Kadın Spor Giyim Modelleri

SPOT IŞIKLARI PERFORMANS KIYAFETLERİNİN ÜSTÜNDE

90’larda egzersiz DVD’lerini piyasaya sunan Cindy Crawford, Claudia Schiffer gibi isimleri bugün Karlie Kloss, Doutzen Kroes ve Hilary Rhoda gibi modeller takip ediyor. Küçük bir teknolojik değişimle tarih tekerrürden ibaret oluyor. Yeni nesil modeller kendi DVD’lerini çıkarmak yerine egzersiz programlarını Instagram hesaplarından paylaşıyorlar. Sienna Miller, Jessica Alba, Naomi Watts gibi Hollyvvood yıldızları yoga derslerinden çıkarken, saçları başları dağılmış şekilde paparazzilere yakalanmaktan rahatsız olmuyorlar. Ne de olsa üstlerinde süper “stylish” spor kıyafetleri, kollarında Hermes Birkin’leri var.

Şimdi yeşil detoks içeceklerinizi yudumlarken, bahar temizliğinizi yapmaya da başlayın. Spora giderken giyilen eski püskü tişört ve taytlarla vedalaşın ve yerlerini yüksek modaya hizmet eden varyasyonlarıyla değiştirin. Ne diyordu o çok meşhur güzellik reklamında: “Çünkü siz buna değersiniz”. Yoksa siz gym kıyafetlerinizi sadece koşmak için mi kullanıyordunuz? Artık onlarla havalı şekilde yürüyebilirsiniz.

Şubat ayıyla birlikte vitrinler değişmeye baslar. Tek tek yerlerini alan yeni sezon parçalarını denemek bile biz kadınları heyecanlandırmayayeter. Havanın hâlâ soğuk olmasına rağmen arada sıradayüzünü gösteren güneş ise üzerimizdeki fazla kilolardan kurtulma isteği uyandırır. Mevsim yavaş yavaş değişirken biz kadınlar da görünümümüzü güncellemeye başlarız.

Yeni sezonun ilham verici trendleriyle gardırobunuzu güncellemeye hazır mısınız? O hâlde krem, bej ve taba tonlarındaki parçalara yer acın. En kısa zamanda bu tonlarda bir ayakkabı edinmenizi öneriyorum. Sınırsız renk seçenekleriyle geometrik desenler, bebek mavisinin önlenemez yükselişi de devam ediyor. Dökümlü maskülen takımların da hâkimiyeti iyice hissediliyor. Üstelik çok da rahatlar, ben tercihimi gri tonlarından yana kullandım bile. Romantik, rock’n roll, hayalperest ya da gerçekçi… İlkbahar-Yaz sezonu trendleri her zamankinden daha cesur ve yaratıcı.

Şubat kapağımızı özgürlüğüne çok düşkün olmasıyla tanınan 42 yaşındaki kusursuz Cameron Diaz süslüyor. Benji Madden ile yasadığı aşkın ona çok iyi geldiği her hâlinden belli! Aşk kapıyı çalınca her şeyin daha güzel olduğu su götürmez bir gerçek.

Ask, bu ay elbette moda sayfalarımıza da sirayet etti. Nasıl etmesin ki? Doğayla birlikte sizin de içinizdeki aşk duygusu uyanmıyor mu? Resort koleksiyonlarına ait öne çıkan parçalar harika. ‘Must have’ listeme bu ay çok fazla parça eklediğimi söyleyebilirim!

Ocak ayında katıldığım etkinlikler içinde beni en çok saat sektörünün moda haftası olarak görülen Salon International de la Haute Horlogerie, yani SIHH etkiledi. Cenevrede gerçekleşen SIHHde 16 farklı yüksek saat markasının yeni koleksiyonlarını yakından görme ve deneme şansım oldu. Gördüklerimizi önümüzdeki aylarda sizinle paylaşacağız. Hayran olmamak mümkün değil!

Sağlık, barış ve özgürlüklerle dolu, her güne aşkla uyandığınız harika bir şubat ayı geçirmeniz dileğiyle…

Kadın Spor Giyim Modelleri Resimleri
Kadın Spor Giyim Modelleri

Kadın Spor Giyim Modelleri

Kadın Spor Giyim Modelleri

Kadın Spor Giyim Modelleri

Kadın Spor Giyim Modelleri

Kadın Spor Giyim Modelleri

Kadın Spor Giyim Modelleri

Yorumlar

  1. Hakan 31 Mayıs 2016
  2. emre 23 Temmuz 2016

Yorum Yaz