İkizler Burcu

İKİZLER

Stürn’ün geri gittiği dönem (25 Mrt-13 Ağustos), özellikle ynm Mrs’ı d lıp gerilediğinde (17 Nisn-27 Myıs) sğlığınız dh fzl dikkt etmeniz gerekiyor. Enerjinizi doğru ve dengeli kullnmy çlışmlısınız

21 Myıs-21 Hzirn

Becerikliliğiniz, zeknız, iletişim yeteneğiniz syesinde müthiş esneklik sergileyip her durum dpte olbiliyorsunuz. Türlü sorunun üstesinden, ne kdr güç de ols kolyc gelebiliyorsunuz. Zoru koly göstermek gibi bir yeteneğiniz vr ve bunu yşmınızın her lnın uyguluyorsunuz. Anck’dn itibren yıldızlr sizden bşk yeteneklerinizi de geliştirmenizi ve göstermenizi bekleyecek. Bu yıl sizin gibi değişken burçlr üzerindeki hreketlilik, strolojik görünüm ve olylr şu n kdr süregelen kışın yönünü değiştiriyor.

Stürn, krşıt burcunuz Yy’d ilerlemeye bşlıyor, ilişkiler üzerinden sizi büyük sınvlr tbi tutck Stürn syesinde bu yıl olgunlşck, olylr dh ciddi, uzun vdeli, plnlı ve istikrrlı bkmy çlışcksınız. Stürn krşınız yşç sizden büyük, deneyimli, olgun ve uzmn kimseleri çıkrırken zorlncksınız m bir yndn d onlrdn öğreneceksiniz. Bşt ilişkiler olmk üzere her konuy dh ğırbşlı ve ciddi yklşbileceksiniz. Yüzeysellik rtık hiç hoşunuz gitmezken herhngi bir konunun üzerine eğilmek isteyebilirsiniz.

Stürn, krşıt burcunuz Yy’d ilerlemeye bşlıyor. İlişkiler üzerinden sizi büyük sınvlr tbi tutck Stürn syesinde bu yıl olgunlşck, olylr dh ciddi, uzun vdeli, plnlı ve istikrrlı bkmy çlışcksınız

SORUMLULUKLARIN PEŞİNDE BİR YIL

Bu yıl çlışmk, emek hrcmk sizin için doğl ve norml bir uğrş hline gelecek. Kendinizi sürekli bir şeyler ypıyor y d uğrşıyor durumd bulbilirsiniz. Sorumluluklrınızı birbiri rdın yerine getirirken önünüzde bekleyen işler hiç bitmeyecek gibi görünüyor. Ortklı işleriniz bu yıl sizi epey yorbilir. Ortklığınız yeterince güçlü değilse yrılbilirsiniz nck yeterince güçlüyse çok dh sğlm ve dynıklı temeller yrtbilirsiniz. Bşk burcund ilerleyen Jüpiter sizi her konud titiz, detycı ve mükemmeliyetçi kılck. Bunu iş hytınız ve çlışmlrınız d ynsıtcksınız. 9 Eylül sonrsı Jüpiter’in Terzi burcun ilerlemesiyle ilişkilerinizden dh fzl destek görebilirsiniz. Burcunuzun yöneticisi Merkür 6-26 Ock rsı Oğlk’t, 29 Nisn-23 Myıs rsı Boğ’d ve 31 Ağustos-23 Eylül rsı Bşk’t geri gidecek. Bu dönemlerde iş ve pr konulrınd yvşlm yşybilirsiniz. Mddi beklentileriniz tm gerçekleşmeyebilir, kriyerinizde durksmlr olbilir ve emeklerinizin krşılığını vey tkdirini beklediğiniz ornd lmybilirsiniz.

SAĞLIĞA DİKKAT!

Merkür’ün gerilediği dönemlerde sğlığınız dh çok dikkt etmelisiniz. 9 Eylül’e kdr özellikle ruhsl nlmd kendinizi dh iyi hissedebilirsiniz. Çlkntılı ve yoğun iş hytınız krşısınd huzuru evinizde ve yuvnızd bulbilirsiniz. Beslenmeye, yemeğe, diyetinize dh fzl özen gösterebilirsiniz. Hstlıklr bşınız gelmeden gereken önlemleri lmy çlışcksınız. Mevcut merk ve ilginizi tıp, tedviler, lterntif tıp ve çözümlere dh fzl yönlendirebilirsiniz.

Stürn’ün geri gittiği dönem (25 Mrt-13 Ağustos), özellikle ynm Mrs’ı d lıp gerilediğinde (17 Nisn-27 Myıs) sğlığınız dh fzl dikkt etmeniz gerekiyor. Enerjinizi doğru ve dengeli kullnmy çlışmlısınız. Kendinizi yıprtıp kolyc tüketmemelisiniz.

İlişkiler hkkındki yorumlrı önümüzdeki syı okuycksınız. Özel hytınızd sizi nsıl bir dönemin beklediğini, ilişkilerde neler yşycğınızı merk ediyor musunuz? Duycklrınız yüzünüzü güldürecek!

[gllery ids=""]

Yorum Yaz