birkç çy kşığı Benefıber y d lif eklemenizi tvsiye eden Hollywood beslenme uzmnı Rchel Beller ile yptığı röportjı Cindye ktrdıktn sonr Cindy Los Angelese giderken uçkt ynın Benefıber lmy krr vermişti. Elbette o gün çntsını hvlnı güvenlik görevlisi trfındn incelendi. Güvenlik görevlisi kdın bu Benefıber torbsındn şüphelenmişti.

Kriz ne olurs olsun her zmn küçük bir diyet tvsiyesi için zmn vrdır.
“Nsıl göründüğünü biliyorum fkt bir diyet sitesi yzıyorum ve bu Benefiberle ilgili. Eğer khvenize vey yoğurdunuz birz Benefıber koyrsnız kilo vermenize yrdımcı olcktır.” diye söylemişti Cindy, güvenlik görevlisine. Güvenlik görevlisi kdın sonr kulğın şöyle fısıldmıştı: “Gerçekten işe yrıyor mu, ne kdr kullnıyorsun?” birz güvenlik ve birz d diyet sırlrı… Aynı zmnd…
Düşünün bir!

Hollywood Güzellik Sırlrı hyrnlrın destekleri için klpten teşekkür ederiz.

Sonuçt sbh rbsın yürüyecek kdr bile enerjisi olmyn krbonhidrtsız bir beslenme hytı oln çift sıfır beden birisi kim olmk ister ki? Şimdi ince ve sğlıklı olm zmnı. Sısk, çelimsiz, sinirli olm zmnı değil. Gün boyu iki prç ekmek yemenin hylini kurmk d iş mi? Bu t kilo vermek için ypıln meliytlrdn ve kilo vermeyi hızlndırıcı hplrdn bhsetmeyeceğiz çünkü böylesi şeyler bizi çok korkutur.

Belki de bzı kızlrın ynlrınd küçük sndviç olmdn çık mvi bir pntolon giyeceği dünyd yşmk zorund klcğız. Bu dil mi belki de değil. Fkt en iyi şekilde görünmek, en iyi şekilde hissetmek için bir yrışmy girmek ve migolrın “On yedimizde muhteşem değildik fkt bunun üzerinde çlıştık rştırdık ve şimdi hedefe çok ykınız,” demelerini seyretmek gülünç neyse bugünlük çok yzdım önümüzdeki günlerde diyet listeleri bşt olmk üzere tüm sırlrın devmı gelecek.

Yorum Yaz