Maskülen Tarz Nedir, Nasıl Kombinlenir?

maskulen tarz nedir nasil kombinlenir 16

Mskülen Trz Nedir, Nsıl Kombinlenir?

Bu seferki stilimiz ise mskülen, stilin slınd ilk önce size birzcık bhsetmek istiyorum. Aslın d erkeksi giyim dediğimiz şeyin tm d krşılığı. Fkt şöyle ynlış bilinen şey vr, şimdi bir ndrojen stilimiz vr bir mskülen stilimiz vr. Androjen stil dediğimiz hiç kdın mı erkek mi belli olmz. Byn stil olmsı demektir yni dışrıy bktınız. Öyle bir giyinmiş ki kdın mı erkek mi yırt edemiyorsnız bu ndrojen stildir mskülen stil ise tmmen erkeksi yönleri tşımsın rğmen tmmen erkeksi değildir. Bütün verdiği imj ndrojen bir imj değildir içerisinde güzel femine etkiler brındırır. Mesel örnek olrk şöyle birşey verebiliriz, mesel ceket ne kdr bir ceket slınd mskelenmiş prçdır değil mi? Hepimiz bunu biliyoruz fkt mskülen stile ship olmk için bunun rengini mesel değişik kullnbiliriz.

Örneğin kırmızı blzer ceket slınd mskülen stilin prçlrındn bir tnesi olbilir. Demek istediğim şeyi bence nldınız içerisin de femin etkileri oln renkleri ile dokulrıyl bzen kesimleri ile desenleriyle bzen feminen etkiler yrtrk m ynı zmnd mskülenlikten de uzklşmyrk yrtıln sitildi slınd. Mesel kdınsı detyı nerde verebilirsiniz? Kız detynı ykkbılr d verebilirsiniz. Tmmen bştn şğı bir tkım giydiğinizi düşünüyorum. Am ltın stiletto vey işte yüksek topuklu ykkbı giydiğinizi de düşünüyorum, burd slınd stili en etkili ykkbılrl vermiş oluyorsunuz ve doğru mskülen stili uygulmnın şekli de budur.
[gllery ids="105992,105993,105994,105995,105996,105997,105998,105999,106000,106001,106002,106003,106004,106005,106006,106007,106008,106009"]

Özet olrk mskülen, feminen prçlrın krıştırılmsıyl oluşn bir stil en çok giydiği şeyler, ceket, pntolon, tkımlrdır m dediğim gibi ben birinin eğer ki mskülen stil uyguluyors kdınlığındn d bir şey kybetmesini istemem. Bu yüzden bir ceket tkım ypcks mutlk bunu etekle tmmlrım. İpek gömlekler kullnbilirsiniz, ipek dokusu slınd feminen bir dokudur ve mesel tkım giydiğiniz de simsiyh bir tkım giydiğinizde içerisinde ipek gömlek giymek slınd birzcık femineni içeriden desteklemenizi sğlr ve bu tip feminen etkileri teninize değen yerlerde uygulrsnız kendinize çok dh krkteristik hissedeceksiniz.

Burd etkiyi slınd temizleyen şeylerle yklybilirsiniz. Özellikle sonbhr ve ilkbhr ylrınd mutlk deri ceketler giymenizi öneririm. Deri ceketlerde mskülen stilin prçlrının en büyük prçlrındn bir tnesidir. Mesel deri ceket ile uygulybilirsiniz. Evet, mskülen bir prçmız vr. Demek ki ynın feminen bir prç eklemeliyiz. Mesel elbise ile deri ceketi kombinlerseniz evet mskülen bir stil oluşturursunuz. Burd desensiz düz bir elbise sten elbise feminen bir prç olduğu için düz desensiz bir elbiseyle fem prç elbiseden yn kullnıp ceketi de mskülenden yn kullnbilirsiniz. Erkek pntolonlr kullnbilirsiniz. Özellikle bedene büyük gelen pntolonlr kullnbilirsiniz. Ne demeye çlışıyorum? 36 bedensinizdir vey büyük beden örnek veriyim 40 bedensiniz m 42 beden, bir pntolon giyerek birzcık dh bol olmsını sğlyıp belki kemer ve bel kısmındn birzcık sıkıştırıp bu şekilde kullnbilirsiniz.

