İkizler Burcu

İKİZLER

Satürn’ün geri gittiği dönem (25 Mart-13 Ağustos), özellikle yanma Mars’ı da alıp gerilediğinde (17 Nisan-27 Mayıs) sağlığınıza daha fazla dikkat etmeniz gerekiyor. Enerjinizi doğru ve dengeli kullanmaya çalışmalısınız

21 Mayıs-21 Haziran

Becerikliliğiniz, zekanız, iletişim yeteneğiniz sayesinde müthiş esneklik sergileyip her duruma adapte olabiliyorsunuz. Türlü sorunun üstesinden, ne kadar güç de olsa kolayca gelebiliyorsunuz. Zoru kolay göstermek gibi bir yeteneğiniz var ve bunu yaşamınızın her alanına uyguluyorsunuz. Ancak’dan itibaren yıldızlar sizden başka yeteneklerinizi de geliştirmenizi ve göstermenizi bekleyecek. Bu yıl sizin gibi değişken burçlar üzerindeki hareketlilik, astrolojik görünüm ve olaylar şu ana kadar süregelen akışın yönünü değiştiriyor.

Satürn, karşıt burcunuz Yay’da ilerlemeye başlıyor, ilişkiler üzerinden sizi büyük sınavlara tabi tutacak Satürn sayesinde bu yıl olgunlaşacak, olaylara daha ciddi, uzun vadeli, planlı ve istikrarlı bakmaya çalışacaksınız. Satürn karşınıza yaşça sizden büyük, deneyimli, olgun ve uzman kimseleri çıkarırken zorlanacaksınız ama bir yandan da onlardan öğreneceksiniz. Başta ilişkiler olmak üzere her konuya daha ağırbaşlı ve ciddi yaklaşabileceksiniz. Yüzeysellik artık hiç hoşunuza gitmezken herhangi bir konunun üzerine eğilmek isteyebilirsiniz.

Satürn, karşıt burcunuz Yay’da ilerlemeye başlıyor. İlişkiler üzerinden sizi büyük sınavlara tabi tutacak Satürn sayesinde bu yıl olgunlaşacak, olaylara daha ciddi, uzun vadeli, planlı ve istikrarlı bakmaya çalışacaksınız

SORUMLULUKLARIN PEŞİNDE BİR YIL

Bu yıl çalışmak, emek harcamak sizin için doğal ve normal bir uğraş haline gelecek. Kendinizi sürekli bir şeyler yapıyor ya da uğraşıyor durumda bulabilirsiniz. Sorumluluklarınızı birbiri ardına yerine getirirken önünüzde bekleyen işler hiç bitmeyecek gibi görünüyor. Ortaklı işleriniz bu yıl sizi epey yorabilir. Ortaklığınız yeterince güçlü değilse ayrılabilirsiniz ancak yeterince güçlüyse çok daha sağlam ve dayanıklı temeller yaratabilirsiniz. Başak burcunda ilerleyen Jüpiter sizi her konuda titiz, detaycı ve mükemmeliyetçi kılacak. Bunu iş hayatınıza ve çalışmalarınıza da yansıtacaksınız. 9 Eylül sonrası Jüpiter’in Terazi burcuna ilerlemesiyle ilişkilerinizden daha fazla destek görebilirsiniz. Burcunuzun yöneticisi Merkür 6-26 Ocak arası Oğlak’ta, 29 Nisan-23 Mayıs arası Boğa’da ve 31 Ağustos-23 Eylül arası Başak’ta geri gidecek. Bu dönemlerde iş ve para konularında yavaşlama yaşayabilirsiniz. Maddi beklentileriniz tam gerçekleşmeyebilir, kariyerinizde duraksamalar olabilir ve emeklerinizin karşılığını veya takdirini beklediğiniz oranda alamayabilirsiniz.

SAĞLIĞA DİKKAT!

Merkür’ün gerilediği dönemlerde sağlığınıza daha çok dikkat etmelisiniz. 9 Eylül’e kadar özellikle ruhsal anlamda kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Çalkantılı ve yoğun iş hayatınız karşısında huzuru evinizde ve yuvanızda bulabilirsiniz. Beslenmeye, yemeğe, diyetinize daha fazla özen gösterebilirsiniz. Hastalıklar başınıza gelmeden gereken önlemleri almaya çalışacaksınız. Mevcut merak ve ilginizi tıp, tedaviler, alternatif tıp ve çözümlere daha fazla yönlendirebilirsiniz.

Satürn’ün geri gittiği dönem (25 Mart-13 Ağustos), özellikle yanma Mars’ı da alıp gerilediğinde (17 Nisan-27 Mayıs) sağlığınıza daha fazla dikkat etmeniz gerekiyor. Enerjinizi doğru ve dengeli kullanmaya çalışmalısınız. Kendinizi yıpratıp kolayca tüketmemelisiniz.

İlişkiler hakkındaki yorumları önümüzdeki sayı okuyacaksınız. Özel hayatınızda sizi nasıl bir dönemin beklediğini, ilişkilerde neler yaşayacağınızı merak ediyor musunuz? Duyacaklarınız yüzünüzü güldürecek!

İkizler Burcu Resimleri
İkizler Burcu

Yorum Yaz