Sokak Tarzım Sosyal Medya Projesi

Intel ve HP’nin sokak modasının teknolojiyle birleşmesinden ilham alarak derginiz 3K MODA iş birliğinde başlattığı “Sokak Tarzım” sosyal medya projesinin tanıtımı, Spago’da özel bir partiyle gerçekleşti. Eğlence ve keyif doruktaydı.

Ev sahipliğini 3K MODA Yayın Direktörü Işın Görmüş, HP Türkiye Genel Müdürü Filiz Akdede ve Intel Türkiye Genel Müdürü Burak Aydın’ın yaptığı etkinliğe moda, sanat, basın ve cemiyet hayatından ünlü isimler katıldı.

Teknolojik cihazların moda akımları paralelinde sokak stilinin vazgeçilmez aksesuarları arasında çoktan yer edindiği yadsınamaz bir gerçek. Buradan yola çıkan teknoloji devleri HP ve Intel’in 3K MODA Türkiye birlikteliğinde sokak modasıyla teknolojiyi harmanladığı ve mayıs ayında başlattıkları proje eylül sonuna dek devam ediyor. Proje kapsamında üç ay boyunca Türkiye’nin ünlü fotoğrafçılarından Lara Sayılgan, Merve Hasman ve Mustafa Ergun, İstanbul’un gözde semtlerinde dolaşarak şehrin özgün stilini kadrajlarına taşıdılar. Ünlü blogger’lar Billur Saatçi, Elif Tanverdi (Çizenbayan) ve Ruken Demirer de projenin @sokaktarzim adlı Instagram hesabının yönetimini devralarak kendi deneyimlerini aktardılar. Proje kapsamında ünlü fotoğrafçılar tarafından HP premium serisi laptoplarla çekilen fotoğraflar Spago’da etkinlik alanında sergilendi.

Partinin konukları arasında yer alan Mehmet Yılmaz, Mirgün Cabas, Tuba Ünsal, Jülide Ateş, Yasemin Taciroğlu, Ahmet Hotiç, Ayşe Kucuroğlu, Çınar Oskay, Esin Maraşlıoğlu, Süleyman Orakçıoğlu, Kanat Atkaya, Buket Baydar ve Ruken Demirer, DJ Tarık Koray’ın çaldığı şarkılarla eğlenceli anlar yaşarken bir yandan da projeye ait fotoğraflarla HP Spectre x360, HP Spectre 13 ve HP Envy 13 modellerini yakından inceleme fırsatı buldular.

Gece boyunca teknoloji ve modanın nasıl hayatımıza dolu dolu girdiği üzerine tartışan konuklar proje kapsamında ünlü fotoğrafçılar tarafından çekilen sokak stili fotoğraflarını da inceleme imkanı buldular. Konuklar bir moda merkezine dönüşen İstanbul’un özgün stiline yakından bakarken fotoğraflarda imzası bulunan Lara Sayılgan ve Mustafa I Ergun’la da tanışıp sohbet etmenin tadını | çıkardılar.

“TEKNOLOJİ VE STİL BİRBİRLERİNE ÇOK YAKIŞIYOR!

HP Türkiye Genel Müdürü Filiz Akdede, HP’nin moda, stil ve teknolojiyi bir arada sunan iş birliklerini şöyle anlatıyor:

“Tasarımcıları bugüne kadarki en ince dizüstü bilgisayar üzerinde sıra dışı bir deneyim yaratmaları için bir araya getiren HP, lüks tasarımla güçlü dizüstü teknolojisinin yeniden keşfedilmesini amaçlıyor. Nisan ayında Harvey Nichols’la teknoloji ve modanın birlikteliğine dikkat çektik. Bu iş birliği kapsamında performansla şıklığı öze bir tasarımda buluşturan HP Premium serisi dizüstü bilgisayarları HP Spectre x36ü ve Envy 13, Harvey Nichols’ta satışa çıktı. Ayrıca haziran ayında da dünyanın en ince dizüstü bilgisayarı HP Spectre 13 için ön siparişleri almaya başladık. Temmuz ayında Spectre 13 modelimiz Türkiye’de ilk defa Harvey Nichols Kanyon mağazasında satışa sunuldu.