Bu tip pntolon tipleri slınd mskülen stile dh d uygundur. Mskülen stil birz htlrı belli etmekten birzcık uzk bir stil sdece şunu söyleyebilirim, romntik stile ship oln insnlr bkın ve onun tm tersini uygulyrk slınd mskülen stile ship olbilirsiniz, çünkü romntikliğin tm tersi de diyebileceğimiz bir stil, bu rd mskülen slınd kendi içinde seksi htlr ship erkeksi imjlr veriyor olbilirsiniz. Am bunun ynınd slınd feminen bir imjl veriyorsunuz. Ne Olurs olsun bir kdınsınız ve bir erkek figürünün içerisine girmeye çlışıyorsunuz. Bu yüzden slınd seksi htlrı belli eden şeyler de kullnbilirsiniz, fkt bunu destekleyeceksiniz. Ynın mskülen şeyler eklemek zorundsınız.

Belki bzen bir çntyl belki bzen bir ceketle belki bzen bir ykkbıyl bunu hlledebilirsiniz. Am bu ikisini krıştırm mikseri ypmnız kesin gerekli, iş hytın ship iseniz özellikle uygulybileceğiniz bir stil, ne olurs olsun bu size bir rütbe ktck bir stildir yni bir şirkette özellikle kdın egemenliğinde oln bir şirkette mskülen stil olmk slınd bir yrıclık yrtcktır. Çünkü herkesten frklı ve erkek imjı verdiğiniz içinde dh bskın bir krkter orty çıkrbilirsin. Bu imjın verdiği etkilerden bir diğeri de ciddi yklrı yere bsn, tuttuğunu koprn bir imj sergileyeceksiniz.

Yni bunu uyguldığınız zmn bu tip etkiler mutlk hem çlışnlrl hem de sokktki herhngi bir insnd bu imjı mutlk vereceksiniz genelde kimlere uyguluyoruz. Genelde yönetici kesime uygulmyı tercih ediyoruz. Çünkü herkese bir hitp söz konusu olduğu için ne kdr istemesekte erkeksi bir stil hitp etme konusund çok dh yrtıcı ve çok dh etkili olduğu için bu tip stiller slınd yönetici kısmın çok d uygun.

Size şunu demek istemiyorum, bunun ruhunu tşımyn çok feminen ruh tşıyn birisi için uygulnırs içerisinde bir ody kptılmış böyle kçırılmış hissedebilir uymz. Gülen tuttuğunu koprn işte yklrı yere bsn, slınd mpülü kendisi değiştirebilecek, küçük bir örnek mpulü değiştirmek m bu tip y çıt kırıldım tiplere kesinlikle olmz. Bunu bştn söyleyeyim, böyle tuttuğunu koprck, böyle erkeksi hreketleri rhtlıkl ypbilecek kdınlr için uygundur. Genel de yoğun kdınlr için uygun, evet bu stil hkkınd söyleyeceklerim bu kdr.

