Alyans modelleri

Evliliğin en önemli simgelerinden olan alyanslar özellikle beylerden çok hanımların özen gösterdiği, bir ömür parmaklarında mutluluk ve huzurla takmak istedikleri bir aksesuardır.alyans modelleri de hanımların şıklığına şıklık katacak bir ömür parmaklarında taşıyacakları şık modellerle beğenilere sunuluyor.

alyans modelleri son zamanlardaki moda değişimlerinin en dikkat çekici değişimleri arasında yerini alıyor. Klasik ince, düz, sarı altın alyans modellerinin yerini artık daha farklı modeller almakta. Alyans modellerinde devrim niteliğindeki değişim gözlerden kaçmıyor. Özellik le alyans trendlerinde kalın modeller, taşlı alyanslar, beyaz altının yoğun bir şekilde kullanılması değişimin en belirgin özelliklerinden bazıları. Beyaz altın ile klasik sarı altının uyumu ve sadeliği özellikle beylerin zevkine hitap edeceğe benziyor.

Alyans modasında tek taş yüzükle birleştirilmiş zarif ve şık alyans modelleri bulunmakta. İki yüzüğü bir araya getirerek iki yüzüğü ayrı ayrı takmak istemeyenlerin yoğun ilgisini çekecek bu alyans modelleri’ de fazlasıyla tercih edilen modeller arasında yerini alacak. Çiftler için hazırlanan taşlı alyans modellerinde uyumu yakalamak için bayan modellerinde ki taşlar minik dokunuşlarla erkek alyans modellerine de uygulanmış. Alyans yüzüklerde çoğu hanımın tercihi olan değerli taşlarda işlemeler de kullanılmış. Bütçeniz el verdiği sürece değerli taşlı işlemelere sahip alyanslar da bulmanız mümkün.

Düz alyans modellerinin yavaş yavaş sarraf tezgahlarından kalkmasının sebeplerinden biri olan işlemeli alyans modelleri bu yılda çok fazla revaçta olacak. Kalın alyans modellerine ince beyaz altınla işlemeler konularak çok hoş alyans tasarımları kullanıcıların beğenisine alyans modellerinde de sunulmakta. Taşlı modellerden hoşlanmayanlar için beyaz altınlı işlemelere sahip alyanslar  da vitrinlerde yerini aldı. Bayan alyans modelleri arasında ise bu taşsız, yalnızca işlemeli olan modellerin taşlı modeller kadar rağbet görüp görmeyeceği merak konusu. 

Alyans fiyatları ise korkutulacak derece de değil. Her bütçeye uygun alyans bulmak mümkün. 400tl ile başlayan alyans fiyatları dizayn ve taş seçimleri ile birlikte değişen fiyatlara sahip. Evlilik yolunda ilerlemeye başlayanlara seçeneklerin çok olması nedeniyle bir an önce vitrinlere göz atmalarını tavsiye ederiz.

 

Alyans modelleri ResimleriYorum Yaz