Son olarak Intel ve 3K MODA Türkiye iş birliğine giderek sokak modasını öne çıkaran ‘Street Fashion’ projesini hayata geçirdik. Müşterilerimize teknoloji ve stil birlikteliğini en iyi şekilde yansıtan ürünler sunmaya devam edeceğiz.”

Intel Türkiye Genel Müdürü Burak Aydın, ürünlerinin en ileri teknolojiye, en iyi performansa ve en uzun pil ömrüne sahip olmalarının yanı sıra kullanıcıların stillerini tamamlayan şık bir aksesuara dönüşmeleri için de çalıştıklarını vurguluyor ve şöyle devam ediyor: “Günümüzde teknolojik cihazlarla modayı birbirinden ayırmak ya da birbirinden bağımsız düşünmek mümkün değil. Çünkü üzerimizde taşıdığımız nesneler aynı zamanda bizi tanımlıyor, kendimizi ifade etmemizi sağlıyor, stilimizi yansıtıyor. Buradan hareketle hayata geçirdiğimiz, İstanbul’un teknolojiyle harmanlanan dinamik ve özgün stilini yansıtan ‘Street Fashion’ projesi de hayatın kalbinin artık sokakta attığını, stil ve teknolojinin sokak modasına nasıl yön verdiğini, teknolojiyi çok iyi kullanan genç nüfusun stilden de ödün vermediğini açığa çıkarıyor.”

3K MODA Türkiye ekibinin yanı sıra moda ve sanat dünyasından pekçok ünlü ismi bir araya getiren partide konuklar her daim “online” yaşayıp laptopsuz sokağa çıkamadıklarını konuşurken, Intel ve HP’nin 3K MODA Türkiye iş birliğiyle hayata geçirdiği “Street Fashion” projesinin, gündemi kesinlikle tam kalbinden yakaladığını dile getirdiler. Proje aynı zamanda, teknoloji devleri Intel ve HP’nin stil sahibi, estetiğe değer veren ve genç ruhlu kimliklerine de vurgu

HP PREMIUM SERİSİ DİZÜSTÜ BİLGİSAYARLARINDAN HP SPECTRE 13, AŞAĞIDAKİ ÖZELLİKLERİYLE ÖNE ÇIKIYOR

• Dünyanın en ince dizüstü bilgisayarı.

• 1.1 kg ağırlığında.

• 10.4 mm’lik alüminyum kasa sağlamlık verirken karbon fiber alt bölme hem hafif hem de dayanıklı olmasını sağlıyor.

• Yaldızlı bakır aksamlar elle cilalandığı için mücevheri andıran bir görüntü sunuyor.

• İki ince parçaya ayrılmış yenilikçi hibrit pil, tek pilin sağlayacağı vat oranıyla aynı oranda enerjiyi, sekiz saate yakın pil ömrüyle sunarken HP Spectre’nin en ince dizüstü bilgisayar olmasına da katkı sağlıyor.

Street Fashion” projesi kapsamında ünlü fotoğrafçılar tarafından HP premium serisi L laptoplarla çekilen ve İstanbul’un sokak stiline, şehrin genç ve aktif yüzüne tanıklık eden birbirinden renkli fotoğraflar Spago’daki etkinlik alanında sergilendi.

Sokak Tarzım Sosyal Medya Projesi Resimleri
Sokak Tarzım Sosyal Medya Projesi_85.jpg

Sokak Tarzım Sosyal Medya Projesi_106.jpg

Sokak Tarzım Sosyal Medya Projesi_96.jpg

Sokak Tarzım Sosyal Medya Projesi_100.jpg

Sokak Tarzım Sosyal Medya Projesi_105.jpg

Sokak Tarzım Sosyal Medya Projesi_89.jpg

Sokak Tarzım Sosyal Medya Projesi_90.jpg

Sokak Tarzım Sosyal Medya Projesi_86.jpg

Sokak Tarzım Sosyal Medya Projesi_84.jpg

Sokak Tarzım Sosyal Medya Projesi_81.jpg

Sokak Tarzım Sosyal Medya Projesi_79.jpg

Sokak Tarzım Sosyal Medya Projesi_69.jpg

Yorum Yaz