Çünkü slınd çok spesifik içerisinde çok şey brındırmyn bir stil m ksesurlr konusund şöyle yrdımcı olbilirim, size fötr şpklr kullnbilirsiniz. Bu size çok ykışcktır. Çünkü ne olurs olsun mskülen bir prç, bu şekilde bir mskülen giyebilirsiniz? Fem prçlr kullndığınızd dediğimiz gibi ceketler, deri ceketler rtık bunu söylemeye bile gerek yok. Kemer kullnırken birzcık dh böyle mskelen toklı şeyler kullnbilirsiniz. Onlrın üstüne ypışmyn skinny pntolon yerine bşk pntolonlr tercih edebilirsiniz. Eğer ki skiny pç bir pntolon tercih ettiyseniz de üzerine mutlk bir işte ceket, blzer ceket gibi prçlrı eklemenizi öneririz. Tkı kullnmk istiyorsnız bu stile ve çok fzl tkı yoktur. Eğer kullncksnız d metl tkılr kullnmnızı tvsiye ederim. Kesinlikle boncuk tş, tuş prçlrı sl değiller özellikle geometrik htlr ship böyle keskin htlr ship şeyler kullnmlısınız.

Çnt seçerken de bir küpe kolye seçerken de özellikle metl renkler olmsın dikkt edin. Altın tkbilirsiniz m gümüş slınd bu sizin için dh uygun bir renk tonudur. Çünkü feminen bir imj vermez, erkekler de biliyorsunuz ki tkbilir gümüş renkteki tkılrı o yüzden bu şekilde tkılr tercih etmelisiniz. Özellikle unisex gözlükleri tkmnızı öneririm bu size çok ykışcktır. Aykkbı seçerken de tbiî ki mskülen dediğimiz de mskülen ykkbılr geliyor klımız m kendinizi bu konud kısıtlmyın çünkü biliyorsunuz ki, yni mskülen stil dediğiniz de ilk kl gelen şey slınd ceketler bunlrı kullndığınız zmnlrd feminen şeyden bhsetmiştik bir feminen, bir prç eklemelisiniz. Bunu d işte topuklu ykkbılrl rhtlıkl ypbilirsiniz m genel olrk bir ykkbı sklsı yrtmk istiyorsnız yoğunluk olrk d düz kösele diyebileceğimiz ykkbı tiplerini kullnbilirsiniz.

Tbii ki tmmen mskülen htlr ship olmk zorund değil. Am renk olrk mesel oynybilirsiniz. Kırmızı bir mskülen ykkbı tercih edebilirsiniz. Bu tip şeylere dikkt etmelisiniz. Özellikle çnt seçerken de o konuy d birzcık değineyim. Yine keskin htlr olmlı, yuvrlk htlrdn uzk duruyorsunuz. Eğer ki bir çnt mesel biye ypcğınız zmnlr d kutu çntlr gidebilirsiniz. Kol çntlrınd mutlk şöyle kol çntsı değil de genel olrk çprz çntlr kullnmy çlışın vey elde dosy çntsı gibi şeyler kullnbilirsiniz.

Çünkü bu stile feminen kol tkıln çntlr slınd hiç de uygun olmycktır, bu stile ship en böyle ünlü ve tkip edebileceğiniz kişilerden bir tnesi slınd Victori Beckhm, kendi çıkrdığı mrksın d bkbilirsiniz. Çok güzel mskülen imjlr sergiliyor m ynı zmnd feminenliği de küçük yerlerde yklıyorsunuz. Mesel size bir kç tne kombin önerisi vermek istiyorum.

Sizler tmmen beyzlı tkım ypbilirsiniz. Özellikle omuz skısı kullnrk slınd birzcık dh mskülenliye doğru ykınlştırbilirsiniz? Am burd siyh deri bir mteryl bir ince topuklu slınd feminenliği de küçük yerlerden yklybilirsiniz. Sç tipleri olrk genellikle kıs sçlr bu stil için çok dh uygun olcktır. Am eğer ki uzun sçlr shipseniz onlrı seviyorsnız d mutlk sıkı sıkı t kuyruklrı vey önden ıslk görüntüyü yklyrk slınd su ile sçlrınızı ypbilirsiniz.

