Miu Miu Çanta Modelleri

OTANTİK DERİ

Miu Miu’nun yeni çanta koleksiyonu New Madras Güneydoğu Hindistan’da yapılan özel damarlı materyaliyle modern kadın profiline yeni bir dokunuş katıyor. Kullanışlı formuyla günlük hayatta da kullanım rahatlığı sağlıyor. Renk skalası ise hepimizi memnun edecek türden. Miuccia yapar da biz sevmez miyiz?

İŞBİRLİĞİ

KATE BOSVVORTH X MATISSE

KATE BOSWORTH’IN TARTIŞMAYA GEREK DUYMADIĞIMIZ KUSURSUZ STİLİNE HAYRANIZ. GÜZEL OYUNCUNUN ATTIĞI HER ADIMDAN. GİYDİĞİ HER PARÇADAN HABERİMİZ VAR SİMDIYSE HEYECANLANDIRAN BİR İŞBİRLİĞİ İLE KARSIMIZDA. MATISSE FOOTVVEAR İLE KOLLARI SIVAYAN KATE, TASARLADIĞI AYAKKABILARLA OZ BUYÜCÜSÜ’NDEKj DOROTHYİ BİLE KISKANDIRACAK. GÖKYÜZÜNDEN TOPLADIĞI YILDIZIARI BİLEKTE BİTEN BOTLARA İLİŞTİREN BU KOLEKSİYON ŞİMDİLİK SADECE NORDSTROM’DA.

ORIGAMİ ESANSI

Hermes ilk parfüm içerikli mum koleksiyonunu satışa çıkarıyor. Beş farklı kokuya sahip mumların isimleri ise Des Pas sur la Neige, Temps de Pluie, Fenetre Ouverte, Champ Libre ve A Cheval… Bardet’uin hazırladığı koleksiyon, tasarımıyla origaminin keskin kıvrımlarından ilham alıyor.

20 yıl geriye gittiğinizi düşünün! Nereye mi? Doğu Berlin’in tam kalbine… Sanatçılar, punk müzisyenler, anarşistler! 200’den fazla fotoğraf bizi zaman makinesiyle geçmişe doğru muazzam bir yolculuğa çıkarıyor. Berlin Wonderland sergisinin ardından bu kez kitabı ile şehrin 1990-1996 yılları arasındaki ruhuna uzanıyoruz. Mutlaka arşivinize katmalısınız!

FOTOĞRAF SANATI

SANAT YÖNETMENİ FABIEN BARON’UN LEICA İLE YAPTIĞI İŞBİRLİĞİ NETİCESİNDE MONCLER İÇİN ÇEKTİĞİ GRÖNIAND FOTOĞRAFLARI KELİMENİN TAM ANLAMIYLA MUHTEŞEM. . ONUN GİBİ ÛSTÛN BİR YETENEĞE SAHİP DEĞİLİZ BELKİ AMA LEICA’NIN YENİ X 113 MODELİNDEKİ EFEKTLER SAYESİNDE BİR PARÇA DA OLSA O KEYFİ DUYUMSAYABİLECEĞİZ.
2015-Sonbahar-Kış çanta modelleri – Pudra 3KModa

Miu Miu Çanta Modelleri Resimleri
Miu Miu Çanta Modelleri

Miu Miu çanta modelleri /- Sayfa 1 – Galeri – Moda – 28 Mart … 3KModa

Miu Miu Çanta Modelleri

Miu Miu çanta modelleri /- Sayfa 4 – Galeri – Moda – 13 … 3KModa

Miu Miu Çanta Modelleri

Miu Miu çanta modelleri /- Sayfa 3 – Galeri – Moda – 13 … 3KModa

Miu Miu Çanta Modelleri

Bayan Çanta Modelleri Elbise Modelleri Ve Abiye Modelleri 3KModa

Miu Miu Çanta Modelleri

Miu Miu çanta modelleri /- Sayfa 8 – Galeri – Moda – 13 … 3KModa

Miu Miu Çanta Modelleri

Miu Miu Buy Online – Satin Al 3KModa

Miu Miu Çanta Modelleri

Yorum Yaz