Genç Kızlar İçin Makyaj

Çok değil ykın trihe kdr cilt bkımı ve mkyj sdece yetişkin hnımlr hitp ederken, genç kızlr kozmetik reyonlrın uğrmzken, bilinç düzeyinin gelişmesi ile rtık genç kızlrd kozmetik sektörünün hedef kitlelerinden. Genç kızlr için özel olrk üretilen ürünleri, cilt bkım mlzemelerini ve mkyj mlzemelerini sdece genç nesile hitp eden rflrd görmek mümkün. Genç kızlr ve ciltleri konusu ise özel itin isteyen bir konudur.

Genç kızlrın cildinin mkyjdn, frdn, çrpıcı renklerde ki rujlrdn ziyde korunmy, cildin ileri yşlrd dh güçlü ve cnlı klbilmesi için temel cilt bkım ürünlerine ihtiycı vrdır. Bu temel bkım ürünleri ile genç kızlr ciltleri için gereken temel bkımı ypmış ve cildi gelecek zmn sğlıklı biçimde tşımış olur.

Günümüz genç kızlrının mkyjı ypmk için cele ettiğini de tlmış değiliz. Ysklr koyrk genç kızlrın mkyj ypmsın mni olmk yerine onlr doğru mkyjın nsıl ypılcğını ve mkyjın nsıl temizleneceğini öğreterek vr olck kişisel çtışmlrı ve oluşbilecek cilt sorunlrını bşlmdn bitirmiş oluruz. Adım dım genç kızlrın cilt bkımı ve genç kızlr için mkyj tekniklerine geçecek olursk, önceliğimiz temel cilt bkımı olcktır.

Temel cilt bkımının bşınd cildin temizliği gelir, Piysd kolyc ulşılck bu ürünlere sitem olrk ship olmk ve kullnmk önemli. Bu sistem içinde cildin temizleneceği jel y d krem, tonik ve cilt tipine uygun nemlendirici ve göz çevresi nemlendiricisi bulunur ve bu sistem bir genç kızın temel bkım ihtiycını fzlsıyl krşılr.

Genç kızlrın ypcğı mkyj konusund söylenecek çok bir şey yok essınd. Genç kızlrın cildi fondötene ihtiyç duymz nck genç kız bu konud ısrrlı ise renkli nemlendiricilerle de bu ihtiyç kolyc krşılnır. Göz mkyjı için genç kızlrımızın çrpıcı renklere ve tonlr d ihtiycı yoktur. Genç kızın sevimli duruşun şirin bir destek verecek uçuk mvi, lil tonlrı gibi frlr bu ihtiycı d krşılycktır. Allık konusund ypılck tercih yine hif tonlr olmlıdır. Örneğin; çilek, şeftli tonlrı. Son olrk dudk renginin birkç ton koyusu olck şekilde seçilen rujlr bu ihtiycı d görecektir.

 

Yorum Yaz