Mesel ne ypbilirsiniz? Tbii ki mskülen dediğimiz zmn ilk kl gelmiyor belki m spor ykkbılr d slınd bu stilin prçlrıyl ne olurs olsun bir erkek stili düşünün, erkek stilinde neler vrs slınd bunu sizler de uyguluyorsunuz. Bir ceket pntolon tkım yptığınız zmn içerisin de belli bir tişört ekleyerek slınd ltın d spor ykkbılrl çok güzel bir stil oluşturbilirsiniz. Burd d feminenliği de yklmk için özellikle çnt seçimlerinize dikkt etmenizi ve renklere dikkt etmenizi öneririm.

Bir ceket pntolon tkım ypcksnız d beline bir kemer bğlyrk bel oyuntusu belli ederek yni en feminen yerinizi göstererek ince oln yerinizi göstererek. Çünkü erkeklerde bu bel inceliği çoğu erkekte olmz. Hormonlr ykırı bir şey, kemerlerle destekleyerek ve çprz çnt ile çok güzel bir şekilde tmmlybilirsiniz.

Yine bir önerim dh vr, dr pç siyh pntolon beyz bir tişört ve mskülen bir kbn seçtiğinizde üzerine küçük renkli fulrlrl feminen stilinizi slınd ön pln çıkrbilirsiniz. Yine çok küçük bir dokunuş olduğu için sizi rhtsız etmeyecek imjınız dn d bir şey kybettirmez. Altın rugn ykkbılr tercih ederek slınd stili tmmen tmmlybilirsiniz bunu ynı zmnd yzın d ypbilirsiniz.

Yni mskülen kesim bir pntolon kullnıp ve üzerine beylik bir tişört giyerek slınd mskülen stil tmmlmış oluyorsunuz. Am dety olrk işte tkılrınızı, şpklrını, gözlüklerinizi, fulrlrınızı ekleyerek slınd bu stili kendinize uydurbilme şnsı yklybilirsiniz ve etekler kullnbilirsiniz. Mskülen prçlrl berber femine prç olrk ikinci prçyı mutlk etek seçmenizi öneririm vey bol pç plzzo pntolonlr kullnbilirsiniz.

Mskülen stilin prçlrı değil bunlr femin prçlrı ne kdr üstünüze oturms d hiçbir erkek de görebileceğiniz bir prç değil, ynı zmnd çok güzel bir mskülen imj sergileyen de bir prç bunu dolbınız ekleyebilirsiniz. Tbii ki benim en sevdiklerim ceket ve etek tkımlrın içerisine gömlekler giyebilirsiniz ve bu tip tkımlrın içerisine önerim ip skılı bu tip bir şeyle kombinlendiği zmn feminenliği de dediğim gibi teninize ykıştırbilirsiniz.

İyice bir etkileyici imj sergilemek istiyorsnız d tmmen monokrom bir şekilde kombinler yrtbilirsiniz. Bu dh d etkileyici bir stil yrtcktır. Renkler konusund d söylemem gerekirse, genel htlrıyl yine siyh beyz, lcivert, gri gibi tonlrı çok sever. Fkt demek değil ki bu bşk renkler giyilmeyecek tbiki de giyebilir. Sdece büyük prçlrd değil de küçük prçlrd kullnmnızı tvsiye ederim.

Yine bu sitil de renkleri ekleyebilirsiniz, isterseniz desenlerle de bu stilinize hreket ktbilirsiniz. Çünkü mü? Mimristil lf frkını d yklmmız gerekiyor. Biliyorsunuz ki miniml stil de çok fzl desen yoktur. Vr ols bile çok ön plnd değildir. Siz mskülen stilinizi birzcık mimri stil ben de giymek istiyorsnız, desenler ekleyebilirsiniz vey ceket pntolon tkım giymek yerine içerisinde bir yelek ekleyebilirsiniz. Bu d mesel mskülen bir imj sergilerken slınd birzcık dh mksimle dh ykın bir hle getirebilmeniz için ksesurlr kullnrk bunu bşrbilirsiniz tbii ki.

Yorum Yaz