Platform Topuklu Ayakkabı Modelleri 2014

Platform topuklu ayakkabı modelleri 2014 sezonunda gözleri kamaştıran şık tasarımlar yer alıyor. Ayakkabılar kesinlikle kıyafet seçerken en fazla dikkat edilmesi gereken kombinler arasındadır. Son yıllarda trendlerin arasında çok sık görülen ve rahatlık sağlayan platform topuk ayakkabı modelleri olmazsa olmazların arasındadır. Platform topuk ayakkabı modelleri sayesinde her kıyafetinize göre zarif ve şık ürünler bulacaksınız. Günlük spor pantolonların altına da dilediğiniz gibi tercih edeceksiniz. 2014 platform topuklu ayakkabı modelleri daha çok 80’li yılların modasını çağrıştırıyor. Moda dünyasının her geçen gün biraz daha hareketlenmesi ile birlikte sürekli sezon içerisinde yeni tasarımlar görülmektedir. Özellikle fiyonk modası ayakkabılara da yansımıştır. Platform topuklu ayakkabı 2014 sezonuna bomba gibi bir giriş yapacaktır.

Özellikle renklerin büyülü dünyasını ayaklarınızda görmek son derece huzur sağlayacaktır. Bordo Platform topuk ayakkabı modeli kesinlikle her kadının ilk tercihleri arasında yer alacaktır. Fantezi platform topuklu ayakkabı modelleri özel davetlerinizde istediğiniz abiye kıyafetin altına giyebileceğiniz tarzdadır. 2014 platform topuklu ayakkabı sayesinde günlük kot pantolonlarınızın altına bile rahatça tercih edeceksiniz. Sadelikten biraz sıyrılarak daha şık ve gösterişli olan tasarımları ayakkabı koleksiyonu arasına almalısınız. Platform topuklu ayakkabı fiyatları her bütçeye hitap ettiğinden dolayı birçok bayan anında almaktadır. Hem rahat, hem şık, hem de uygun olması herkesi mutlu ediyor. Platform topuklu ayakkabı kesinlikle her kadının büyülendiği şık modelleri karşınıza çıkartıyor.

Kısa platform topuklu ayakkabı daha çok yaşı büyük olan bayanların tercihlerinden olsa da gün boyu ayakta duran genç bayanların muhakkak tercihi haline gelecektir. Keyifle giyeceğiniz ayakkabılar bu sezon ışıltısı ile baş döndürecektir. Rugan Platform topuklu ayakkabı 2014 sezonunda da kesinlikle ilk sıralarda yer alıyor. Ruganın ve süetin kesinlikle ayrı bir havası vardır. Bu yüzden sizde 2014 platform topuklu ayakkabı resimlerine bir göz atmalısınız. Kendi tarzınız, kullanışının kolaylığı ve detayları ile bakabilirsiniz. Özelliklere ayakkabıların rengarenk bir şekilde tasarlanması her kıyafete göre tercih etmeyi sağlıyor. Simli platform topuklu ayakkabı 2014 trendlerinin vazgeçilmezi haline gelecektir. Özel zamanlarda 2014 Platform topuklu ayakkabı modelleri seçmeli ve kendi kıyafetinize uygun olarak temin etmelisiniz.

Platform Topuklu Ayakkabı Modelleri 2014 Photo Gallery 

Yorum Yaz